Akrep Burcu Ocak 2019 Aylık Burç Yorumu

Akrep Burcu Ocak 2019 Aylık Burç Yorumu

Akrep Burcu Ocak 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Akrep burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Akrep Burcu Ocak 2019 İş

Akrep Burcu Ocak 2019, Güneş, Akrep burcunun kariyer gezegeni ve Aralık ayından sonralarından itibaren, Ocak ayının tamamında iş hayatınıza parasal anlamda önemli desteklerde bulunacak. Birlikte iş yaptığınız kişilerin veya çevrenin, iş üzerine olan hâkimiyetiniz sayesinde dikkat çekeceksiniz. Gerekli olan bilgileri, gerekli olan yerlerde kullanacaksınız. Güven verici davranışlarınız sayesinde, iş konusunda var olan pürüzleri ortadan kaldıracaksınız.

Ocak ayının tamamında iş konusunda çevrenize ihtiyacınız olacak. Sosyal yaşantınız, aileniz ve kişisel maddiyatınızla ilgili konular bu dönem içerisinde gündeme gelebilir. İş konusunda yeni öğrenimler kazanmak isteyeceksiniz ve bu konuda fazlasıyla meraklısınız. Denemediğiniz veya girmekten korktuğunuz konulara daha fazla yoğunlaşacaksınız. Cesaretiniz üst düzeyde ancak çok fazla bilmediğiniz konulara girmemeniz yararınıza olacaktır.

Ocak 2019'da, iş konusunda değişim yaşayacaksınız. Tüm zamanınızı bu durumlara harcamak ve değişimle boğuşmak yerine, var olan işinize yoğunlaşmalısınız. Maddi konuda iyi düzeylere yükseleceksiniz ancak farklılık istemeniz sizi sıkıntılara sürükleyebilir.

Akrep Burcu Ocak 2019 Aşk

Venüs, aşk gezegeniniz ve bu dönem içerisinde çok yakın ilişkilere girmenize yardımcı olacak. Birlikte iş yaptığınız kişilerle duygusal anlamda yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Kişiliğiniz oldukça güçlü ve bu nedenle karşı cinsin ilgisini fazlasıyla üzerinize çekeceksiniz. Karşı cinsin ilgisi, var olan birlikteliğinizi bitirmenize neden olabilir ancak hemen sonuca gitmemek sizin yararınıza olacaktır.

Ocak ayı içerisinde, ilgilendiğiniz kişinin sosyal ortamda sergilediği hal ve hareketleri sizin için çok önemli olacak. Kafanızda bulunan bir takım sorulara istediğiniz cevapları alabilirsiniz. Birlikteliği olan kişiler bu dönem içerisinde ciddi kararlar almamalı.

Ocak ayının ilk haftalarından sonra, aşk hayatınızdan kaynaklanacak aile içi sıkıntılar yaşanabilir. Karşınıza çıkan sorunları çok fazla kafanıza takmamalısınız. Küçük meseleleri fazlaca büyütmek hiç iyi olmayabilir. Ailenizin düşüncelerini dinlemelisiniz. Dinlemeniz, uygulayacağınız anlamına gelmiyor. Size uygun olmayan görüşlerde savunulsa dinlemenizde fayda var.

Akrep Burcu Ocak 2019 Sağlık

Ocak ayı içerisinde Mars, sağlık konusunda size desteklerini sunacak. Ancak bu dönem içerisinde boğazınıza dikkat etmelisiniz. Soğuk havalar dengenizi bozabilir. Tansiyon ve kalp sorunu olan Akrep burcu kişileri, yağlı ve bol enerjili yiyeceklerden uzak durmalıdır.

İlginizi çekebilir:
Akrep Burcu Günlük Yorumu