Aslan Burcu 2023 Burç Yorumu

Paylaş
Takip et
Aslan Burcu 2023 Burç Yorumu

Aslan burcu 2023 yıllık burç yorumu. 2023 yılında aşk, para, sağlık ve iş hayatında Aslan burcunu neler bekliyor? 2023 yılı Aslan burcu için hangi konularda daha iyi geçecek? Hepsi Aslan burcu 2023 yıllık burç yorumunuzda.

ASLAN BURCU 2023 GENEL BAKIŞ

Aslan burcu, 2023'de özellikle iş konularda yeni geçişler, meslek değişimleri gündeme gelebilir. Kariyer hayatınızda yapacak olduğunuz atılımların karşılığını büyük ölçüde alabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. İstediklerinize ulaşmanız zor olmayacak.

Bu yıl, ortak kazançlar konusunda da oldukça şanslısınız. Yurt dışı bağlantılı işler parıldamakta. Kazançlar konusunda güzel gelişmeler yaşanabilir.

2023 ile birlikte sosyal hayatınızda büyük değişim yaşanabilir. Yuva kurmak ve ev değiştirmek isteyen Aslanları da bolca görebiliriz. Önemli sayılacak adımlar atmaktan kaçınmayacağınız bir dönem sizi bekliyor.

İŞ, PARA VE KARİYER OLANAKLARI

2023 yılında ortak işler konusunda büyümeler yaşanabilir. Kurumsal firmada çalışan Aslanlar için ise bir üst mevkii göz kırpmakta. Ekip arkadaşlarınızın destekleyici olabileceğini bu anlamda unutmamalısınız.

Yıl içerisinde yurt dışı kaynaklı işler sizi fazlasıyla meşgul edebilir. Yeni yatırımcılarla bol bol görüşeceksiniz. Genel olarak kazançlı çıkabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz.

AŞK, EVLİLİK VE İLİŞKİLER

2023 yılının ilk yarısı aşk açısından pek hareketli geçmeyecek olsa da sonrasında dur durak bilmeyeceksiniz. Sürpriz evlilik kararları, Haziran 2023'den sonra alınabilir. Evli olanlar ise bu dönemden sonra ev ya da şehir değişikliğine yönelebilir.

Çocuk sahibi olan aslanlar için de güzel gelişmeler yaşanacak. Mayıs ayında yaşanacak olan tutulma, bu anlamda tetikleyici olacaktır.

SAĞLIK

Aslan burcu, 2023 yılında kalp rahatsızlıkları burcunuz için dikkat çekmekte. Bu nedenle sağlığınıza dikkat etmeli, yıpratıcı olabilecek tüm etkilerden de uzak durmalısınız. Spor yapmaya özen göstermeli ve mutlaka kendinize öncelik vermelisiniz.

2023 TUTULMALARI NELER GETİRİYOR?

20 Nisan 2023 güneş tutulması, yurt dışı kaynaklı işler, eğitim, reklamcılık ve yollarla ilgili konularda önemli gelişmelere işaret ediyor.

5 Mayıs’ta ki tutulma, kendi kararlarınızın öncelikli olacağına ve aile baskısından uzaklaşacağınıza işaret etmekte. Fikirleriniz konusuna daha ısrarcı olabilirsiniz. Bu süreçte ev değişikliği yapma ihtimaliniz de var.

14 Ekim 2023 tutulmasıyla birlikte iletişim sorunları ön plana gelecek. Mail, telefon ve mesaj trafiğine mutlaka dikkat etmeniz gerekiyor. Bu süreçte bolca kısa seyahatler de yaşanabilir.

28 Ekim tutulması ise, projelerin tamamlanması, yeni kararlar alınması ve eksiklerin yerine getirilmesi anlamına geliyor. Evlilik kararı alanların ise, evlenebileceği bir dönemin başlangıcı olacak.

İlginizi çekebilir:
Aslan Burcu Günlük Yorumu