Aslan Burcu Ağustos 2019 Aylık Burç Yorumu

Aslan Burcu Ağustos 2019 Aylık Burç Yorumu

Aslan Burcu Ağustos 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Aslan burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Aslan Burcu Ağustos 2019 İş

Aslan burcu Ağustos 2019'da iş hayatınızda ortak çalışmalar önemli olacak. Ayın ilk bölümlerinde sakin geçecek olan kariyer yaşantınız, ayın ikinci yarısında ise çok daha hareketli bir hal alacak. İş hayatınızda isim yapmak, daha yüksek makamlara ulaşmak istiyorsanız, şartlar sizin lehinize olacak ve doğru insanlarla iş birlikleri yapacaksınız. Özellikle sosyal çevreniz, iş konusunda size fayda sağlayabilir. Hayatınıza girecek olan yeni insanların çevresel faktörlerini en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Ağustos 2019'da sezgisel yetenekleriniz de artıyor olacak. Kafanızda kurmuş olduğunuz çok fazla iş var. Bunları gerçekleştirmek için ne kadar çok çalışmanız gerektiğini biliyorsunuz. Yoğunlaşmanız gereken nokta, hedeflerinize nasıl ulaşacağınız olacak. Şartları en iyi şekilde değerlendirmeli ve kendinize ona göre yol çizmelisiniz. Bu dönem içerisinde kibirli olmak, size hiç bir şey kazandırmayacağı gibi etrafınızda bulunan insanların tepsini çekmenize de neden olabilir.

Hedeflerinize ulaşmak istiyorsunuz ve bunun ne kadar zor olacağının farkındasınız. İnatçısınız çünkü hedefiniz belli, bir an önce ulaşmak istiyorsunuz. İnsanlanların sizi anlamıyor olmasını kafanıza takmayın, daha sonra her şey değişecektir. İnsanların ilgisini çekmek istiyorsanız, kariyeriniz için dış görüntünüz de önemli olacak. Merak etmeyin, Ağustos ayında çok fazla kar etmeyecek olsanızda zarar etmeyeceksiniz.

Aslan Burcu Ağustos 2019 Aşk

Aslan burcu Ağustos ayının ilk günlerinden itibaren aşk hayatınız fazlasıyla hareketli olacak. Hem zihinsel hem de bedensel olarak yorulacaksınız. Aktiviteleriniz artıyor. Sosyal çevrenizde ön plana çıkan isim olacaksınız. Bu sayede karşı cinsin ilgisini çok fazla çekeceksiniz. Hem vücud dilinizi hem de konuşma dilinizi en iyi seviyede kullanacaksınız. Ağustos 2019'da, elde edemeyeceğiniz kimse olmayacak demektir. Özgüveniniz de yüksek. Karşı cinsle ilgili her türlü dileğiniz gerçek olabilir.

Ağustos 2019'da sıra dışı ilişkiler gündeme gelebilir. Bu tarz ilişkilere yönelmekten kaçınmalısınız. Ağustos ayının ilk haftalarından itibaren, güzelliğe daha fazla önem vereceksiniz ancak beklediğiniz kişiyi de bulacaksınız. Birlikteliği olan Aslan burcu insanları, unuttuğunuz ya da rafa kaldırdığınız sorunlar tekrar gündeme gelebilir. Bu gibi sorunları artık çözümlemelisiniz. Birlikte olduğunuz kişinin yaşantısına saygı göstermeniz gerekiyor, aynı zamanda onunda sizin yaşantınıza.

Ağustos ayında mutluluğun peşinden gidin. Kendinizi ve partnerinizi ikinci plana atmak yerine, birlikte mutluluğu yakalamaya çalışın. Ay içerisinde yaşantınızı gözden geçireceğiniz zamanlar olacak. Sosyal hayatınıza önem veriyorsunuz ancak yalnızsanız, daha fazla yalnızlığa sürüklenebilirsiniz, dikkatli olun. Bazılarınız istedikleri için yalnız kalacak çünkü gerçekten buna ihtiyacınız olabilir.

Aslan Burcu Ağustos 2019 Sağlık

Aslan burcu Ağustos 2019'da sağlığınız genel olarak iyi durumda görünüyor. Yinede sağlığınızın hassas olduğu, ayın ilk haftalık bölümünde dikkatli olmalısınız. Ay içerisinde zaman zaman gerginlikler ön plana çıkacak. Sizi strese sokacak her türlü ortamdan uzak durmalısınız.

Ağustos ayı içerisinde, sindirim sisteminizi yoracak yiyeceklerden uzak durmanızda fayda var. İskelet sisteminizi de güçlendirmeniz gerekiyor. Bu dönem içerisinde sosyal hayatınıza yoğunlaşacaksınız ancak özel zevkleriniz konusunda da aşırıya kaçmanız söz konusu olabilir. Daha az yemek yemeğe özen gösterin. Ağustos ayı içerisinde dengeli beslenmeye ve düzenli uyumaya önem verin. Dikkatli olduğunuz sürece, sağlığınız hep iyi olacaktır.

İlginizi çekebilir:
Aslan Burcu Günlük Yorumu