Aslan Burcu Mart 2019 Aylık Burç Yorumu

Aslan Burcu Mart 2019 Aylık Burç Yorumu

Aslan Burcu Mart 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Aslan burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Aslan Burcu Mart 2019 İş

İş hayatında oldukça hırslısınız ve bu durum oldukça olumlu bir şekilde size fayda sağlıyor. Çalıştığınız alanda öncü olmayı ve lider olmayı amaçlıyorsunuz. Bu amaç doğrultusunda bir takım aktivitelerde bulunacaksınız. Size yardımcı olacak, meslek yaşantınızı daha üst seviyelere taşıyacak kişilerle tanışacaksınız. İş konusunda aileden de beklediğiniz desteği göreceksiniz.

Yaratıcılığınız ve duygusal yapınız mükemmel bir şekilde iş hayatınıza yansıyacak. Gerekli olan tüm enerjiye sahipsiniz ve bu konuda en ufak bir sıkıntınız olmayacak. İş birliği yapacağınız kişilerin güçlü ve kariyerli olmasına dikkat edeceksiniz. Bu dönem içerisinde gerçekten yaşam kaliteniz yükselişe geçiyor. Yeni projelere girecek, yeni fikirler doğrultusunda hareket edeceksiniz. Katıldığınız ortamlarda sizi destekleyecek kişiler bulacaksınız. Her şey istediğiniz gibi olacak, biraz sabır.

Aslan Burcu Mart 2019 Aşk

Venüs, Mart 2019'da sizi fazlasıyla duygusal ve romantik yapacak. Sizinle aynı görüşe sahip insanlarla iş hayatınızı ilgilendiren seyahate çıkabilir ve burada duygusal yakınlaşmalar yaşayabilirsiniz. Bazı kişiler için bu seyahat, okul veya gezi gibi farklılıklar gösterebilir. Sosyal anlamda entelektüel çevrelerde bulunacak ve bazı kişilerle beklediğinizden fazla yakınlaşacaksınız.

Birlikteliği olan Aslan burcu insanları partneriyle önemli paylaşımlarda bulunacak ve özellikle maceracı yapınızı açığa çıkaracaksınız. İletişim seviyeniz gerçekten müthiş. Satürn'ün geri hareketi, şimdiye kadar açığa çıkmamış özelliklerinizin açığa çıkmasına neden olabilir.

Mart ayı içerisinde yoğun duygular yaşanacak ve siz de bu duyguların adını koymakta zaman zaman zorlanacaksınız. Beklenmedik fanteziler, tutkular ve duygular açığa çıkacak. Ne olursa olsun, karşı cins üzerinde fazlasıyla çekicisiniz ve bunu da istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Duygularınızı gereğinden fazla abartmamalı ve ilginizi çeken kişiyi gözünüzde fazla büyütmemelisiniz. Bazı Aslan burcu insanları bu dönem içerisinde evlilik kararı alabilir.

Aslan Burcu Mart 2019 Sağlık

Mart 2019'da fiziksel açıdan kendinizi yormamalı, gereği kadar dinlenmeye özen göstermelisiniz. Spor yapın ancak ağır kaldırmamaya dikkat edin. İskelet sisteminiz oldukça hassas olacak. Zihinsel olarak yorgunluğunuz üst seviyelere ulaşabilir. Hava şartlarının sürekli olarak değişmesi sizi olumsuz bir şekilde etkileyebilir. Gereğinden fazla düşünceli olmayın, bu durum ruhsal açıdan yorgun düşmenize neden olabilir.

İlginizi çekebilir:
Aslan Burcu Günlük Yorumu