Aslan Burcu Mayıs 2018

Aslan Burcu Mayıs 2018

Aslan Burcu Mayıs 2018 Aşk

Aslan burcu, Mayıs 2018'e ilişki içerisinde girseniz de girmeseniz de büyük kafa karışıklıkları sizinle olacak. Birlikteliğiniz sorunsuz devam etsin istiyorsunuz ancak ufak tefek yaramazlıklar yapmadan da duramıyorsunuz. Siz partnerinizin duygularına ve düşüncelerine güveniyorsanız ve birlikteliğinizde sorun yaşansın istemiyorsanız ne olursa olsun önünüze bakmalı ve birlikteliğinize değer vermelisiniz. Son olarak, Mayıs 2018'in sonlarına doğru büyük ilgi altında olacaksınız, şaşırabilirsiniz.

Aslan Burcu Mayıs 2018 İş

Aslan burcu, Mayıs 2018'de iş ve kariyer konusunda sizinle ilgili en dikkat çekici nokta yeteneklerinizi kullanamıyor olmanız olacak. Siz, belki de söz konusu iş hayatı olduğunda en yetenekli burçlar arasında yer alıyor olmanıza rağmen üzerinizdeki toprağı bir türlü atamıyor ve patlama yapamıyorsunuz. Mayıs 2018 içerisinde de buna benzer bir durum sizi bekliyor olacak ancak kendi kendinize engeller yaratmaktan vaz geçmelisiniz. Her türlü sorunun ve sıkıntının üstesinden gelebilecek potansiyele sahipsiniz.

Aslan Burcu Mayıs 2018 Sağlık

Aslan burcu, Mayıs 2018 sağlık ve sıhhat bakımından gayet iyi bir süreç olacak. Herhangi bir sağlık sorununuz varsa kulaktan dolma bilgilere güvenip, denemeler yapmak yerine kendinizi, sağlığınızı işinin ehli kişilere yani doktorlara bırakmalısınız. Herkesin uzmanlık alanı farklıdır Aslan burcu. İskelet sisteminiz biraz olsun hassaslaşacak. Sağlığınız ise genel olarak iyi durumda.

Aslan Burcu Mayıs 2018. Aslan Burcu Mayıs 2018 aylık burç yorumu.
Google+
WhatsApp