Aslan Burcu Temmuz 2019 Aylık Burç Yorumu

Aslan Burcu Temmuz 2019 Aylık Burç Yorumu

Aslan Burcu Temmuz 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Aslan burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Aslan Burcu Temmuz 2019 İş

Aslan burcu Temmuz 2019'da ikna yeteneğiniz üst düzeyde olacak ve bu durumu iş hayatınıza istediğiniz şekilde uygulayabilirseniz, arzu ettiğiniz başarılara da ulaşabilirsiniz. Hedefleriniz belli ve kararlılıkla ilerliyorsunuz. İş dünyasında, çevrenizde bulunan herkesi etkiniz altına alacak ve istediğiniz konularda onları etkileyebileceksiniz. Meslek hayatınıza fazlasıyla önem vereceğiniz bir dönemdeyiz.

Temmuz ayı içerisinde çevrenizde bulunan kişilerle kuracağınız iş bağlantıları fazlasıyla önemli olacak. Kariyer açısından daha iyi seviyelere ulaşmak istiyorsunuz ve bu konuda size yardımcı olacak bağlantılar kurabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız işler konusunda daha planlı ve dengeli olmalısınız. İş arkadaşlarınızla uyumlu çalışmak size fayda sağlayacaktır. Çevresel faktörler sizin çok daha fazla güçlenmenizi sağlayabilir. Sosyal hayatınızda karşılaştığınız kişilerden beklediğiniz desteği görebilirsiniz.

Temmuz 2019'da, yöneticiniz olan kişiler ya da patronunuzla aranız daha iyi olacak. Güvenecek ve güven vereceksiniz. Birlikte birçok iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Çalıştığınız şirkete çok fazla getirileriniz olacak. Gücünüzü ve hırslı yapınızı kullanmanız gerekiyor. Bazı Aslan burcu insanları bu dönem içerisinde gizliliğe yönelebilir. Bazılarınız da kendileriyle aynı düşünceye sahip kişilerle işbirliği yapmak isteyecek.

Aslan Burcu Temmuz 2019 Aşk

Aslan burcu Temmuz 2019'in ortalarından sonra aşkla ilgili olan enerjiniz yüksek seviyelere ulaşacak. Duygusal olarak tatmin olmak isteyeceksiniz. Hissettiğiniz duyguların ve karşınızdaki kişilerin size hissettiği duyguların kalıcı olmasını arzu edeceksiniz. Kişilik olarak güçlü kişiler ilginizi çekecek. Temmuz ayının tamamında entelektüel ortamlarda bulunacaksınız. Bu sayede yaşam standartı yüksek kişilerle aranızda duygusal bağ kurulabilir.

Temmuz ayının ilk günlerinde hem aşkı hem de maddeyi bir arada yaşamak isteyeceksiniz. Ancak bu dönem içerisinde çok fazla hassas olabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişinin sarf ettiğini sözlere gereğinden fazla kırılabilir ve alınabilirsiniz. Bu tür yaklaşımlarınız sorunlar yaşamanıza neden olacaktır. Sorunları fazla büyütmeden, partnerinizle aranızı düzeltmeye çalışın.

Temmuz 2019'da aşk hayatınız testlerden ve deneyimlerden geçecek. Aşkınızın güvenini yeniden test etmek isteyebilirsiniz. Kişisel yönleriniz biraz daha ağır basacak ancak partnerinizin de isteklerine göz yummayacaksınız. Ayrıca sizin de içinizde yanlış anlaşılma korkusu var. Bu nedenle içinizde bulunan enerjiyi istediğiniz yönde kullanamayabilirsiniz. Son olarak, bu dönem içerisinde kısa sürecek beraberliklerden uzak durmaya çalışın.

Aslan Burcu Temmuz 2019 İş

Aslan burcu Temmuz 2019'da özellikle el ve ayak bileklerinizi korumalısınız. Soğuk su kompresleri sizi rahatlatabilir. Gereğinden fazla ayakta durmamaya çalışın. Hafif ama dinlendirici sportif faaliyetlere yönelebilirsiniz. Ayrıca bu dönem içerisinde özel zevkler konusunda da aşırıya kaçmamaya çalışın. Özellikle yeme ve içme konusunda dikkatli olmalısınız. Aksi halde istemediğiniz, sizi sıkıntıya sokacak yağlanmalar söz konusu olabilir. Dengeli beslenin ve kısa yürüyüşler yapın.

İlginizi çekebilir:
Aslan Burcu Günlük Yorumu