Balık Burcu 2023 Burç Yorumu

Paylaş
Takip et
Balık Burcu 2023 Burç Yorumu

Balık burcu 2023 yıllık burç yorumu. 2023 yılında aşk, para, sağlık ve iş hayatında Balık burcunu neler bekliyor? 2023 yılı Balık burcu için hangi konularda daha iyi geçecek? Hepsi Balık burcu 2023 yıllık burç yorumunuzda.

BALIK BURCU 2023 GENEL BAKIŞ

15 yıllık zorlayıcı sürecin son bulduğu bir diğer Burç’ta sizinkisi Balık burcu. Yıllardır devam eden aşk, ilişki ve kariyer açısından var olan zorluklar bu yıl tamamen ortadan kalkmaya başlıyor.

2023 yılının anahtar kelimeleri aile, finans ve öz değer olacak. Kendi değerinizi artırmak, maddi kaynaklar yaratmak ve aile kurmak isteyeceksiniz. Bu alanlarda atacak olduğunuz her adımın olumlu anlamda geri dönüşleri olacağını bilmelisiniz. Özellikle iş ve kariyer hayatınızda kazançlı bir yıla giriyorsunuz.

İŞ, KARİYER VE PARA OLANAKLARI

2023 yılında ailenizden alacak olduğunuz yardımla beraber iş ve kariyer hayatınızda büyüme yaşanacak. Maddi anlamda uzun zamandır olmadığınız kadar rahat olacağınız bir sürece giriyorsunuz.

Haziran 2023 sonrasında işinizle ilgili önemli değişiklikler yapabilirsiniz. Şehir değişikliği yaşanabilir. Bu süreçte tanışacak olduğunuz kişilerle proje geliştirmeye yatkın olacaksınız. Yeni iş teklifleri de alabilirsiniz.

Mart 2023'den Temmuz 2023'e kadar olan sürecin iş ve kariyeriniz açısından oldukça önemli olduğunu aklınızda bulundurun!

AŞK, EVLİLİK VE İLİŞKİLER

2023, aşkı ve işi birbirinden ayrı tutmanız gereken bir yıl. Aşk hayatınız hareketlenmeye başlıyor ancak önce iş düşüncesinde olacaksınız.

Yeni yılın ilk günlerinden itibaren yeni insanlar tanımakta hevesli görüneceksiniz. Temmuz, Ağustos ve Eylül dönemlerinde ise, yeni bir aşka yelken açma ve aşkın da evliliğe dönüşme ihtimali var.

SAĞLIK

2023 yılında sağlığınız hassas. Özellikle eklem, ayak ve diz ağrılarına bir önlem almanız gerekiyor. Tedbirli olduğunuz takdirde sorun yaşanmayacaktır. Sağlık problemlerinizi göz ardı etmemeniz gerekmekte.

2023 TUTULMALARI NELER GETİRİYOR?

20 Nisan 2023'deki tutulma finansal kaynakların artışına, 2022 yılının sonlarında yaptığınız girişimlerin sonuç bulmasına ve hobileriniz kazanca dönüştürmenize işaret etmekte. Harcamalarınız konusunda dikkatli olmalı ve kazancınızı yeniden işe aktarmaya önem vermelisiniz.

Mayıs tutulması, balık burcunun yurt dışı iştahını kabartacak. Bu tutulmadan sonra yurt dışına yerleşmek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Çok sık seyahat edeceğiniz bir sürece gireceksiniz. İş ve maddiyat açısından da yeni kapılar açılacak.

14 Ekim 2023 tutulması ikili ilişkilerde üst seviyelere çıkacağınıza işaret ediyor. Bağlar güçlenecek, önemli gelişmeler yaşanacak. 2022 sonundan gelen krizlerin de çözüme kavuşma ihtimali yüksek.

28 Ekim 2023'deki tutulma ise, gündeminizdeki tüm sorunların çözümüne ışık tutacak.

İlginizi çekebilir:
Balık Burcu Günlük Yorumu