Balık Burcu Kasım 2018

Balık Burcu Kasım 2018

Balık Burcu Kasım 2018 Aşk

Balık burcu, 2018'in Kasım ayında aşk ve ilişki hayatınızdaki yakınlaşmalarda biraz temkinli olmalısınız. Sosyal hayatınızdan veya iş hayatınızdan kaynaklı yakınlaşmalar sizi kısa süreli mutluluğa ulaştırabilir ancak sizin hedefiniz uzun süreli ve devamlılığı olan mutluluğa ulaşmak olmalı. Birlikte olduğunuz kişiyle Kasım ayının ortalarına doğru aranızda istenmeyen durumlar meydana gelebilir. Yapıcı olursanız, sorunlar çok fazla büyümeden ortadan kalkacaktır. Aksine sergileyeceğiniz davranışlar ise sizi zora sokabilir.

Balık Burcu Kasım 2018 İş

Balık burcu, Kasım 2018 ile birlikte iş ve kariyer hayatınızda büyük bir rahatlama içerisine gireceksiniz. Bu gelişme küçük sorunları değil büyük sorunları ilgilendirmekte. İlerlemenize engel olan veya bir türlü istediğiniz sonuçları alamadığınız girişimlerinizin daha iyiye gittiği göreceksiniz. İstediklerinizi yavaş yavaş elde etmeye başlayacaksınız ancak asıl önemli olanı ise, bundan sonra ne yapacağınız. Mantığınızla hareket etmelisiniz Balık burcu. Kasım 2018'i iyi değerlendirin.

Balık Burcu Kasım 2018 Sağlık

Balık burcu, Kasım 2018 içerisinde sağlık sorunlarınızla ilgili olarak çok zaman geçmeden doktorunuzla bir araya gelmelisiniz. Söz konusu sağlık olduğunda karakteristik özelliklerinizden kaynaklı olarak çok dikkatli olsanız da istenmeyen durumlarla mutlaka karşılaşıyorsunuz. Vücut direncinizi korumaya çalışmalısınız. Kolay kolay hasta olmuyorsunuz ancak olduğunuzda da atlatmanız diğer burçlara göre daha uzun sürüyor.

Balık Burcu Kasım 2018. Balık Burcu Kasım 2018 aylık burç yorumu.
Google+
WhatsApp