Başak Burcu 2023 Burç Yorumu

Paylaş
Takip et
Başak Burcu 2023 Burç Yorumu

Başak burcu 2023 yıllık burç yorumu. 2023 yılında aşk, para, sağlık ve iş hayatında Başak burcunu neler bekliyor? 2023 yılı Başak burcu için hangi konularda daha iyi geçecek? Hepsi Başak burcu 2023 yıllık burç yorumunuzda.

BAŞAK BURCU 2023 GENEL BAKIŞ

Sevgili Başak burcu, 2023 yılı yurt dışıyla her anlamda bağlantılı olabileceğiniz bir yıl olacak. Yurt dışı kaynaklı bir işe bağlayabilir ya da yurt dışından birisi ile birliktelik yaşayabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı olan her şeyi daha yakından takip etmelisiniz.

2023 yılının ikinci yarısında mesleki açıdan yükselme yaşanabilir. Başlangıçların ön planda olabileceği bir süreç sizi beklemekte. İstediklerinizi yavaş yavaş elde edebilirsiniz. Yönetme ve ekip değişikliği de ön planda olacak. Genel olarak gündeminiz bir hayli meşgul.

İŞ, KARİYER VE PARA OLANAKLARI

2023 yılının ilk yarısında hedeflerinizle ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Projeleriniz açısından şubat sonrası daha da dikkat çekici olacak. Arzu ettiğiniz destekleri bulma noktasında da rahatlayacaksınız.

Mesleki açıdan uzun vadede daha rahat hissedeceğiniz oldukça net görünmekte. İletişim ve medya alanında yükselmeler yaşanabilir. Dengeleri lehinize çevirmekte pek sorun yaşanmayacak.

AŞK, EVLİLİK VE İLİŞKİLER

2023'ün ilk yarısında aşk hayatınız durağan geçecek gibi görünmekte. Esas hareketlilik, yılın ikinci yarısında başlayacak. Birlikte yaşamak isteyenler ve ciddi ilişki arayışında olanlar için şanslı günler için bu dönem dikkat çekmekte.

Aşk hayatınızdaki geri dönüşlerin kafa karıştırıcı olabileceğini unutmayın. Evli olanlar için ise, yeni bir ev ya da araba ön planda olacak.

Temmuz 2023 sonrasında aşk hayatınızın tazelenmesi bekleniyor. Hayatınızdaki yoğunluk bu konuda engelleyici olsa da Ekim ayından sonra bu konuda çok daha rahat hissetmeye başlayacaksınız.

SAĞLIK

Başak burcu, 2023 yılında sindirim sisteminizden ve karın bölgesinden sorunlar yaşanabilir. Göz sağlığınıza da ayrıca dikkat etmelisiniz. Sağlığınızın her açıdan önemli olduğunu unutmamalı ve kişisel bakımınız konusunda da ihmalkâr davranmamalısınız.

2023 TUTULMALARI NELER GETİRİYOR?

20 Nisan 2023'de yaşanacak olan güneş tutulması, başaklar için ciddi ilişkilerin başlangıcına, alacakların tahsil edilmesine, mirasa, nafakaya ve adliye ile ilgili konularda önemli gelişmelere işaret etmekte.

5 Mayıs'taki tutulma ise iletişim sorunlarını beraberinde getirecek. Yoğun bir döneme gireceğiniz bu süreci en doğru şekilde yönetmeye çalışmalısınız. Kısa kısa yolcuklar da gündemi meşgul edecek gibi görünmekte.

14 Ekim 2023'teki tutulma, finansal anlamda iyileşmeye işaret ediyor. Yatırımlarınızın karşılığını istediğiniz gibi alabilirsiniz.

28 Ekim tutulması ise, sağlığınız konusunda ihmalkarlığınızı gözler önüne serebilir. Bu tutulma ile beraber iyileşme ya da tersine beklenmedik rahatsızlıklar gündeme gelebilir. Özellikle haziran ayına kadar olan süreç olmak üzere yılın tamamında sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

İlginizi çekebilir:
Başak Burcu Günlük Yorumu