Boğa Burcu 2023 Burç Yorumu

Paylaş
Takip et
Boğa Burcu 2023 Burç Yorumu

Boğa burcu 2023 yıllık burç yorumu. 2023 yılında aşk, para, sağlık ve iş hayatında Boğa burcunu neler bekliyor? 2023 yılı Boğa burcu için hangi konularda daha iyi geçecek? Hepsi Boğa burcu 2023 yıllık burç yorumunuzda.

BOĞA BURCU 2023 GENEL BAKIŞ

Sevgili Boğa burcu, Mart 2023'e kadar olan süreçte kendinizi genel olarak baskı altında ve yoğunluk içerisinde hissedebilirsiniz. Kısıtlandığınızı hissedebileceğiniz bu üç aylık süreci biraz olsun sakin geçirmeye çalışın.

Mart 2023'den sonra ise kendinizi daha rahat ve özgür hissetmeye başlayacaksınız. Yılın genelinde önem verdiğiniz konuların başında sizi mutlu eden şeyler olacak. Bu dönem içerisinde hobilerine yönelebilir ve hatta hobileriniz üzerinden kazanç elde etmek isteyebilirsiniz.

İŞ, PARA VE KARİYER OLANAKLARI

Nisan 2023'e kadar maddi anlamda sizi heyecanlandıracak pek fazla gelişme ile karşılaşmayacaksınız ancak Nisan ayından sonra özellikle kariyer hayatınızla ilgili yeni gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. Bu süreçte bazı Boğalar için yeni iş teklifleri gündeme gelebilir.

Nisan ayı ile birlikte girişimleriniz de istediğiniz gibi şekillenmeye başlıyor. Atılmak istenen adımların daha rahat atılabileceği bir dönem sizi beklemekte. Temmuz 2023'den sonra ise maddi olarak rahatlama yaşanacak. Yeni planlamaları çok daha rahat yapabileceksiniz.

AŞK, EVLİLİK VE İLİŞKİLER

Nisan, Mayıs ve Ekim 2023 sonrası bu yıl en dikkat çekici dönemler. Özellikle Mayıs 2023'de aşk hayatınızda yaşanacak olan gelişmeler sizi fazlasıyla heyecanlandıracak gibi durmakta. Uzaktan ilişki yürütenler için ayrılık ve yeni bir ilişkiye başlama durumları yaşanabilir.

İlişki içerisinde olmayan Boğaların 2023'de aşk kapıları sonuna kadar açık. Evliliğe adım atmak veya çocuk sahibi olmak istiyorsanız, bu yıl sizin yılınız diyebiliriz. Satürn, Mart 2023'de balık burcuna geçiyor ve bu da sosyal hayatınızdan birisiyle duygusal birliktelik anlamına gelmekte.

SAĞLIK

2023'de boğa burcu için baş, boyun ve gözlerde sağlık sorunları yaşanabiir. Yılın ilk yarısından sonra bu bölgelerde herhangi bir sorun yaşamak istemiyorsanız mutlaka gerekli önlemleri almalısınız. Mayıs 2023 ise, bağışıklık sisteminize en fazla önem göstermeniz gereken dönem olarak dikkat çekmekte.

2023 TUTULMALARI NELER GETİRİYOR?

20 Nisan 2023'de Koç burcunda yaşanacak olan güneş tutulmasıyla beraber sağlığınızla ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir. Sağlığınızla ilgili yaşadığınız herhangi bir sıkıntı varsa bu süreçten sonra daha iyiye gidebilir.

5 Mayıs 2023'de Akrep burcunda Gölgeli Ay tutulması yaşanacak ve tutulmayla beraber ilişkinize daha ciddi yaklaşacaksınız. Bekar olanlar için evlilik söz konusuyken evli olanlar için de evliliklerinde yeni kararlar anlamına gelmekte.

14 Ekim 2023'de yaşanacak güneş tutulmasıyla birlikte de çalışma arkadaşlarınızda değişim ve yeni ortaklıklara adım atma yaşanabilir.

Boğa burcu için 28 Ekim 2023'de yaşanacak ola tutulma ise en önemlisi olabilir. 2024'e sizi hazırlayacak olan bu tutulma sayesinde son 8 yılın en iyi aşk ve iş hayatını yaşayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:
Boğa Burcu Günlük Yorumu