Boğa Burcu Ağustos 2018

Boğa Burcu Ağustos 2018

Boğa Burcu Temmuz 2018 Aşk

Boğa burcu, Temmuz 2018'in gelmesiyle beraber aşk ve ilişki konularında kendinize biraz daha fazla güvenmeye başlayacaksınız ki bu belki de karakteristik özellikleriniz arasında sizin en fazla eksikliğini hissettiğiniz bir nokta. Özgüveninizin artmasıyla birlikte çevrenize göz gezdirmeye başlayacak ve yoğun sürecin başlangıcını yapacaksınız. Birlikteliğiniz yoksa gelişmeler bir hayli keyif verici olacaktır ancak birlikteliğiniz varsa dikkatli olmalı, ilişkinizin zarar görmesine izin vermemelisiniz. Çok da uzun süreli olmayacak ilişkilere gereğinden fazla ilgi göstermeniz duygusal açıdan zarar görmeniz anlamına geliyor. Temmuz 2018'de önceliğiniz kendinizde olmalı Boğa burcu.

Boğa Burcu Temmuz 2018 İş

Boğa burcu, Temmuz 2018'de iş ve kariyer hayatınızda ön plana çıkan gelişmeler cesaretinizde olacak. Cesaretinizi, iletişim yeteneğinizle harmanlamayı başarırsanız her şeyi lehinize çevirebilir ve kontrolü elinize alabilirsiniz. İş hayatınızda yükselmek, başarıdan başarıya koşmak istiyorsanız ne olursa olsun kaldırabileceğinizden fazla yükün altına girmemeye çalışmalısınız. Bir adım ileriye gitmek isterken iki adım geriye gidebilirsiniz. Genel olarak Temmuz 2018'de sıkıntılı bir süreç beklemiyor sizi. Yavaş yavaş iş dünyasına olan bakış açınız da değişim gösterecek.

Boğa Burcu Temmuz 2018 Sağlık

Boğa burcu, Temmuz 2018 itibariyle sağlığınızda ve sıhhatinizde herhangi bir olumsuzluk boy göstermeyecek. Eskiden gelen sorunlarınız varsa dönem içerisinde onların üzerine yoğunlaşacak ve gelişim yakalamak için fırsat kollayacaksınız. Temmuz 2018 içerisinde baş ve boyun bölgenizden kaynaklı ağrılarınız olabilir. İskelet sisteminizi zorlayacak hareketler sergilememeye çalışın. Herkesin fiziksel özelliği ve kaldırabileceği yük farklıdır Boğa burcu. Kendinizi çevrenizdeki kişilerle kıyaslamaya almamalısınız.

Boğa Burcu Ağustos 2018. Boğa Burcu Ağustos 2018 aylık burç yorumu.
Google+
WhatsApp