Boğa Burcu Ağustos 2019 Aylık Burç Yorumu

Boğa Burcu Ağustos 2019 Aylık Burç Yorumu

Boğa Burcu Ağustos 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Boğa burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Boğa Burcu Ağustos 2019 İş

Boğa burcu Ağustos ayı içerisinde gezegenlerin etkisini, işle ilgili konularda fazlasıyla hissedebilirsiniz. İyi kombinasyon yakalamış durumdalar. Ailevi, mesleki ve çevresel faktörler sizi bu ay içerisinde fazlasıyla zorlayabilir. Çalışma gezegeniniz, sosyal ilişkilerinizin artmasını sağlayacak. Sosyal hayatınızdan kaynaklı iş gelişmeleri meydana gelebilir. Daha önce sonladırdığınız ortaklığınızı tekrarlayabilirsiniz.

Ağustos ayının tamamında iletişim konusunda başarılı olacaksınız ancak bu yeteneğiniz, ayın ilk haftasında daha belirgin bir şekilde ortaya çıkacak. Uyumlu olacağınız, birlikte verimli çalışacağınız yeni iş arkadaşlıkları kurabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızın, yöneticilerinin ve patronlarınızın dikkatini çekecek konuşmalar yapacak, ilerleme konusunda ikna edici olabileceksiniz.

Bu dönem içerisinde önemli iş fırsatları da karşınıza çıkacak. Finansal gezegeniniz bu anlamda sizi fazlasıyla destekliyor olacak. Çevresel koşullar, yeni iş açısından size çok fazla fayda sağlayabilir. Özgüveniniz de yüksek. Yeni başlattığınız her türlü işin üstesinden kolaylıkla gelebileceksiniz. Medya işiyle ilgilenen Boğa burcu insanları için de güzel gelişmeler olacak. Terfi almanız ya da maaşınızın artması muhtemel.

Boğa Burcu Ağustos 2019 Aşk

Boğa burcu Ağustos ayı içerisinde iş ile ilgili çok fazla toplantıya katılacak olmanız, aşk hayatınızın da hareketlenmesini sağlayabilir. Yeni insanlarla tanışacaksınız ve bazılarınız, bu kişilerden biriyle fazlasıyla yakınlaşma fırsatı elde edecek. Sosyal olarak çok fazla yoğun olacağınız bir dönemdesiniz. Dikkat çekmeyi de başardığınız takdirde yeni aşkların gündeme gelmesi kaçınılmaz olacaktır.

Birlikteliği olan Boğa burcu insanları, Ağustos ayı içerisinde zaman zaman gerginlikten kaynaklı tartışmalar yaşayabilir. İşinizle ya da ailenizle ilgili bir durum olduğunda bunu partnerinize fazla yansıtmamaya çalışın. Bazı Boğa burcu insanları için de yoğun bağların olmadığı birliktelikler gündeme gelebilir. Arzu ve isteklerinizden dolayı hatalı birliktelikler kurabilirsiniz, dikkatli olun.

Boğa burcu insanları aşk konusunda genel olarak dikkatlidir ancak bu dönem içerisinde biraz sınırlarınızın dışarısına çıkacaksınız. Sıra dışı davranışlar sergilemeniz muhtemel. Zaman zaman çapkınlık yapacaksınız ancak bunların size göre olmadığını çok kısa süre içerisinde anlayacaksınız. Sizden yaş olarak küçük veya büyük bir kişiyle yakınlaşmanız söz konusu olabilir.

Boğa Burcu Ağustos 2019 Sağlık

Boğa burcu Ağustos 2019'da özellikle iskelet sisteminiz çok fazla önem istiyor. Kollar ve bacaklar çok hassas olacak. Kendinize gereğinden fazla yüklenmeyin. Kalbinden sorun yaşayan Boğa burcu insanları, Ağustos ayı içerisinde mutlaka kontrole gitmelisiniz. Düzenli beslenmeye ve uyumaya dikkat edin. Zaman zaman gergin ortamlarda bulunabilirsiniz. Bu tarz ortamlara girmemeye de özen gösterin, aksi halde istemediğiniz sağlık sorunları ortaya çıkabilir.

İlginizi çekebilir:
Boğa Burcu Günlük Yorumu