Boğa Burcu Bugün Günlük Burç Yorumu 23 Mayıs 2019 Perşembe

Boğa Burcu Bugün Günlük Burç Yorumu 23 Mayıs 2019 Perşembe

Boğa burcu günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 23 Mayıs 2019 Perşembe gününe özel Boğa burcu günlük burç yorumunuzu ve ayrıca aşk, para, sağlık, iş hayatınız ve genel durumunuz ile ilgili Boğa burcu günlük yıldız falınızı öğrenin.

Boğa Burcu Günlük Yorumu : 23 Mayıs 2019 Perşembe

Boğa burcu, bugün mantığınız ve duygularınız arasında sıkışıp kalacaksınız. Hal böyle olunca bocalama yaşama ihtimaliniz de var. Gelecekle ilgili düşüncelerinizin artık kendinize yük olmasını istemiyorsunuz. Hayat şartları ne kadar ağır olursa olsun siz bunları aşmalı ve önünüze bakmalısınız. Gelişmeler bugün sizin arzuladığınız düzeyde olmasa dahi kafa karışıklığınız gün sonuna doğru iyiden iyiye azalacaktır.

Bugün, yaşamsal beklentileriniz büyük ölçüde karşılık bulabilecek ancak gündüz saatleri sizin açınızdan sıkıntılı geçebilir. Düşündüğünüz şeylerin hemen gerçekleşmesini bekliyor olsanız da bunun hemen olmayacağının bilincinde olmalısınız. Günün genelinde her ne olursa olsun, neyle karşılaşırsanız karşılaşın gerginlikten olabildiğince uzak durmaya çalışın.

Bugünkü Yıldız Falınız

Genel%75
Aşk%55
Para%30
Sağlık%80
İş%55

Gazetelerden derlenen Boğa burcu günlük burç yorumları için:
Boğa Burcu Günlük Yorum