Boğa Burcu Kasım 2018

Boğa Burcu Kasım 2018

Boğa Burcu Kasım 2018 Aşk

Boğa burcu, Kasım 2018'de çekici ve etkili bir karakter ortaya koyacaksınız. İş hayatınızda tatsızlıklarla karşılaşma ihtimaliniz var ancak aşk hayatınızda bu gibi olumsuzluklara yer olmayacak. Hayatınıza giren kişiyle nasıl yakınlaşacağınızı veya o kişiyi kendinize nasıl bağlayacağınızı çok iyi biliyorsunuz ancak bunun getireceği sorumlulukları da görmezden gelmemelisiniz. Keyfi hatalarınızın ilerleyen dönemlerde sizi, yakın dönemde de partnerinizi üzeceğini unutmayın. Bir karar almadan önce mutlaka iyice düşünmelisiniz.

Boğa Burcu Kasım 2018 İş

Boğa burcu, Kasım 2018 ile birlikte iş ve kariyer hayatınızda biraz daha paylaşıma yönelmeniz gerekiyor. Bu durum ihtiyacınız olduğunda size ihtiyaçları olduğunda da çalışma arkadaşlarınıza yardımda bulunacaktır. Kariyer hayatınızla ilgili olarak sizi zorlayacak aslında pek bir olumsuzluk olmasa da sizden veya yaptığınız işten kaynaklı olmayan büyük sorunları da kendi üzerinize almamalısınız. Sorun sizden kaynaklı değilse aslında bu sizin probleminiz de sayılmaz Boğa burcu. Unutmayın, hemen herkesin iş hayatında başlangıç ve bitişler yaşanabilmektedir.

Boğa Burcu Kasım 2018 Sağlık

Boğa burcu, Kasım 2018 içerisinde sağlığınız ve sıhhatiniz yerinde gibi görünüyor ve siz de böyle hissedeceksiniz ancak bu dönem içerisinde vücut direnciniz biraz düşüşte olacağı için dikkatli olmalısınız. Aksi halde dönem içerisinde düşüşe geçen direnciniz, gelecek ayın başlarında sağlık sorunu olarak karşınıza çıkabilir. Zihinsel ve fiziksel yorgunluklarınız da yavaş yavaş geride kalacak. Kasım 2018'de toparlanıyorsunuz Boğa burcu.

Boğa Burcu Kasım 2018. Boğa Burcu Kasım 2018 aylık burç yorumu.
Google+
WhatsApp