Boğa Burcu Ocak 2019 Aylık Burç Yorumu

Boğa Burcu Ocak 2019 Aylık Burç Yorumu

Boğa Burcu Ocak 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Boğa burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Boğa Burcu Ocak 2019 İş

Boğa Burcu Ocak 2019, Ocak ayının ortalarına kadar iş konusunda bir takım yavaşlamalar, aksaklıklar söz konusu olabilir. İş konusunda yaşanacak yavaşlamalar, aslında sıkıntıların tam tersine iyiliğinize olabilir. Üzerinde fazla durmadığınız konuları daha iyi inceleme fırsatı elde edebilirsiniz. Mevkiinizin yükselmesini istiyorsanız dikkatli adımlar atmalısınız. Karşınıza çıkabilecek sorunlara karşı bekleyişte olmalı, savaşçı bir ruhla sorunların üzerine gitmemelisiniz.

Ocak 2019'da iş konusunda asi davranışlar sergilememeye özen göstermelisiniz. Sergileyeceğiniz asi ve aksi davranışlar yararınıza olmayacaktır. Araştırmayı seviyorsunuz ve bu durum iş hayatınızda hedeflerinize ilerlerken yararınıza olacak. Size rakip olabilecek çok az insan var ancak kimse bu durumun farkında değil, bu özelliğinizi gizli tutmayı başarıyorsunuz.

Ocak ayı içerisinde araştırmalara daha fazla önem vereceksiniz ve neredeyse tüm enerjinizi bu yönde kullanacaksınız. Enerjinizi, hem istekleriniz konusunda hem de hırsınız konusunda kullanıyorsunuz. Birlikte iş yaptığınız kişileri düşüncelerinizle etkiniz altına alabilirsiniz.

Boğa Burcu Ocak 2019 Aşk

Mars, aşk gezegeniniz ve Ocak 2019'da Başak burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu durum fazlasıyla seçici olmanıza neden olabilir. Aşk konusunda gelip geçici heveslere sahip değilsiniz. Aşk konusunda gelişim göstereceksiniz. Ancak, zevkler konusunda aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisiniz. Maddiyatı ilgilendiren aşklar söz konusu olabilir.

Aşk hayatınızda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz ve bu tarz durumlarda özellikle arkadaşlarınızdan destek isteyebilirsiniz. Sosyal yaşantınızda daha aktif bir hal alacaksınız. Bu dönem içerisinde geride kalan aşkların tekrar gündeme gelme olasılığı oldukça yüksek. Romantizm size fazlasıyla yardımcı olacak. Romantizmi oluşturmak sizin için hiçte zor bir durum değildir. Ocak 2019'da, aşk konusundaki isteklerinizi yeniden gözden geçireceksiniz.

Boğa Burcu Ocak 2019 Sağlık

Sağlık gezegeniniz, Ocak 2019'da size sorunlar yaratmayacak. Yine de geri giden Merkür'ün size sorun yaratabilme ihtimaline karşı önlemler almalı, dinlenmeye zaman ayırmalısınız. Fazlasıyla hızlı hareket ediyorsunuz ve bu durum ufak tefek sorunlar yaşamanıza neden olabilir.

İlginizi çekebilir:
Boğa Burcu Günlük Yorumu