Boğa Burcu Şubat 2019 Aylık Burç Yorumu

Boğa Burcu Şubat 2019 Aylık Burç Yorumu

Boğa Burcu Şubat 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Boğa burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Boğa Burcu Şubat 2019 İş

Şubat ayı içerisinde iş konusunda iletişimi güçlü kişilerle işbirliği içerisine girebilirsiniz. İş konusunda aldığınız sorumlulukların farkındasınız ve bu durum sizi başarıya biraz daha yakınlaştıracak. Daima yüksek standartlara sahip olmak istiyorsunuz ve kendinizi ispat etme olanaklarını elde edeceksiniz. Kariyeriniz açısından size yardımcı olacak kişilerle bir arada olacaksınız ve bu durum kişisel olarak daha fazla gelişmenize yardımcı olacak.

Şubat 2019'da karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Sosyal yaşantınız, iş konusunda da size yardımcı olabilir. Sosyal çevrenizde sizinle aynı düşünceleri paylaşan kişilerle aynı hedeflere yönelebilirsiniz. Mantıklı atacağınız her adım sizin yararınıza olacak.

Bu dönem içerisinde dostluklar da iş konusunda önemli rol oynayacak. Sizinle aynı düşüncede olmayan kişiler, alacağınız kararlar konusunda kafanızın karışmasına neden olabilir. Yine de gerçekten güvendiğiniz dostlarınızın fikirlerine kulak vermelisiniz.

Boğa Burcu Şubat 2019 Aşk

Şubat 2019 aşk açısından hareketlilik getirebilir. Özellikle sosyal aktivitelerde aşkı bulma olanağınız oldukça yüksek. Bu dönem içerisinde birden fazla fırsat elde edebilirsiniz. Size ait olan duygular, bu dönem içerisinde farklı olmanızı da sağlayacaktır. İletişimden kaynaklanacak bir takım sorunlar olabilir ancak bu tarz sıkıntıların üzerinde fazla durmamalısınız.

Birlikteliği olmayan Boğa burcu insanları, Şubat ayı içerisinde gizli birliktelikler yaşayabilir. Bu kişi, ailenizin takdir etmediği, sizden büyük ya da küçük bir kişi olabilir. Bu konuda tüm yaşanacaklar aşk gezegeninizden kaynaklanacaktır. Duyguları fazla büyütebilir ve gereksiz yere kıskançlıklar sergileyebilirsiniz. Birçok Boğa burcu insanı, tartışmadan dolayı sona erecek birlikteliğe adım atabilir.

Neptün, Şubat ayının ortalarına kadar Kova burcunda bulunuyor ve bu durum aşk hayatınızda yenilikleri de beraberinde getirecek. Yine de yaşanacak duygusal gerilimlere hazırlıklı olmalısınız. Hayalindeki kişiyi bulmak her insanın isteğidir ancak sizin bu dönem içerisinde "Hayalimde ki kişi" diyeceğiniz birden fazla kişi karşınıza çıkabilir ve bu durum kafanızın karışmasına neden olabilir.

Şubat 2019'da kafanız fazlasıyla karışık olacak. Sorumluluklarınıza fazlasıyla önem verip, kafaya takmanız aşk açısından sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir. Birlikteliği olan kişiler, partneri tarafından ilgisizlikle suçlanabilir. Neyse ki; geri giden Satürn, ev ve aile hayatınızda ki sorumluluklarınıza daha fazla dikkat etmenizi sağlayacak. Birlikte olduğunuz kişiye daha fazla zaman ayırmalısınız.

Boğa Burcu Şubat 2019 Sağlık

Şubat ayı içerisinde, özellikle duygusal yönlerinizden kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu durumun önüne geçmek istiyorsanız, hobilerinize zaman ayırmalısınız. Ayrıca, sürekli olarak değişen hava şartları da beraberinde sıkıntıları getirebilir. Kendinizi fazla yormamalı, özellikle iskelet sisteminizi zorlayan hareketlerden uzak durmalısınız. Kendinizi rahat hissetmek için farklı aktiviteler de bulunmalısınız.

İlginizi çekebilir:
Boğa Burcu Günlük Yorumu