Boğa Burcu Temmuz 2019 Aylık Burç Yorumu

Boğa Burcu Temmuz 2019 Aylık Burç Yorumu

Boğa Burcu Temmuz 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Boğa burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Boğa Burcu Temmuz 2019 İş

Boğa burcu Temmuz 2019'da enerjiniz üst seviyelerde ve iş konusunda çevrenize güven veriyorsunuz. Bu dönem içerisinde yatırımlara yönelebilir ve geleceğinizi düşünebilirsiniz. Mesleki açıdan karşınıza çıkan durumlarda fazlasıyla hassas davranabilirsiniz. Ayrıca terfi alabilir ya da yeni iş teklifleriyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Kafanız fazlasıyla karışacak. Bocalamak istemiyorsanız, güvendiğiniz kişilerden fikir alabilirsiniz.

Aile işi yapıyorsanız, bu konuda da istediğiniz seviyelere ulaşabilirsiniz. Venüs, Temmuz ayı içerisinde iletişiminizi etkiliyor ve kontak kurmakta başarılı olacaksınız. Aynı zamanda Merkür de maddi anlamda sizi etkiliyor. Özellikle Temmuz ayının ortalarından sonra kariyeriniz açısından gayet iyi ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Alacağınız kararlar ve atacağınız adımlar, kariyerinizi üst noktalara taşıyacaktır.

Temmuz 2019, alacağınız kararlar ve maddi güven açısından son derece iyi. İş arkadaşlarınızdan istediğiniz desteği alabilirsiniz. Eşiniz, iş hayatınızda etkin bir role sahip olacaktır. Birlikte olduğunuz kişinin maddi olanaklarını istediğiniz şekilde kullanabilir, girişimlerinizi bu sayede gerçekleştirebilirsiniz. Hem kendi olanaklarınızı hem de birlikte olduğunuz kişinin olanaklarını kullanacaksınız. Ortaklıklar konusunda da önemli gelişmeler yaşanacak. Profesyonel yatırımcılardan destek alabilirsiniz. Akıllı ve atak davranacak, iş dünyasında hızla yükseleceksiniz.

Boğa Burcu Temmuz 2019 Aşk

Boğa burcu Temmuz 2019'da aşk açısından bir takım olaylarla karşılaşacaksınız ve üstesinden gelmek adına uğraşlar vereceksiniz. Aşk hayatınızda hızla gelişen olaylara karşın sakin kalmalısınız. Bu dönem içerisinde davranışlarınız ve diğer insanlara ilginç gelen düşüncelerinizle dikkat çekeceksiniz. Aşka bakış açınız değişebilir. Kendi istekleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz. İstekleriniz, beraberinde romantik paylaşımları da çağıracaktır.

Temkinli kişiliğe sahipsiniz ve karşınızdaki kişiyi gerçekten beğenmediğiniz takdirde adım atmazsınız. Genel olarak ilk adımı atan taraf siz değilsinizdir. Ancak bu durum Temmuz ayı içerisinde biraz değişim gösterebilir. Birliktelik kurma isteğinde olacaksınız ve karşı cinsten kolaylıkla etkileneceksiniz. İlk adımı atmak için içinizde çok fazla cesaret olacak. Ayın son günlerinde, bu ay nasıl davrandığınızı düşünerek şaşırabilirsiniz.

Birlikteliği olan Boğa burcu insanları, Temmuz ayı içerisinde birlikte olduğunuz kişiyi fazlasıyla kıskanabilir ve sahiplenebilirsiniz. İçinizde kıskançlık duygusu olacak. Bu durum, birlikte olduğunuz kişinin bunalmasına neden olabilir. Bu dönem içerisinde fazlasıyla da seyahate çıkacaksınız ve burada kaçamak aşklar ilginizi çekebilir, dikkatli olmalısınız. Hayal kırıklığı yaratacak birliktelikten uzak durmalısınız.

Boğa Burcu Temmuz 2019 Sağlık

Boğa burcu Temmuz 2019'da ufak tefek sağlık sorunuyla karşılaşabilirsiniz ancak merak etmeyin, kolaylıkla üstesinden gelebileceksiniz. Yinede Temmuz ayının ilk haftasından sonra kalbinize özen göstermeniz gerekiyor. Mideniz ve bağırsaklarınız da hassas olacak. Yaz günlerinde fazla yağlı yiyecekler tüketmemeye özen gösterin. Venüs, aşkı ve dış görüntüyü temsil etmektedir. Bu dönem içerisinde fiziksel görüntünüzle fazla oynamayın. Bünyenizi yoracak yiyecek ve içeceklerden uzak durmalısınız.

İlginizi çekebilir:
Boğa Burcu Günlük Yorumu