Aslan Burcu

Burçlar Aslan Burcu

Aslan Burcunun Genel Özellikleri

Burçlar kuşağında Aslan Burcu idareci olarak tanınırlar. Aslan burcundan doğan insanlar eğer bu yeteneklerini iyi kullanabilirseler iş hayatında ve toplumda oldukça başarılı olacaktırlar. Aslan burcu insanı insanları etkileyebilmek konusunda yeteneklidir. Bazı durumlarda kendini beğenmiş bir kişilikleri olabilir. Bu kendini beğenmişliğe birde bencillik eklenebilir. Bu gibi durumlarda dikkat etmek gerekir. Aslan burcu insanı yaratıcıdır. Çalışmayı severler ve azimlidirler.

Aslan Burcu Erkeği

Aslan burcu erkeği yönetmekten çok hoşlanır. İş hayatında idareci yeteneği sayesinde oldukça başarılı olabilirler. Aslan burcu erkeği kendini toplumdan farklı bir şekilde kendi dünyasının kralı zannedebilir. Duygularını ifade etmektede pek başarılı değildirler. Karşı cinse bağlanmakta zorlanırlar. Bağlandıklarında ise kolay kolay vazgeçmezler. Genellikle sadık olurlar. Aslan burcu erkeği kendine çok güvendiğinden dolayı bazı zamanlarda mağrur ve baskıcı olabilmektedir.

Aslan Burcu Kadını

Aslan burcu kadını da aslan burcu erkeği gibi yönetmekten ve hükmetmekten çok hoşlanır. Kısa süre içerisinde iş konusunda yüksek mevkilere ulaşabilirler. Maddi konularda ise pekte başarılı oldukları söylenemez. Gereksiz harcamaları başlarını derde sokabilmektedir. Aslan burcu kadını ilişki konusunda pek güven vermesede sevdikleri zaman genellikle sadık olurlar. Ama Aslan burcu kadınının kıskançlığıda unutulmamalıdır.

Aslan Burcu. Aslan Burcu Özellikleri, Aslan Burcu Erkeği, Aslan Burcu Kadını.
Google+
WhatsApp