Balık Burcu

Burçlar Balık Burcu

Balık Burcunun Genel Özellikleri

Burçlar kuşağında Balık Burcu insanı hayalgücü yüksek olmaları ile tanınır. Romantizmi çok severler. Balık burcu insanı doğanın güzelliklerinden de hoşlanır. Dürüsttürler. Yalan ve sahtekarlıktan hiç hoşlanmazlar. Balık burcu insanı cömerttir. Cömertlikleri yüzünden başkalarına yardım ederken gereğinden fazla şey verebilirler. Balık burcu insanı takdir edilmeyi beklemez. Azimli ve kararlı olurlar. Hedeflerine ulaşmak konusunda oldukça başarılıdırlar. Romantik olduklarından dolayı aşık olmayı ve bağlanmayı severler. Konu aşk olduğunda ise mükemmelliyetçidirler. Yaratıcılık gerektiren işlerde hayalgüçlerinin güçlü olması sebebiyle oldukça başarılı olabilirler. Balık burcu insanı mütevazidir.

Balık Burcu Erkeği

Balık burcu erkeği uyumlu ve uysaldır. Kadınlar ile ilişkilerinde nadir bulunan ve mutlu eden erkek balık burcu erkeğidir. Bazı durumlarda sadakatsiz olabilirler. Başkalarını rahatsız eden durumlar balık burcu erkeğini pek etkilemez. Hayallerinin peşinden gitmeyi severler. Balık burcu erkeği bir şairin yada sanatçının duyarlılığını taşır. Balık burcu erkeği sanatkar ruhlu olduğundan doğaya ve güzelliklere düşkündür. Balık burcu erkeğinin olumsuz özelliklerinden biri ise ihmalkal olmalarıdır.

Balık Burcu Kadını

Balık burcu kadını sempatik ve hassastır. Balık burcu kadınının güçlü idealleri vardır. Balık burcu kadını genellikle hoşgörülüdür. Balık burcu kadınından çok iyi bir arkadaş olur. Her zaman memnun edici ve sevecendirler. Balık burcu kadınında romantizim doruk noktasındadır. Sevgililerine düşkün ve sadık olurlar. Sanatsal güzelliklerden ve doğadan hoşlanırlar. Olaylardan çok çabuk etkilenmeleri balık burcu kadınının olumsuz özelliklerinden biri olarak görülebilir. Sezgileri güçlü olsa da her zaman mantıklı davranamaya bilirler. Bu yüzden bazı durumlarda ısrarcı olabilmektedirler. Balık burcu kadını şevkatlidir.

Balık Burcu. Balık Burcu Özellikleri, Balık Burcu Erkeği, Balık Burcu Kadını.
Google+
WhatsApp