Boğa Burcu

Burçlar Boğa Burcu

Boğa Burcunun Genel Özellikleri

Burçlar kuşağında Boğa burcu insanı genelde sıcak kanlı, arkadaşları ve cevresindekiler ile iyi geçinen, sevecen ve çalışkan insanlardır. Ayrıca Boğa Burcu insanı alındangır. Duygularını dışa vurmaktan çekinen bir yapıları vardır. Boğa burcu insanı genellikle sakin olsalarda sinirlendikleri zaman hırçın ve oldukça tehlikeli olabilmektedirler. İŞ konusunda hedeflerine ulaşmak için var güçleri ile çalışmayı severler. Her zaman önlerinde bir hedef mevcuttur. Ne istediğini bilen ve bunu elde edebilmek için elinden geleni yapabilecek bir yapıları vardır. Sinirlendikleri zaman tehlikeli olabilselerde aşık olduklarında oldukça sadık ve sevdiği insana bağlanan bir karakteri vardır.

Boğa Burcu Erkeği

Boğa Burcu erkekleri onunla ilgilenilmesinden oldukça keyif alır. Evcimen olmakla birlikte kendi rahatlarınada düşkündürler. Bu düşkünlükleri uğruna paralarını seve seve harcarlar. Genellikle anlayışlı, kibar ve başkalarının duygularına önem veren bir yapıları vardır. İnsanları anlayabilmek ve onları cözebilmekten de büyük keyif alırlar. Boğa burcu erkeğinin aşklarıda oldukça tutkulu geçer. Partnerini kolayca etkileyebilir. Karşı cinsin fiziksel özelliklerine de önem verirler. Boğa burcu erkeği anlayışlı olsada sinirlendirildiği zaman oldukça sert olabilecekleri unutulmamalıdır.

Boğa Burcu Kadını

Boğa Burcu Kadınının uysal, sakin ve sessiz bir yapısı vardır. Genellikle rahat tavırları olsada boğa burcu erkeği gibi sinirlendikleri zaman hırçın olabilmektedirler. Bu gibi durumlarda dikkatli olmak gerekir. Boğa burcu kadını insanlara çok güvendiği ve olayları oluruna biraktığından dolayı büyük sorunlarla karşılaşabilmektedir. Aşk hayatlarında da bu durumdan etkilenmeleri kaçınılmaz olacaktır. Boğa burcu kadını genelde lüks ve konforu sever. Eğer sırılsıklam aşık olurlarsa bu huylarından vazgeçebilmektedirler. Boğa burcu kadını aile kurmayı ve çocukları duygusal yapılarından dolayı çok sever.

Boğa Burcu. Boğa Burcu Özellikleri, Boğa Burcu Erkeği, Boğa Burcu Kadını.
Google+
WhatsApp