Terazi Burcu

Burçlar Terazi Burcu

Terazi Burcunun Genel Özellikleri

Burçlar kuşağında Terazi Burcu insanı zevke, lükse ve rahata düşkün olmaları ile tanınırlar. Terazi burcu insanı güzelliğe ve aşka da oldukça önem vermektedir. Terazi burcu insanının estetik zevkleride gelişmiştir. Ama bu zevkleri bazen toplum tarafından anlaşılmayabilir. Bu burcun insanını anlamakta pek kolay değildir. Terazi burcu insanı hayatı dengede tutmayı sevsede bu konuda pek başarılı olamaz. Bu yüzdende dengelerini kaybederler. Terazi burcu insanı için hayat mutluluk, sükunet ve memnuniyetten oluşmaktadır. İş konularında ve ticarette zeki olabilirler. Terazi burcu insanı iş konusunda aldığı kararlara dikkat ederse söhret ve zenginliğe ulaşmak onlar için oldukça kolay olacaktır.

Terazi Burcu Erkeği

Terazi burcu erkeğini anlamak pek kolay değildir. Partnerini kolaylıkla etkileyebilir. Aşk konusundada oldukça başarılıdırlar. Neşeli ve kabiliyetli oluşları ile tanınsalarda karamsar ve ümitsiz oluşları yüzünden onları anlamak pek kolay olmayacaktır. Bu yüzden terazi burcu erkeğini devamlı kontrol altında tutmak gerekir. Terazi burcu erkeği partnerinde güzelliğe önem verir. Terazi burcu erkeğini kontrol altında tutabilirseniz ondan iyi bir eş olabilir.

Terazi Burcu Kadını

Terazi burcu kadını güzelliğe ve güzel olmaya düşkün olmakları ile tanınır. Terazi burcu kadını başta giyim ve güzellik olmak üzere birçok konuda kendine dikkat eder. Terazi burcu kadınları erkekleri kolayca anlayabilir. Kendi kafalarında oluşturdukları bir erkek imajı, onların aradıkları erkek konusunda bir ölçü olacaktır. Evlerinede düşkün olurlar. Para konusunda savurgan değildirler. Bakımlı ve güzel olmayı sevselerde terazi burcu kadınından iyi bir ev hanımı ve eş olabilmektedir.

Terazi Burcu. Terazi Burcu Özellikleri, Terazi Burcu Erkeği, Terazi Burcu Kadını.
Google+
WhatsApp