Yay Burcu

Burçlar Yay Burcu

Yay Burcunun Genel Özellikleri

Burçlar kuşağında Yay Burcu insanı sevimli, neşeli ve ilgi çekici olmaları ile tanınır. Yay burcu insanının her zaman bir ideali ve başarmak istediği hedefleri vardır. Bunları gerçekleştirmek için tıpkı bir ok'un fırlaması gibi direkt ve çok hızlı hareket ederler. Arkadaşlık kurma ve cevre edinme konularında başarılıdırlar. Cevrelerindeki insannları doğallıkları sayesinde kendilerine bağlayabilirler. Yay burcundan doğan insanlar pek romantik olmazlar. Ama sevdikleri zaman da gözleri hiç birşey görmez. Tutku ile bağlanırlar. Genelliklede titiz olurlar. Yay burcu insanı çalışmayı çok sevdiğinden dolayı iş hayatında da başarılıdır. Çalışkan olmalarından dolayı iş hayatında yükselmeleride kolay olur. Yay burcu insanının olumsuz özelliği ise patavatsız olmalarıdır. Sivri dilleri ve patavatsız davranışları başlarına iş açabilir.

Yay Burcu Erkeği

Yay burcu erkeği korkusuz ve açık sözlüdür. Bencil olmayı pek sevmezler. Yay burcu erkeğini anlayabilecek bir partner olursa genellikle mutlu olurlar. Dürüstlükleri, neşeli ve sevecen olmaları onları iyi bir eş adayı yapabilir. Gereksiz kıskançlıklarıda pek yoktur. İki yüzlü ve adil olmayan her davranıştan nefret ederler. Yay burcu erkeğini yatıştırmak kolaydır. Kin tutmazlar. Yay burcu erkeği sevecen ve neşeli olduğu için cevresindeki insanlarında böyle olmasını ister. Somurtan ve sıkılgan insanlardan pek hoşlanmazlar.

Yay Burcu Kadını

Yay burcu kadını başarılı ve kendi çevrelerinde popüler insanlardır. Yinede bazı durumlarda çevresindeki insanları şaşırtabilecek kadar kaba davranışlar sergileyebilirler. Yay burcu kadını hassas ve sinirli olmaya yatkındır. Yay burdu kadını duygularını kontrol etmek istesede bu konuda pek başarılı sayılmazlar. Kolay kolay sevip bağlanmazlar ama sevdikleri zamanda oldukça iyi bir sevgili olurlar. Yay burcu kadını kıskanc ama bir okadarda sadıktır. Cevresindeki insanlar ile arkadaşlık kurmak konusunda başarılıdırlar.

Yay Burcu. Yay Burcu Özellikleri, Yay Burcu Erkeği, Yay Burcu Kadını.
Google+
WhatsApp