Yengeç Burcu

Burçlar Yengeç Burcu

Yengeç Burcunun Genel Özellikleri

Burçlar kuşağında Yengeç Burcunun en önemli özelliklerinden biri azimli olmalarıdır. Yengeç burcu insanı duygusal ve hassastır. İlişkileri tutkuludur ve partnerlerine oldukça bağlı olurlar. Bir aile kurmayı çok isterler. Yengeç burcu insanının bazı tutucu davranışlarıda olabilmektedir. Yengeç burcu insanı mükemmelliyetçidir. Yengeç burcu insanı sevdiklerine düşkün olsada sevdikleri ile tartışmayı da ihmal etmezler. Gezip dolaşmaktan ve yeni yeni yerler keşfetmekten çok hoşlanırlar. Bu burçtan doğan insanların ruh halleride önemlidir. Karakteri ve kişiliği iyi gelişmiş olan yengeç burcu ruh halini idare edebilmektedir. Yoksa kendi duygularının esiri olacaktır. Yengeç burcu insanı romantikdir. Utangaç bir yapıları olduğundan dolayı kendini ifade edebilmekte ve duygularını açmakta çok zorlanırlar. Reddedilmek en büyük korkularından biridir. Sabır ve tahammül katsayıları yüksektir.

Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç Burcu erkeği genellikle durgun olur. Hassas ve anlayışlı bir yapıları vardır. Aile kurma konusunda oldukça başarılıdırlar. İyi bir eş ve baba olabilirler. İlişkilerinde sabırlı ve anlayışlı olmaları başarırlar. Yengeç burcu erkeği başkalarını mutlu edebilmek için elinden geleni yapacaktır. Fedakarlıklardan da kaçınmazlar. Yengeç Burcu erkeği iş hayatında disiplinlidir. Çalışmayı severler. Yengeç burcu erkeği ayrıca titizdir. Bu konu iş hayatında başına dert olabileceğinden dikkatli olmaları gerekmektedir.

Yengeç Burcu Kadını

Yengeç Burcu kadınından çok iyi bir anne olur. Değer verdiği insanların üzerine titremeyi severler. Hassas ve ince yapıları vardır. Yengeç burcu kadınının hayalini kurduğu mükemmelliğe ulaşmak hiç kolay değildir. Yengeç burcu kadını gezmeyi seyahat etmeyi ve macerayı sever. Romantik yerlerden hoşlanırlar. Yengeç burcu erkeği gibi kadınıda oldukça titizdir. Aile hayatına düşkünlükleri ile tanınırlar. Yengeç burcu kadınından iyi bir eş ve cümlenin başında belirtmiş olduğumuz gibi çok iyi bir anne olur. Eşlerini mutlu etmeyi severler. Paralarını savurmazlar. İş hayatında da çalışkan olduklarından devamlı başarılı olacaktırlar.

Yengeç Burcu. Yengeç Burcu Özellikleri, Yengeç Burcu Erkeği, Yengeç Burcu Kadını.
Google+
WhatsApp