Haftalık Burç Yorumları 10 Haziran & 16 Haziran 2019

Haftalık Burç Yorumları 10 Haziran & 16 Haziran 2019

burcu haftalık burç yorumunuz bu hafta neler söylüyor? Aşk, para, sağlık ve iş hayatınız ile ilgili 10 Haziran Pazartesi ile 10 Haziran 2019 Pazartesi günü arasında burcunda yaşanacak gelişmeler haftalık burç yorumunuzda.

Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu 10 Haziran & 16 Haziran 2019

Koç burcu, bu hafta yakın işlerden çok uzak işlerin peşinde olacaksınız. Yabancılarla ilgili konuların dikkat çektiği bir döneme giriyorsunuz ve aldığınız bu etkiler sayesinde başkalarının düşüncelerinden kendinize çıkar sağlayabilirsiniz. Düşüncelerine ve görüşlerine önem verdiğiniz insanların yanında bolca vakit geçirmek isteyeceksiniz. Haftanın genelinde aktif olacak, pozitif yaklaşımlar sergiliyor olacaksınız. Yaşantınızdaki hareketlilik ev ve aile hayatınıza yansıyor. Sadece kendiniz değil çevrenizi de mutlu edeceksiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu 10 Haziran & 16 Haziran 2019

Boğa burcu, bu hafta finans evinizde yaşanacak gelişme sayesinde iş ve kariyer hayatınıza karşı biraz daha ilgili olacaksınız. Para kazanma isteğiniz artıyor ve bu istek yeteneklerinizi doğru kullanmanız açısından oldukça önemli. Yönetici gezegeniniz Venüs, aşk ve ilişki hayatınızda sizi tatmin edecek gelişmeler sunuyor. İmkanları ve ortak değerleri kullanma şansınız da bir hayli yüksek. Kaynakları kullanarak yeni planlamalar yapabilir, uygulama konusunda da başarı sağlayabilirsiniz. Planlamlarınızı gözden geçirmenizde yarar var.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu 10 Haziran & 16 Haziran 2019

İkizler burcu, bu hafta içerisinde hayatınızın önemli noktalarına olan bakış açınızda farklılık meydana gelecek. Bu farklılığın size iyi geleceğini söylemek mümkün. Genel olarak daha mantıklı ve bilinçli hareket edeceksiniz. Kişisel alanda göstereceğiniz değişiklik size yenilikler de sunabilir. Daha tutumlu ve istekli adımlar atıyorsunuz. Ortaklaşa konular da ev ve aile hayatınızın düşüncelerine değer vermeyi unutmayın. Finansal dengenizin sarsılmasını istemiyorsanız da bu hafta içerisinde yapacağınız harcamalara dikkat edin.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu 10 Haziran & 16 Haziran 2019

Yengeç burcu, bu hafta sorumluluklarınız normalden daha ağır basıyor olacağı için sürekli olarak bir uğraş içerisine gireceksiniz. İyi işler çıkartacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Elde olmayan durumlar zaman zaman tadınızı kaçırabilir ancak sırtınızı dönmek yerine koşullar ve şartlarla yüzleşmeniz daha mantıklı olacaktır. İş yükünüz artacak ve sürekli meşguliyet içerisinde olacaksınız. Ayrıca, bu haftanın genelinde sağlığınıza da gereken önemi verin. Fiziksel görüntünüzde değişikliğe gitme ihtimaliniz var. Fikirleriniz de her açıdan dikkat çekiyor.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu 10 Haziran & 16 Haziran 2019

Aslan burcu, bu hafta burcunuzun alacak olduğu etkiler doğrultusunda dış dünyaya karşı daha pozitif yaklaşımlar içerisinde bulunacak ve sürekli canlılık göstereceksiniz. İmkanlar sizin lehinize dönmüş durumda. Bu sayede aşk ve ilişki hayatınız geçen haftaya oranla daha hareketli olacak. Aslında tam da bu noktada sizin sergileyeceğiniz tutum önemli oluyor. Finansal açıdan da bir denge söz konusu. Hedeflediğiniz noktaya ulaşmak adına harcamalar yapacaksınız. Ailevi açıdan dikkat çekici gelişmeler yaşanabilir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu 10 Haziran & 16 Haziran 2019

Başak burcu, bu hafta gezegenlerin açıları sizi hayatınızın her alanında daha hareketli ve girişken olmaya zorlayacak. Hayatınızın önemli kısımlarında değişiklik yaşanacak olması alışma sürecinde zorlanacağınız anlamına geliyor. İş, özel ve ev hayatınızda hareketli günlere hazırlıklı olmalısınız. Ayrıca, iş hayatınıza karşı daha farklı bakış açısına sahip olacağınız için geçen hafta görmekte zorlandığınız gelişmeleri bu hafta rahatlıkla görebilirsiniz. Beklentilerinizin değişeceği, gözden geçirmelerin bolca olacağı bir haftaya giriyorsunuz. Kendinizi hazırlamalısınız.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu 10 Haziran & 16 Haziran 2019

Terazi burcu, bu hafta içerisinde sürekli olarak olumlu haberler alacaksınız. Keyfiniz haftanın genelinde üst seviyelerde olacak. Yaşantınızdaki sorunları gün içerisinde bir kenara bırakmayı başarıyor olmanız, hem kendinize hem de çevrenize pozitif etkiler vermenizi sağlıyor. Sizi meşgul edebilecek konularda da üretkenlik söz konusu. Düşünce ve fikir açısından hassas olacağınız bir sürece giriyorsunuz. Fikir değişikliklerine alışmakta zorlanabilirsiniz. Ailevi açıdan herkesi ilgilendirecek bir konuda önemli gelişmeler yaşanacak. Keyfiniz artıyor.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu 10 Haziran & 16 Haziran 2019

Akrep burcu, bu hafta hayatınızın her alanında aktif olacak ve uğraşlar vereceğiniz için yorgunluklar ön planda duruyor. Hayata karşı bitmek tükenmek bilmeyen endişeleriniz var. Bu endişeler sizi oradan oraya koşuşturmakta. Başkalarından alacak olduğunuz destek sayesinde bu dönem biraz olsun hafifleyecek ve rahat hissedeceksiniz ancak huzurlu ve mutlu olmak istiyorsanız kartların yeniden dağıtılması gerekiyor. Aşk ve aile hayatınızda huzur seviyesi biraz olsun artmakta. Değişikliklere ve dalgalanmalara ayak uydurmaya çalışın.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu 10 Haziran & 16 Haziran 2019

Yay burcu, bu hafta burcunuzun alacak olduğu etki sizi kişisel olarak fazlasıyla etkiliyor olacak. Duygusal yaklaşımlar açısından herhangi bir sorun yok. İlişkiniz üzerinde yapmak istediğiniz değişikliklerin sizi yormayacağı bir süreçtesiniz. Dalgalanmalar olacaktır illa ki ancak koşulların değişim göstermesine çok takılı kalmamaya çalışın. Duygusal açıdan kendinizi güvende hissediyorsunuz. Huzursuzlukların her geçen gün azalacak olması da oldukça iyi. Bu hafta ilişkiniz üzerinde istediğiniz dengeyi kurabileceksiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu 10 Haziran & 16 Haziran 2019

Oğlak burcu, bu hafta içerisinde burcunuzun aldığı açılarda terslikler meydana geldiği için hayatınızın her alanında dikkatli olmanızda yarar var. Sağlığınız biraz daha ön planda. Gizli kalmış konular bu dönem içerisinde açığa çıkabilir. Kontrol sizin elinizde olmayacağı için riski gelişmeler yaşanabilr. İlişki ve evlilik alanlarında aceleci kararlar almamaya özen gösterin. Gözden geçirmeniz gereken çok fazla koşul var Oğlak burcu. Hata yapma lüksünüz de bulunmuyor.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu 10 Haziran & 16 Haziran 2019

Kova burcu, bu haftanın genelinde kendinizi daha keyifli ve heyecanlı hissedeceksiniz. Dış dünyanızdan uzaklaştığınız için yeni fırsatlarla karşılaşma ihtimaliniz de var. Sosyal konularda bir denge kurmalısınız. Yaratıcılığınızı istediğiniz her alanda ön plana çıkartabiliyorsunuz. Aşk ve ilişki hayatınız bu hafta sizin için daha önemli olmaya başlıyor. Hata yapmamaya çalışın. İş hayatınız üzerinde de kontrolün sizde olması lazım. Etkin olmalı, karakterinizi açık bir şekilde ortaya koymalısınız.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu 10 Haziran & 16 Haziran 2019

Balık burcu, bu hafta kendinizi daha fazla sorumluluk yüklenmiş hissedeceksiniz. Hareketli ve dalgalanmanın yaşanacağı alanlarda biraz daha tutarlı olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı hayatınızın her alanında istediğiniz gibi ifade edebilirsiniz. Size mutluluk kazandırması muhtemel konularda daha dikkatlisiniz. Ev, aile ve ilişki hayatınızda mutluluk kazandıracak adımlar atıyorsunuz. Deneyimleriniz her an biraz daha artacağı dönem içerisindesiniz. Yakın çevrenizle sürekli olarak iletişim kuruyorsunuz. Canlılık ve hareketlilik var.

Haftalık Burç Yorumları