Haftalık Burç Yorumları 10 Şubat & 16 Şubat 2020

Haftalık Burç Yorumları 10 Şubat & 16 Şubat 2020

burcu haftalık burç yorumunuz bu hafta neler söylüyor? Aşk, para, sağlık ve iş hayatınız ile ilgili 10 Şubat Pazartesi ile 10 Şubat 2020 Pazartesi günü arasında burcunda yaşanacak gelişmeler haftalık burç yorumunuzda.

Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu 10 Şubat & 16 Şubat 2020

Bu hafta, gezegenlerden alacak olduğunuz etki ile beraber özellikle sosyal alanda kendinizi daha aktif hissetmeye başlıyorsunuz. Grup içerisinde bulunmaktan keyif alabileceğiniz bir dönem sizi beklemekte. Gelecekten yana olan beklentilerinizin de belirli ölçülerde değişim gösterme ihtimali var. Ayrıca, beklentilerinizde de hızla değişim gözlenebilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, arkadaşlık ve görüşmeler konusunda hızlanmalar gündeme gelebilir. Özellikle iş ve kariyer hayatınızdan yana olan beklentilerinizin değişim gösterme ihtimali var. Zaman zaman stres yaratabilecek durumlar içerisinde olsanız da üstesinden gelmekte herhangi bir zorluk yaşamayacaksınız. Ayrıca, beklentiler konusunda da gerçekçi olmalısınız.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu 10 Şubat & 16 Şubat 2020

Bu hafta, Merkür'den alacak olduğunuz etki ile beraber sorumluluklarınız açısından hızlı gelişmelerle karşılaşma ihtimaliniz var. Hızlı ilerleme içerisinde olabileceğiniz bu dönem içerisinde eksikliğini yaşadığınız her ne varsa düzenleme içerisine sokmak adına harekete geçebilirsiniz. Adım atma noktasında kararsızlık yaşamamanız gerekmekte.

Haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle sosyal ve iş hayatınızda kendinizi daha net ortaya koyma şansınız var. Atacak olduğunuz adımlar sürekli olarak değişim gösterse de ne yaptığınızı biliyor gibi görünecek olmanız da önemli. Gayret ettiğiniz sürece her şeyin sizin lehinize dönme ihtimali var. Esnek davranmanız gereken bir dönem.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu 10 Şubat & 16 Şubat 2020

Bu hafta, gezegenlerden alacak olduğunuz etki ile beraber yaşamsal konularda biraz daha dikkatli davranmaya başlıyorsunuz. İlerleme noktasında başarılı adımlar atabilecek olmanız da önemli. Uzaklarla ilgili gelişmeler söz konusu olduğunda ise bakış açınızı belirli ölçülerde değiştirmeniz gerektiğini de unutmamalısınız. Kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz bir döneme girmektesiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde yaşamsal konularda düzen kurmakta herhangi bir zorluk yaşamayacaksınız. Daha dengeli ve kararlı görünebileceğiniz bu dönem içerisinde kontrolü elinizde bulundurma ihtimaliniz var. Ayrıca, ikili ilişkilerde ortaya koyacak olduğunuz tepkileri de doğru ayarlamaya çalışın.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu 10 Şubat & 16 Şubat 2020

Bu hafta, yakın zaman içerisinde sizi sorun ve sıkıntı içerisine sokan her şeyle yakından ilgilenmek isteyeceksiniz. Gündeminiz sürekli olarak değişim gösteriyor olsa da kendinizi tüm bunlara hazırlamaya çalışın. Harekete geçmekte zorluk yaşamayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Ayrıca, maddi ve manevi anlamda da sakinliğinizi korumalısınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde kendinizden daha emin adımlar atma ihtimaliniz var. Beklentileriniz doğrultusunda harekete geçmekte zorluk yaşamayacağınız bir döneme giriyorsunuz. İçinizdeki hevesin artış göstermesiyle beraber motivasyonunuz da yükselecektir. Keyifli olabileceğiniz anlar sizi beklemekte.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu 10 Şubat & 16 Şubat 2020

Bu hafta, Merkür'ün burcunuz üzerinizdeki etkisiyle beraber her alanda daha açık yaklaşımlar ortaya koyabilirsiniz. Yeni gelişmelerle karşı karşıya kalabileceğiniz bu dönem içerisinde her şeyin daha net ve anlaşılabilir olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, ikili ilişkilerden yana da kendinizi toparlamaya çalışın. Dönem içerisinde alışık olmadığınız birçok konuyla karşılaşabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, iş ve kariyer hayatınızın sizi fazlasıyla memnun etme ihtimali var. Gelişmelerin lehinize dönecek olması, hareket etme noktasında kısıtlanmamış hissedebileceğiniz anlamına gelmekte. Söz konusu maddi durumunuz olduğunda ise, haftanın tamamında tutumlu olmaya çalışmalısınız.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu 10 Şubat & 16 Şubat 2020

Bu hafta, son zamanlarda yorucu olan koşulların iyiden iyiye değişim göstermesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Kendinizi zihinsel ve fiziksel olarak çok daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz. Ayrıca, sağlığınızla ilgili konularda da bakış açınızı değiştirmeniz gerekmekte. Dengeli hareket etmeniz gereken bir döneme girmektesiniz.

Haftanın tamamında, sizi strese sokabilecek her şeyden biraz daha uzaklaşmaya başlayacaksınız. Hareketli bir dönem sizi beklemekte ve her açıdan ayak uydurmaya çalışmalısınız. Dengeler hızla değişim gösteriyor olsa da ayak uydurma noktasında kararlı olmanız gerekmekte. 

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu 10 Şubat & 16 Şubat 2020

Bu hafta, Merkür'ün burcunuzla uyumlu açıda bulunacak olması, yaratıcı çalışmalar ortaya koyabileceğiniz anlamına gelmekte. Hayattan almış olduğunuz zevkin üst seviyelere çıkma ihtimali var. Kişisel hobilerinize odaklanmakta herhangi bir sorunla karşılaşmayacak olmanız da önemli. Dikkatli olduğunuz ve mantıklı kararlar aldığınız sürece her şey daha da iyiye gitmeye başlayacak.

Haftanın ilerleyen günlerinde, düşüncelerinizi başarılı bir biçimde ortaya koyma şansınız var. Özellikle de finansal konularda kendinizi rahat hissetmeye başlıyorsunuz. Gündeminiz sürekli olarak değişim gösteriyor olsa da ayak uydurmak zorunda olduğunuzu unutmamalısınız.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu 10 Şubat & 16 Şubat 2020

Bu hafta, kişisel planlamalarınız ve hedefleriniz açısından değişikliğe yönelme ihtimaliniz var. Burcunuzla uyumlu açıda bulunan gezegenler sayesinde harekete geçmekte daha şanslısınız. Düşüncelerinizi hayata geçirmek istediğinizde kendinizi yalnız hissetmeyecek olmanız da önemli.

Haftanın ilerleyen günlerinde, sürekli olarak fikir değişiminde bulunabilirsiniz ve bu da çevrenizde bulunan insanların size ayak uydurma noktasında kararsızlık yaşayabileceği anlamına gelmekte. Ayrıca, duygusal olarak da kendinizi daha farklı hissetmeye başlıyorsunuz.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu 10 Şubat & 16 Şubat 2020

Bu hafta, Merkür'den alacak olduğunuz etki ile beraber bir süredir beklemede olan düşüncelerinizi şimdi daha net açığa çıkartabilirsiniz. Hızlı hareket edebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Düşüncelerinizi aktarma konusunda da herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde, kendinizi daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz ve bu da ikili ilişkilerinize doğrudan yansıyacaktır. Gizli kalmış her ne varsa üzerinizde yoğunlaşabileceğiniz bir dönem sizi beklemekte. Ayrıca, değişkenliklerden de yarar sağlama şansınız var.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu 10 Şubat & 16 Şubat 2020

Bu hafta, maddiyat evinizi destekleyen gezegenler sayesinde kendinizi biraz daha verimli hissetmeye başlıyorsunuz. Değişimlerden nasibini alabileceğiniz bir dönem sizi beklmekte. Hızlı hareket etmekten kaçınmadığınız sürece tüm gelişmeleri istediğiniz gibi yönlendirme şansınız var.

Haftanın ilerleyen günlerinde, iş ve kariyer hayatınızda kendinizi geliştirme şansınız var. Size yarar sağlayabilecek gelişmeler üzerinde odaklanmaya başlıyorsunuz. Çevrenizle uyumlu açıda olduğunuz sürece de kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz. 

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu 10 Şubat & 16 Şubat 2020

Bu hafta, Merkür'den alacak olduğunuz etki ile beraber kişisel girişimleriniz açısıdan kendinizi daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz. Düşüncelerinizi açığa çıkarma konusunda herhangi bir eksiklik yaşanmayacak. Genel olarak başarılı olabileceğiniz bir dönem sizi beklemekte. Yaratıcılığınızdan dilediğiniz gibi yarar sağlayabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, ikili ilişkilerde biraz daha pozitif yaklaşımlar ortaya koymaya başlıyorsunuz. Kendiniz ifade etme noktasında herhangi bir eksiklik yaşamayacak olmanız da önemli. Ayrıca, söz konusu aşk ve ilişki hayatınız olduğunda gereksiz kıskançlıklardan da kaçınmalısınız.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu 10 Şubat & 16 Şubat 2020

Bu hafta, gezegenlerden alacak olduğunuz karmaşık etkiler, değişen koşullar karşısında zorlanmanıza neden olabilir. Kendinizi psikolojik olarak çok da iyi hissetmeyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bağlayıcı koşulları dilediğiniz gibi değiştirme şansınız var. Kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacaksınız ancak biraz daha beklemede kalmalısınız.

Haftanın tamamında, özen gösterdiğiniz konular üzerinde kendinizi daha iyi hissetme ihtimaliniz var. Başarılı olabileceğiniz girişimlerde bulunacaksınız ancak öncelikle kendinizi zihinsel ve fiziksel olarak toparlamanın yollarını aramalısınız. Söz konusu sizinle ilgili konular olduğunda temkinli olmanız gerekmekte.

Haftalık Burç Yorumları