Haftalık Burç Yorumları 12 Ekim & 18 Ekim 2020

Haftalık Burç Yorumları 12 Ekim & 18 Ekim 2020

burcu haftalık burç yorumunuz bu hafta neler söylüyor? Aşk, para, sağlık ve iş hayatınız ile ilgili 12 Ekim Pazartesi ile 12 Ekim 2020 Pazartesi günü arasında burcunda yaşanacak gelişmeler haftalık burç yorumunuzda.

Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu 12 Ekim & 18 Ekim 2020

Bu hafta, gezegenlerden alacak olduğunuz etki ile beraber yaşama karşı olan bakış açınızda değişimler meydana gelebilir. Sürpriz gelişmelere hazırlıklı olmanız gereken bir gün. Ev ve aile hayatınızı ilgilendiren hedefleriniz konusunda herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız. Genel olarak kendinizi daha bağımsız hissetmeye başlıyorsunuz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, kişisel olarak eksikliğini hissettiğiniz her ne varsa onun üzerinde ilerleme şansınız var. Çabalarınızın karşılığını fazlasıyla alabileceksiniz. Ayrıca, yapılması gereken işleri de acele ile yapmamanız gerekmektedir. Hızlı hareket ettiğiniz takdirde hata yapma şansınız var.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu 12 Ekim & 18 Ekim 2020

Bu hafta, enerjinizdeki yoğunluk sayesinde çalışmalarınızı gerçekleştirirken herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. İş odaklı hareket edebileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Dengeli kalması başardığınız sürece herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Ani durumlara uygunluk göstermeyi başarabilirseniz, dengeleri de lehinize çevirebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, yaratıcılığınızdan dilediğiniz gibi yararlanma şansınız var. İstediğiniz çok şeye adım adım ulaşmayı başaracaksınız. Hayatın eğlenceli kısımlarına yönebileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Herhangi bir aksaklık yaşanmayacaktır.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu 12 Ekim & 18 Ekim 2020

Bu hafta, hayatınızın daha akıcı ve yenilikler içerisinde olma ihtimali var. Kişisel özelliklerinizin ön planda olabileceği alanlarda ise, tam olarak istediklerinize ulaşabileceksiniz. Koşullar sürekli olarak değişim gösterecek olsa da ayak uydurmakta zorluk yaşamayacaksınız. Kendinizi ifade ederken var olan sınırların da ortadan kalkma ihtimali var.

Haftanın ilerleyen günlerinde, sizi meşgul edebilecek çok fazla durum gündeme gelebilir. Zamanınızı daha değerli kullanma şansınız var. Fırsatlardan doğru anlamda yarar sağlayabildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini biliyor olmalısınız. Kontrolü elinizde bulundurmanız gereken bir dönem.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu 12 Ekim & 18 Ekim 2020

Bu hafta, alacak olduğunuz etkilerden kaynaklı olarak tüm gözlerin üzerinizde olma ihtimali var. Yakın çevrenizin dikkatini çekebileceksiniz. Gelişmeleri doğru anlamda organize etmeyi başardığınız takdirde tüm sorunların ve sıkıntıların da ortadan kaldırılmasını sağlayacaksınız. Zihinsel ve fiziksel olarak toparlanmaya çalışın.

Haftanın ilerleyen günlerinde, hareketli bir sürece giriyorsunuz. Ev, aile, arkadaşlık ve ilişki açısından yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Dönem içerisinde cesaretinizi doğru anlamda kullamanın yollarını aramalısınız. Dikkatli olduğunuz takdirde herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşanmayacaktır.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu 12 Ekim & 18 Ekim 2020

Bu hafta, etrafınızda olan biten her ne varsa ondan biraz olsun uzaklaşmak isteyecek ve kendinize yönelmenin yollarını arayacaksınız. Canlılık getirecek etkiler alıyorsunuz. Düşüncelerinizle ters düşebilecek durumlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebileceğinizi unutmamanız gerekmekte. Yaklaşımlarınızı dengelemeyi başardığınız takdirde her şey daha iyiye gidebilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, sarf edecek olduğunuz sözleri özenle seçmelisiniz. Yanlış anlaşılmaya müsait olabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Tüm bunların dışında, parasal olarak da rahat nefes alma şansınız var. İçinde bulunduğunuz durumu kontrol altına almaya çalışın.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu 12 Ekim & 18 Ekim 2020

Bu hafta, gezegenlerden alacak olduğunuz etki sayesinde daha dengeli davranmaya başlıyorsunuz. Kişisel harcamalarınızı belirli bir tutum içerisinde gerçekleştirmeyi başardığınız sürece rahat nefes alabilirsiniz. İmkanlarınızı doğru değerlendirmenin yollarını aramanız gerekmekte. İstikrarı yakaladığınız takdirde her şey daha iyiye gidebilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, kişisel enerjiniz üst seviyelere çıkabilir. Cesaretinizi oldukça iyi değerlendirebileceksiniz. Şans sizden yana dönmüş durumda. Hafta içerisinde yapılacak tüm girişimlerden olumlu anlamda geri dönüş alabilirsiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu 12 Ekim & 18 Ekim 2020

Bu hafta, bir süredir beklemede kalan bazı konular üzerinde harekete geçebilirsiniz. Sınırlarınızın yeniden çizilebileceği bir sürece giriyorsunuz. Bu durumdan doğru anlamda yarar sağlayabildiğiniz sürece hayatınızı biraz daha istediğiniz gibi yaşayabileceksiniz. Fiziksel ve zihinsel sağlığınız da bu durumdan etkilenecektir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, ani gelişen olaylara hazırlıksız yakalanma ihtimaliniz var. Belirsizliklerin ortadan kaldırılması için ne gerekiyorsa onu yapmaya çalışmalısınız. Kontrolünüz dışında gelişen her şeye biraz daha tedbirli yaklaşmaya çalışın. Hata yapmamanız gereken bir dönemdesiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu 12 Ekim & 18 Ekim 2020

Bu hafta, yaşamsal konularda biraz daha dengeli ve kararlı olmaya çalışmalısınız. İçsel sorunlarınızın ve sıkıntılarınızın geride kalmasını sağlayacak girişimlerde bulunmanın yollarını aramanız gerekmekte. İkili ilişkilerde bazı aksaklıklar gündeme gelecek olsa da üstesinden gelmekte zorlanmayacaksınız. Dengeli ve dikkatli olmanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, koşullar sürekli olarak değişim gösterecek olabilir. Elinizde olmayan nedenlerin tadınızı kaçırmasına müsaade etmemeniz gerekmekte. Değişime yönelmek isteyebileceğiniz bir süreç sizi beklemekte. Dikkatli olduğunuz sürece sorun yaşamayacaksınız.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu 12 Ekim & 18 Ekim 2020

Bu hafta, yaşamsal konularda alacak olduğunuz etkilerden dilediğiniz gibi yararlanma şansınız var. Sizi özgür kılabilecek bazı gelişmeler gündeme gelebilir. İçsel sorunlarınızı ortadan kaldırılmayı başardığınız sürece kendinizi daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz. Sorumluluklarınız konusunda da değişimler gündeme gelebilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, yaşamsal konularda kendinizi daha yoğun hissetmeye başlıyorsunuz. Dengeli ve dikkatli olmayı başardığınız takdirde her şeyin daha iyiye gidebileceğini siz de biliyorsunuz. Enerjinizdeki yoğunluğu doğru anlamda kullanmaya çalışın.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu 12 Ekim & 18 Ekim 2020

Bu hafta, ikili ilişkilerden yana tadınızı kaçırabilecek bazı olumsuzluklar gündeme gelebilir. Sürpriz gelişmelere her açıdan hazırlıklı olmaya çalışmalısınız. Ev ve aile hayatınızdan yana da sizi zorlayabilecek bazı durumlar gündeme gelebilir. Üzerinizdeki sorumluluğu en aza indirmeyi başardığınız takdirde her şey daha iyiye gidebilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, çabalarınızın karşılığını almakta zorlanmayacaksınız. Kendinizi kişisel olarak geliştirme arzunuz ve isteğiniz var. İstediklerinize adım adım yaklaşma şansına sahipsiniz. Ayrıca, sahip olduğunuz görüşleri ortaya koyacak olurken de daha cesur davranmalısınız.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu 12 Ekim & 18 Ekim 2020

Bu hafta, alacak olduğunuz etkiler sayesinde kendinizi daha cesur hissetmeye başlıyorsunuz. Olanaklar üzerinde etkinlik göstermekte zorlanmayacak olmanız da önemli. İçinde bulunduğunuz durumu kontrolünüz altına almayı başardığınız takdirde her şeyin daha da iyiye gidebileceğini biliyor olmalısınız. Kontrolü elinizde bulundurmanın yollarını aramanız gerekmekte.

Haftanın ilerleyen günlerinde, ortaya koyacak olduğunuz uğraşlardan istediğiniz sonuçları alma şansınız var. Zihinsel açıdan yoğunluk yaşanabilir. Dengeli olmayı başardığınız takdirde her şeyin daha da iyiye gidebileceğini biliyor olmalısınız. Odaklanmanız gereken bir hafta.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu 12 Ekim & 18 Ekim 2020

Bu hafta, ortaklaşa konularda normalden daha tedbirli davranma ihtimaliniz var. Zihinsel ve fiziksel olarak sizi zorlayabilecek her ne varsa ondan uzak durmaya çalışın. Farkındalığınıza ihtiyaç duyabileceğiniz bir süreçten geçmektesiniz. Değilen koşullara uygunluk göstermeyi başardığınız sürece sorun yaşanmayacaktır.

Haftanın ilerleyen günlerinde, karşınıza çıkabilecek olayları kontrolünüz altına alabileceksiniz. Karmaşıklık yaratabilecek her ne varsa ondan uzaklaşmanın yollarını aramalısınız. Dengelerin lehinize dönmesini sağladığınız takdirde her şey daha iyiye gidebilir.

Haftalık Burç Yorumları