Haftalık Burç Yorumları 15 Şubat & 21 Şubat 2021

Haftalık Burç Yorumları 15 Şubat & 21 Şubat 2021

burcu haftalık burç yorumunuz bu hafta neler söylüyor? Aşk, para, sağlık ve iş hayatınız ile ilgili 15 Şubat Pazartesi ile 15 Şubat 2021 Pazartesi günü arasında burcunda yaşanacak gelişmeler haftalık burç yorumunuzda.

Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu 15 Şubat & 21 Şubat 2021

Bu hafta, burcunuz üzerinde etkili olabilecek enerjilerden doğru anlamda yarar sağlamaya çalışmalısınız. Özellikle sosyal hayatınızdaki hareketlilikten dilediğiniz gibi yararlanma şansınız var. Beklentileriniz sürekli olarak değişim gösteriyor ve sizin de bir şekilde buna ayak uydurmanız gerekmekte.

Haftanın ilerleyen günlerinde, aşk ve yakın ilişkilerden yana memnun edici gelişmeler gündeme gelebilir. Koşullar zaman zaman stres yaratıyor olsa da istediklerinize ulaşmanız sandığınız kadar zor olmayacaktır. Elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu 15 Şubat & 21 Şubat 2021

Bu hafta, beklenmedik sorumluluklar altına girebilir ve kendinizi anlamlandıramadığınız baskılar içerisine bulabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz durum sürekli olarak değişim gösteriyor olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Kendinizi zaman zaman gereksiz adımlar atarken de bulabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, normalden daha esnek davranmaya başlıyorsunuz. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız takdirde daha net adımlar atabilirsiniz. Tercihlerinizin her açıdan önemli olabileceğini de unutmamanız gerekmekte. Elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu 15 Şubat & 21 Şubat 2021

Bu hafta, yaşamsal konularda kafa karıştırıcı gelişmeler gündeme gelebilir. Dikkat çekici gelişmelerin ön planda olabileceği bir sürece giriyorsunuz. Kendinizi doğru ifade edebildiğiniz takdirde herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Dengeleri tamamen lehinize çevirmek için elinizden geleni yapmalısınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde, çabalarınızın karşılığını almaya başlayacaksınız. İstediğiniz adımları çok daha rahat atabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Denge kurmayı başardığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız. Adım adım ilerlemeniz gereken bir hafta.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu 15 Şubat & 21 Şubat 2021

Bu hafta, ikili ilişkilerde sizi huzursuz eden her ne varsa ondan uzak durmalısınız. Daha dengeli ve düzgün hareket etmeyi başardığınız sürece sorun yaşanmayacak. Genel olarak amaçlarınız doğrultusunda hareket edecek ve istediğinizi elde edebileceksiniz. Yaratıcılığınızdan da dilediğiniz gibi yararlanma şansınız var.

Haftanın ilerleyen günlerinde, sizi ilgilendiren her noktada daha kararlı ve net adımlar atacaksınız. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmanızın her açıdan önemli olabileceğini de unutmamalısınız. Hata yapmamanız gereken bir dönemden geçiyorsunuz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu 15 Şubat & 21 Şubat 2021

Bu hafta, karmaşadan uzak durmalı ve elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. İkili ilişkilerde zorluk yaşanacak olsa da üstesinden gelme şansınız var. Kendinizi net ve doğru şekilde ifade edebildiğiniz takdirde herhangi bir sorun yaşanmayacak. İstediğiniz adımları atabileceğiniz bir süreçtesiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, ufak tefek engellerle karşılaşabilirsiniz ancak istediğiniz sürece bunun da üstesinden gelebileceksiniz. Kişisel beklentilerinizin karşılık bulabileceği bir sürece giriyorsunuz. Ne istiyorsanız, ona odaklanmaya çalışmalısınız.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu 15 Şubat & 21 Şubat 2021

Bu hafta, düşündüklerinizi gerçekleştirmek isterken beklenmedik hatalar yapabilirsiniz. Koşullar şu an için bir hayli sert ve yumuşaması için ne gerekiyorsa onu yapmalısınız. Elinizden gelenin en iyisini yapmanız gereken bir dönemdesiniz. İstediklerinize ulaşabilecek olmanız da önemli.

Haftanın ilerleyen günlerinde, değişen dengelere uygun hareket etmelisiniz. Özellikle aşk ve ilişki hayatınızda sizi memnun edecek gelişmeler de gündeme gelebilir. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki buzlar yavaş yavaş erimeye başlıyor.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu 15 Şubat & 21 Şubat 2021

Bu hafta, yaratıcı özelliklerinizden dilediğiniz gibi yarar sağlayabileceksiniz. Keyif alabileceğiniz etkiler altındasınız ve bunun da karşılığını net olarak alabileceksiniz. Kendinize normalden daha fazla zaman ayırabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, arzu ettiğiniz başarıyı elde etmekte zorlanmayacaksınız. Dengeler ne kadar karmaşık olursa olsun, doğru olduğuna inandığınız adımlar atmanız gerekmekte. Herhangi bir sorun karşısında mutlaka daha dik durmalı ve elinizden geleni yapmalısınız.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu 15 Şubat & 21 Şubat 2021

Bu hafta, hedefleriniz ve planlarınız konusunda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Harekete geçme noktasında herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız ancak elinizden gelenin en iyisine de ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Söz konusu ikili ilişkiler olduğunda da mutlaka elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde, normalden daha hassas davranacaksınız. Mantığa yatkın olmayan her ne varsa ondan da uzak durmaya çalışın. Duygularınızın ve düşüncelerinizin tamamen değişiklik gösterme ihtimali var. Elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu 15 Şubat & 21 Şubat 2021

Bu hafta, beklemede olan düşüncelerinizi daha hızlı harekete geçirmek isteyeceksiniz. Burcunuz üzerinde etkili olabilecek tüm enerjilerden de doğru anlamda yararlanma şansınız var. Harekete geçmenizin çok da zor olmayacağı bir süreçtesiniz. Elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın.

Haftanın ilerleyen günlerinde, sizi meşgul edebilecek birçok sorunla karşılaşabilirsiniz. Değişkenliklerden dilediğiniz gibi yarar sağlama şansınız var. Her türlü olumsuzlukla mücadele etmeye hazırsınız ancak bunun kolay olmayacağını da bilmeniz gerekmekte.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu 15 Şubat & 21 Şubat 2021

Bu hafta, dengeler karmaşık olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Harekete geçme noktasında kendinizi fazlasıyla özgür hissediyorsunuz ve bundan da dilediğiniz gibi yararlanma şansınız var. Her şeyin yavaş yavaş istediğiniz gibi olabileceği bir süreç sizi beklemekte.

Haftanın ilerleyen günlerinde, yeni bakış açısıyla hareket edeceksiniz. Farklı etkiler alabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Karmaşaya izin vermediğiniz takdirde her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız. Daha tutarlı ve dengeli hareket etmeniz gereken bir dönem.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu 15 Şubat & 21 Şubat 2021

Bu hafta, kişisel girişimlerinizi yönlendirme konusunda normalden daha şanslısınız. Uygulamaya koymak istediğiniz planlarınızın her açıdan önemli olabileceğini de unutmayın. Yaratıcılığınızdan dilediğiniz gibi yarar sağlayabileceksiniz. Olumsuzlukların yavaş yavaş geride kalabileceği bir dönem.

Haftanın ilerleyen günlerinde, kişisel hedefleriniz doğrultusunda hareket ederken daha şanslısınız. Ayrıca, söz konusu aşk ve ilişki hayatınızda olduğunda da gereksiz kıskançlıklardan kaçınmanız gerekiyor. Normal olanın dışına çıkmamanız gereken bir süreçtesiniz.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu 15 Şubat & 21 Şubat 2021

Bu hafta, karmaşık etkiler alıyorsunuz ve bu da beklenmedik adımlar atmanıza neden olabilir. Değişen koşullarla mutlaka daha yakından ilgilenmeye çalışın. Aranızda sorun olan kişilerle de ortak nokta üzerinde buluşmalısınız. Kontrolü tamamen elinizde bulundurmanız gereken bir dönem.

Haftanın ilerleyen günlerinde, aşk ve ilişki hayatınızda daha heyecanlı hissetmeye başlıyorsunuz. Kararlılık ortaya koyabildiğiniz sürece herhangi bir zorluk yaşamayacaksınız. Birlikteliğiniz olsun ya da olmasın, kendinizi çok daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz. Hata yapmayacaksınız.

Haftalık Burç Yorumları