Haftalık Burç Yorumları 18 Ekim & 24 Ekim 2021

Haftalık Burç Yorumları 18 Ekim & 24 Ekim 2021

burcu haftalık burç yorumunuz bu hafta neler söylüyor? Aşk, para, sağlık ve iş hayatınız ile ilgili 18 Ekim Pazartesi ile 18 Ekim 2021 Pazartesi günü arasında burcunda yaşanacak gelişmeler haftalık burç yorumunuzda.

Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu 18 Ekim & 24 Ekim 2021

Bu hafta, bakış açınızdaki değişimden dilediğiniz gibi yarar sağlama şansınız var. Genel olarak istediklerinize ulaşabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz ve bu da kendinize olan güveninizin artış gösterebileceği anlamına geliyor. Şartlara uygun hareket etmeyi öncelik haline getirmelisiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, her türlü sorunu ve sıkıntıyı geride bırakma şansınız var. İstediklerinize ulaşmak için uygun zamandasınız. Zaman zaman zorlanacak olsanız da üstesinden gelebileceksiniz. Çevresel koşullara uygun hareket ettiğiniz sürece kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu 18 Ekim & 24 Ekim 2021

Bu hafta, değişim gösteren koşullara uygunluk göstermekte zorlanmayacaksınız. Her türlü gelişmeyi yakından takip edebileceğiniz bir gün. Sizi zorlayabilecek her ne varsa onun da üstesinden gelebilirsiniz. Dengeleri çok fazla zorlamdığınız sürece istediklerinize ulaşmanızın da zor olmayacağını bilmeniz gerekiyor.

Haftanın ilerleyen günlerinde, kendinizi çok daha enerjik ve canlı hissedeceksiniz. Karşınıza çıkabilecek engelleri teker teker aşma şansına da sahipsiniz. Zorlukları tamamen geride bırakmak için biraz daha zamana ihtiyaç duyabilirsiniz. Kendiniz için doğru olduğuna inandığınız adımları atmanız gerekiyor.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu 18 Ekim & 24 Ekim 2021

Bu hafta, gezegenlerden alacak olduğunuz etkiler sizin açınızdan zorlayıcı olabilir. Önceliklerinizi doğru belirlemeyi başarabildiğiniz sürece her şeyin daha iyiye gidebileceğini de unutmamalısınız. Enerjinizdeki yoğunluktan en iyi şekilde yarar sağlamaya çalışmalısınız. İstediklerinize ulaşmanız çok da zor olmayacaktır.

Haftanın ilerleyen günlerinde, sizi meşgul edebilecek çok fazla konuyla karşılaşabilirsiniz. Fırsatları değerlendirmek için uygun zamandasınız. Her şeyin daha da iyiye gidebileceği bu dönemi en iyi ve doğru şekilde değerlendirme altına almanız gerekiyor.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu 18 Ekim & 24 Ekim 2021

Bu hafta, dikkatinizi çekebilecek yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Önceliklerinizi bu süreç içerisinde en doğru şekilde belirlemeye çalışmalısınız. İletişim içerisinde olduğunuz kişilerle aranızdaki sorunları da tamamen çözüme kavuşturmanız gerekiyor. Hata yapmadığınız sürece her şeyin istediğiniz gibi olabileceğini de unutmayın.

Haftanın ilerleyen günlerinde, düşüdüklerinizi gerçekleştirme şansınız bir hayli yüksek olabilir. Koşullara uygun hareket edebildiğiniz sürece pek fazla sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacak olmanız da önemli. Ne yapmak istediğinize karar vermeye çalışın.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu 18 Ekim & 24 Ekim 2021

Bu hafta, yakın çevrenizde olan biten her ne varsa onu yakından takip etmek isteyeceksiniz. Ani gelişen olayları yakından takip etme arzunuz var ancak bu durumun üzerinizde baskı oluşturabileceğini de unutmamanız gerekiyor. İmkanlar dahilinde hareket etmeniz gereken bir gün.

Haftanın ilerleyen günlerinde, imkanlar doğrultusunda hareket ederken pek sorun yaşamayacaksınız. İstediklerinize ulaşmak için uygun zamandasınız. Karmaşık durumları tamamen geride bırakmanın yollarını aramanız daha iyi olabilir. Kendiniz için doğru olduğuna inandığınız adımları atın.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu 18 Ekim & 24 Ekim 2021

Bu hafta, karmaşık durumlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebileceksiniz. İmkanlar sürekli olarak değişim gösteriyor olsa da üstesinden gelme şansınız var. Kendiniz için doğru olduğuna inandığınız adımları atarken zaman zaman zorluklarla da karşı karşıya kalabilirsiniz. Etkin adımlar atmanız gereken bir gündesiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, değişim gösteren şartlara uygunluk göstermeye çalışmalısınız. Yapmak istediklerinizi yapabildiğiniz sürece aslında pek sorun yaşamayacaksınız. Olumsuzlukları tamamen ortadan kaldırmanız gerekiyor. Kendiniz için en doğrusunu yapmaya çalışın.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu 18 Ekim & 24 Ekim 2021

Bu hafta, uzun süredir beklediğiniz haberleri alma şansınız var. Mevcut şartlara uygun hareket edebildiğiniz sürece pek sorunla karşılaşmayacak olmanız da önemli. Karmaşadan uzak durmayı başarabildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmayın. Hata yapmamanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, kontrolü tamamen elinizde bulundurmaya çalışmalısınız. Sınırları genişletme arzunuz var ancak bunun için biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Hızlı hareket etmek, zarar görmenize neden olabilir. Atacak olduğunuz adımları çok daha bilinçli atmaya çalışın.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu 18 Ekim & 24 Ekim 2021

Bu hafta, kontrolü tamamen elinizde bulundurmaya çalışmalısınız. Beklenmedik olumsuzluklarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelme şansınız var. Her türlü sorunu ve sıkıntıyı geride bırakmayı başarabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Karşınıza çıkan engelleri teker teker aşmanız gereken bir gündesiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, etrafınızdaki insanlarla aranızda sorun yaşanmamasına dikkat etmelisiniz. Doğru planlama sayesinde her şeyin daha iyiye gidebileceğini siz de iyi biliyorsunuz. Sınırları lehinize çevirmek için uygun zamandasınız. Yine de kontrollü olmanız gerekiyor.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu 18 Ekim & 24 Ekim 2021

Bu hafta, ani gelişen olayları daha yakından takip etmeye çalışmalısınız. Sınırları tamamen lehinize çevirmek için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğini de unutmamanız gerekiyor. Sorunların ve sıkıntıların son bulması için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın. Hata yapmamanız gereken bir gündesiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, olanakları lehinize çevirmekte pek sorun yaşamayacaksınız. Etkin adımlar atmak için neye ihtiyacınız olduğunu da unutmamanız gerekiyor. Kendinize  güvenmediğiniz sürece her şey daha karmaşık ve zorlayıcı gelebilir.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu 18 Ekim & 24 Ekim 2021

Bu hafta, gezegenlerden alacak olduğunuz etki sayesinde her şey daha da iyiye gidebilir. Nedenler üzerinde etkinlik göstermeyi başarabildiğiniz sürece pek sorunla karşılaşmayacaksınız. Her türlü sorunu ve sıkıntıyı geride bırakmak için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekiyor. Beklentilerinizin de karşılık bulabileceği bir süreçtesiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, daha sakin kalmaya çalışmalısınız. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz sürece herhangi bir sorunla karşılaşmayacak olmanız da önemli. Doğru olduğuna inandığınız adımları atmaya devam etmeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu 18 Ekim & 24 Ekim 2021

Bu hafta, hemen her konuda iyimserlik içerisine girebilirsiniz. Çok daha geniş düşünmeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Krmaşıklık yaşanmasına müsaade etmediğiniz sürece herhangi bir sorunla karşılaşmayacak olmanız da önemli. İç dünyanızdaki huzursuzlukların tamamen ortadan kaldırılmasını sağlamanız gerekiyor.

Haftanın ilerleyen günlerinde, bakış açınızı biraz olsun değiştirmeye çalışmalısınız. Akla yatkın olmayan her ne varsa ondan da uzak durmaya çalışın. İçinde bulunduğunuz sürece uygun hareket edebildiğiniz takdirde her şeyin daha iyiye gidebileceğini de unutmamalısınız.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu 18 Ekim & 24 Ekim 2021

Bu hafta, iç dünyanızdaki sorunları etrafınızdaki insanlara yansıtmaktan kaçınmalısınız. Huzursuzluk yaratabilecek her ne varsa ondan da uzak durmanız gerekiyor. Sınırlar üzerindeki etkinliğinizden de dilediğiniz gibi yarar sağlayabilirsiniz. Değişim gösteren koşullara uygun hareket etmeniz gerekiyor.

Haftanın ilerleyen günlerinde, daha sabırlı olmalı ve elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Sorunların ve sıkıntıların son bulmasını arzu ediyorsanız, atacak olduğunuz adımları ona göre atmanız gerektiğini de unutmamalısınız. Kontrollü olmanız gereken bir dönemdesiniz.

Haftalık Burç Yorumları