Haftalık Burç Yorumları 18 Mayıs & 24 Mayıs 2020

Haftalık Burç Yorumları 18 Mayıs & 24 Mayıs 2020

burcu haftalık burç yorumunuz bu hafta neler söylüyor? Aşk, para, sağlık ve iş hayatınız ile ilgili 18 Mayıs Pazartesi ile 18 Mayıs 2020 Pazartesi günü arasında burcunda yaşanacak gelişmeler haftalık burç yorumunuzda.

Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu 18 Mayıs & 24 Mayıs 2020

Bu hafta, alacak olduğunuz etkilerin size kazandıracak olduğu en önemli etki, maddi durumları daha rahat yönetmeniz olabilir. Destek bulmakta ve istediklerinize ulaşmakta zorlanmayacağınız bir sürece giriyorsunuz ve bu süreçten yarar sağlayabildiğiniz takdirde her şeyin istediğiniz gibi olması çok da zor olmayacaktır. Değişimlere ayak uydurmaya çalışmalısınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde, çevresel etkilerden dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Öne çıkan her ne varsa üzerinde yoğunlaşabilecek olmanız da önemli. Harekete geçebileceğiniz bugünlerde yerinizde durmayı pek başaramayacaksınız. Ayrıca, sözlerinizde oldukça belirleyici olmaya başlıyor. Bu nedenle, sarf edeceğiniz sözlere dikkat etmelisiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu 18 Mayıs & 24 Mayıs 2020

Bu hafta, yaşamsal konularda var olan planlamalarınız doğrultusunda hareket ederken biraz daha kararlı olmaya çalışmalısınız. Sizi memnun edebilecek gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Girişimlerinize odaklanmayı başardığınız takdirde herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde, yetenekleriniz doğrultusunda hareket ederken biraz daha dengeli olmaya çalışmalısınız. Sahip olduğunuz zekanın size yardımcı olabileceğini aklınızda bulundurun. Güzel gelişmeler için biraz daha beklemede kalmalı ve elinizden gelenin en iyisi için uğraş vermelisiniz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu 18 Mayıs & 24 Mayıs 2020

Bu hafta, yaşamsal konularda karşılaştığınız belirsizlikleri ortadan kaldırmaya çalışmalı ve elinizden gelenin en iyisi için uğraş vermelisiniz. Kendinize yeni bir yön çizmek için harekete geçebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Cesaretinizi toparlamalı ve elinizden gelenin en iyisi için harekete geçmeye çalışmalısınız. Kontrol mekanizmanıza da ihtiyaç duyabileceğiniz bir hafta.

Haftanın ilerleyen günlerinde daha istekli ve hırslı davranmaya başlıyorsunuz. Acele etmediğiniz ve planlı ilerlediğiniz sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile de karşılaşmayacağınızı aklınızda bulundurmalısınız. Gelişmeleri lehinize çevirmeye çalışmalısınız.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu 18 Mayıs & 24 Mayıs 2020

Bu hafta, maddiyata dayalı konular biraz daha ilginizi çekmeye başlıyor. Kendinizi güvende hissetmek için ne gerekiyorsa onu yapabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Elinizde olmayan nedenlere çok fazla takılı kalıyorsunuz ve bu da her şeyin alt üst olmasına neden olmakta. Huzursuzlukları ortadan kaldırmaya çalışmalısınız.

Haftanın tamamında koşullar üzerinde etkinlik göstermeye çalışmalısınız. Hesapta olmayan her ne varsa sizi yıpratabilir. Kendinizi tedirgin hissediyorsanız, biraz daha dengeli olmanız gerekmekte. Endişelerinizi kendinizden uzaklaştırmaya çalışmalısınız.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu 18 Mayıs & 24 Mayıs 2020

Bu hafta, biraz daha kararlı olmalı ve elinizden gelenin en iyisi için harekete geçmelisiniz. Sorun ve sıkıntıların ortadan kalkmasını sağlayabildiğiniz takdirde her şeyin dilediğiniz gibi olmasını da sağlayabilirsiniz. Ayrıca, arkadaşlık ilişkilerinizin de fazlasıyla önemli olabileceğini unutmamalısınız. Dengeli olmanız gereken bir hafta.

Haftanın ilerleyen günlerinde, ikili ilişkilerde biraz daha sakin ve yapıcı olmaya çalışmalısınız. Değişimlerden dilediğiniz gibi yarar sağlayabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Gereksiz tartışmalar içerisine girmediğiniz takdirde her şeyin istediğiniz gibi olmasını da sağlayabilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu 18 Mayıs & 24 Mayıs 2020

Bu hafta, uzaklarla ilgili gelişmeler bolca karşınıza çıkabilir. Yeni tecrübeler elde edebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi daha iyi hissedecek olmanız da önemli. Kararlarınızı uygulama noktasında biraz daha tedbirli olmalısınız. Değişimlerden dilediğiniz gibi yarar sağlayabilecek olmanız da önemli. Her şey daha da iyiye gitmekte.

Haftanın ilerleyen günlerinde, iletişimle ilgili konularda kendinizi daha şanslı hissetmeye başlıyorsunuz. Sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkmasıyla beraber daha rahat hareket edebilirsiniz. Doğru planlama ile her şeyin rayına oturabileceğini de unutmamalısınız.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu 18 Mayıs & 24 Mayıs 2020

Bu hafta, gezegenlerden alacak olduğunuz etki ile beraber kendinizi daha fazla güvende hissetmeye başlayacaksınız. Özkaynaklardan yararlanma konusunda da oldukça şanslısınız. Gelişmeleri lehinize çevirebileceğiniz bu süreçte her şeyin daha da iyiye gitmesini sağlayabilirsiniz. Sorunlar ve sıkıntılar ortadan kalkmaya başlıyor.

Haftanın ilerleyen günlerinde, alternatifler üzerinde yoğunlaşmakta zorluk yaşamayacak ve elinizden gelenin en iyisi için uğraş vermeye başlayacaksınız. Yeni fikirler doğrultusunda hareket ederken olumsuzlukları çok fazla gözünüzde büyütmemeye çalışmalısınız. Olumlu adımlar atabileceğiniz bir dönem.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu 18 Mayıs & 24 Mayıs 2020

Bu hafta, ikili ilişkilere normalden daha ciddi yaklaşmaya başlıyorsunuz. Adım atma konusunda herhangi bir zorluk yaşamayacak olmanız da önemli. Şartların istediğiniz gibi olmasını sağlayacaksınız. Sorunlar ve sıkıntılar yavaş yavaş ortadan kalkmaya başlayacaktır. Güzel gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir gün.

Haftanın ilerleyen günlerinde, sinirden stresten olabildiğince uzak durmaya çalışmalısınız. Düşünceleriniz doğrultusunda hareket ederken elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekmekte. İçten içe sizi rahatlatabilecek gelişmelere de hazırlıklı olmalısınız.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu 18 Mayıs & 24 Mayıs 2020

Bu hafta, çaba sarf ettiğiniz her ne varsa o konuda rahatlama yaşayabilirsiniz. Değişimlerden dilediğiniz gibi yarar sağlayabilecek olmanız da önemli. Koşullar sizi yıpratıyor gibi görünebilir ancak tüm bunların yakın zaman içerisinde değişim gösterebileceğini de unutmamalısınız. Sabırlı olduğunuz sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşanmayacak.

Haftanın ilerleyen günlerinde öğrenmeye ve araştırmaya açık olacaksınız. Bu nedenle, yaşamsal konularda herhangi bir değişim arzu ediyorsanız bu doğrultuda harekete geçebilirsiniz. Kontrolü elinizde bulundurmanız gereken bir dönem sizi beklemekte.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu 18 Mayıs & 24 Mayıs 2020

Bu hafta, kendinizi daha iyi ifade etme şansına sahip olabilirsiniz. Yeniliklere odaklanmakta zorlanmayacak olmanız da önemli. Gelişmeler üzerinde yoğunlaşmayı başardığınız takdirde her şeyin daha da iyiye gidebileceğini bilmelisiniz. Koşullar sizi zorlasa da adım adım ilerlemeye devam etmeniz gerekmekte.

Haftanın ilerleyen günlerinde, zihinsel olarak sizi fazlasıyla meşgul edebilecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Üzerinde yoğunlaştığınız her ne varsa, başarıya ulaşması için çaba göstermelisiniz. Ayrıca, ailevi alanlarda da destek imkanınız bulunmakta.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu 18 Mayıs & 24 Mayıs 2020

Bu hafta, gezegenlerden alacak olduğunuz etkiler sayesinde ev ve aile hayatınızda kendiniz daha mutlu ve huzurlu hissetmeye başlayacaksınız. Değişimden dilediğiniz gibi yarar sağlama şansınız var. Keyif alabileceğiniz bugünlerde içinizden ne yapmak geliyorsa onu yapmaya odaklanmalısınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle aşk ve ilişki hayatınızda daha tutkulu hissetmeye başlayacaksınız. Sizin açınızdan risk oluşturan şeyleri de daha net görebilme şansınız var. Kişisel sorunlarınızı ortadan kaldırabildiğiniz takdirde her şey daha da iyiye gidebilir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu 18 Mayıs & 24 Mayıs 2020

Bu hafta, düşüncelerinizi daha net ifade etme şansınız var. Kararlılık ortaya koyacak ve yenilikler üzerinde daha net odaklanabileceksiniz. Çevrenizde bulunan insanların da sizinle birlikte adım atmasını sağlayacak olmanız önemli. Ayrıca, ziyaretler ve görüşmeler de dikkat çekici olmaya başlıyor.

Haftanın ilerleyen günlerinde, çaba harcadığınız her konuda biraz daha sabırlı olmalısınız. Hızlı sonuçlar elde etmek istiyorsunuz ancak bunun için acele etmemeniz gerektiğini de unutmamalısınız. Kontrollü olmanız gereken bir dönem. Dengeler alt üst olabilir.

Haftalık Burç Yorumları