Haftalık Burç Yorumları 2 Eylül & 8 Eylül 2019

Haftalık Burç Yorumları 2 Eylül & 8 Eylül 2019

burcu haftalık burç yorumunuz bu hafta neler söylüyor? Aşk, para, sağlık ve iş hayatınız ile ilgili 2 Eylül Pazartesi ile 2 Eylül 2019 Pazartesi günü arasında burcunda yaşanacak gelişmeler haftalık burç yorumunuzda.

Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu 2 Eylül & 8 Eylül 2019

Bu hafta, uzaklarla ilgili konularda yoğunluk söz konusu olacak. Yapmayı düşündüğünüz yolculukla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Ayrıca, düşüncelerinizi çevrenize yayma konusunda kendinizi bir hayli şanslı ve enerjik hissedeceksiniz. Ön planda olacağınız süreç içerisinde tanınırlığınız üst seviyelere çıkabilir.

Haftanın genelinde çok fazla çaba sarf etmek zorunda kalmayacaksınız. Gelişmeleri istediğiniz gibi yönlendirme şansına sahipsiniz. Karşınızdaki insanların görüşlerine yeteri kadar değer verdiğinizden emin olmalısınız. Zihinsel olarak yoğunlaşmanız gereken konular olacak. Haftanın ilerleyen günlerinde bakış açınızın değişiklik gösterme ihtimali olacak.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu 2 Eylül & 8 Eylül 2019

Bu hafta, finansal durumunuz ve yapmayı düşündüğünüz yatırımlarınız açısından kendinizi iyi hissetmeye başlıyorsunuz. Ortaklaşa konularda her şey istediğiniz gibi ilerlemeye başlıyor. Koşulları istediğiniz gibi yönlendirme şansınız olacak. Yapacka olduğunuz harcamalarınızı da en iyi şekilde planladığınızdan emin olmalısınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde yeni uğraşlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kendinizi istediğiniz gibi geliştirme şansınız olacak. İş ve çalışmalar açısından istediğiniz şartlara sahip olacaksınız. Sürekli olarak iletişim halinde olacağınız bir sürece giriyorsunuz. Haftanın tamamında dikkat çekeceksiniz. Ayrıca, sosyal ve eğlence hayatına da önem veriyorsunuz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu 2 Eylül & 8 Eylül 2019

Bu hafta, ev, aile ve ilişkiler konusunda biraz daha hızlı hareket etmek isteyeceksiniz. Son derece dinamik etkiler almaya başlıyorsunuz. İkili ilişkiler söz konusu olduğunda her zamankinden daha hızlı hareket edebilirsiniz. Ortaklaşa konulardan öğreneceğiniz çok fazla şey olacak. Kendinizi ifade etme noktasında daha ciddi olmalısınız.

Haftanın tamamında zekanızı daha verimli kullanmanız gerekiyor. Pratik düşünce yapınız sayesinde üstesinden gelmekte zorlanacağınız şartlarla karşı karşıya gelmeyeceksiniz. Mutlaka risk gerektiren gelişmelerle de karşı karşıya kalacaksınız. Enerjinizi biraz daha somut kullanmanız gerekiyor. Ayrıca, iş ve kariyer hayatınızda rekabete açık olmalısınız.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu 2 Eylül & 8 Eylül 2019

Bu hafta, özellikle iş ve çalışmalar açısından sizi memnun edebilecek hareketlilikle karşı karşıya kalacaksınız. Hayatınızın her alanında canlılık yaşanacak. Çalışmalar ve yürütmeler açısından biraz daha organize olmalısınız. Zihinsel olarak kendinizi iyi hissetmeyeceğiniz anlar olacaktır. Koşulların tersine dönmesini istemiyorsanız, dinlenmeye biraz daha önem vermelisiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde insanların bazı eleştirileri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İnsanların yaklaşımları içinizde şüphe oluşmasına neden olacaktır. Aktivite konusunda da şanslısınız. Dönem içerisinde kendinizi daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz. Konsantrasyonunuz üst seviyelere çıkacak. Başarıya ulaşmanız çok da zor olmayacaktır.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu 2 Eylül & 8 Eylül 2019

Bu hafta, gezegenlerden alacak olduğunuz etki sayesinde hayatınızın önemli kısımlarında kendinizi gösterebileceksiniz. Yatırımlar ve olanaklar açısından gözünüzü açmalısınız. Fırsatları istediğinizi gibi kontrol edeceksiniz. Yetenklerinizi ve sahip olduğunuz kaynakları daha doğru kullanmak zorundasınız. İş ve kariyer hayatınızda hızlanmalar yaşanacak.

Haftanın tamamında yaratıcılığınızı diri tutmak zorunda kalacaksınız. Anlaşmalar ve sözleşmeler dikkat çekici olmaya başlıyor. Gelişmeleri takip ederken zihinsel olarak kendinizi yıpranmış hissedeceksiniz. Sözlerinizde etkili odaklar olacak. Yaklaşımlarınızdan istediğiniz gelişmeleri elde edebilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu 2 Eylül & 8 Eylül 2019

Bu hafta, Güneş'ten alacak olduğunuz etki sayesinde ilerlerken daha şanslı olacaksınız. Kişisel olarak sahip olduğunuz gücü daha doğru değerlendirmeye almalısınız. Başlangıçlar açısından şans sizden yana olacak. Haftanın tamamında daha enerjik ve şanslı hissetmeye başlıyorsunuz. Sahip olduğunuz gücü küçümsememelisiniz.

Sahip olduğunuz motivasyonunu haftanın tamamında üst seviyelerde tutmalısınız. İlerleme açısından sorun yaşanmayacak olması da sizin adınıza önemli bir etken. Ayrıca, süreç içerisinde aşk ve sosyal hayatınızda son derece hareketli olacaksınız. Söz konusu duygularınız olduğunda biraz daha temkinli olmalısınız.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu 2 Eylül & 8 Eylül 2019

Bu hafta, düşünceklerinizi biraz daha istediğiniz gibi ifade etmeye başlıyorsunuz. Yaklaşımlarınız her açıdan dikkat çekmeye başlıyor. İfadeler açısından şanslı olacağınız bir sürece giriyorsunuz. Faaliyetler söz konusu olduğunda şans sizden yana olacak. İstediklerinize ulaşma noktasında engellemeler ile karşılaşmayacağınız bu hafta içerisinde olumlu adımlar atabilirsiniz.

Haftanın ortasına doğru yolculuklarla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Uzun zamandır gitmek istediğiniz biryerle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Ayrıca, aşk ve ilişki hayatınızda biraz daha dikkatli olmalısınız. Duygularınızı ifade ederken karmaşık durumlarla karşılaşmamaya çalışın. Tutumunuzun değişiklik gösterme ihtimali var.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu 2 Eylül & 8 Eylül 2019

Bu hafta, genel olarak iş ve kariyer hayatınızda biraz daha hareketli olmalısınız. Yerinizde saymaya devam ettiğiniz sürece arzu ettiğiniz başarılara ulaşma şansınız olmayacak. Ortaya koyacağınız her verimli çalışma, yüzünüzün gülmesini sağlayacaktır. Çabalarınız sonuçsuz kalmayacak. Sizin tek yapmanız gereken şey, çalışmalarınıza odaklanmak olacaktır.

Haftanın tamamında koşullar üzerinde yoğunlaşmanız gerekiyor. Sizi memnun etmeyen her ne varsa biraz daha dikkatli olmalısınız. Israrlı ve kararlı olduğunuz sürece her şey istediğiniz gibi olmaya başlayacaktır. Anlaşmalar üzerinde şans sizden yana olacak. Ortaya koyacağınız yaklaşımlar sonuç açısından sizi memnun edecektir.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu 2 Eylül & 8 Eylül 2019

Bu hafta, hayatınızın her noktasında kendinizi biraz daha girişken ve duygusal hissetmeye başlıyorsunuz. Son derece hareketli olacağınız bir sürece giriyorsunuz. Planlamalar söz konusu olduğunda biraz daha temkinli olmalısınız. İş ve kariyer hayatınız açısından yeni ve beklenmedik koşullar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Haftanın tamamında, anlaşmalar açısından dikkatli olmalısınız. Kişisel beklentileriniz ister istemez farklılık gösterecektir. Geleceğiniz açısından karmaşık durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kendinizi iyi hissediyorsunuz. İlginizi çeken konularda başarılı girişimlerde bulunma şansınız olacak.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu 2 Eylül & 8 Eylül 2019

Bu hafta, Güneş'ten alacak olduğunuz etki sayesinde kendinizi biraz daha iyi hissedecek ve yeni ortamlarda tanıtma açısından şanslı olacaksınız. Etrafınızdaki şartları değerlendirmeye alırken biraz daha dikkatli olmalısınız. Alışık olmadığınız konular üzerinde yoğunlaşırken öğrenmeye de açık olmanız gerekiyor.

Haftanın ilerleyen günlerinde kritik görüşmeler gerçekleştirme ihtimaliniz olacak. Dönem içerisinde yapacak olduğunuz çalışmalardan istediğiniz sonuçları elde edeceksiniz. Aşk ve ilişki hayatınız söz konusu olduğunda ise, gelişmeler olumlu olacak ve keyifli yansımalarla karşı karşıya kalacaksınız.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu 2 Eylül & 8 Eylül 2019

Bu hafta, gerek parasal konular gerekse de geleceğinizle ilgili beklentileriniz açısından hareketli bir sürece gireceksiniz. Borç ve alacaklar üzerinde gayret göstereceğiniz konularla karşı karşıya kalacaksınız. Sahip olduğunuz kaynaklarınızı yeniden değerlendirmeye alacaksınız. Gelişmeler sizi memnun edecek gibi duruyor.

Haftanın ilerleyen günlerinde, hayatınıza yeni insanlar dahil olacak. Bu kişiler hem iş hem de aşk hayatınızda yeni etkiler ile karşı karşıya kalabileceğiniz anlamına gelmeke. Pozitif yaklaşımlarda bulunacağınız için insanların gözünde olumlu izlenimlere sahip olacaksınız. Kendinizi daha iyi tanıtma şansınız olacak.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu 2 Eylül & 8 Eylül 2019

Bu hafta, finansal durumunuz söz konusu olduğunda sadece bu haftayı değil geleceğinizi de kontrolünüz altında tutmak isteyecek ve buna bağlı planlamalar gerçekleştireceksiniz. Süreç içerisinde sürekli olarak hareketli olacaksınız. Boçlar ve alacaklar konusunda daha iyi planlama yapabilirsiniz. Gayretli olmanız gereken bir güne giriyorsunuz.

Haftanın tamamında sahip olduğunuz kaynakları daha iyi kullanmaya çalışın. Çevrenizde bulunan insanların desteklerine ihtiyaç duyduğunuzda pek sorunla karşılaşmayacaksınız. Ayrıca, hayatınıza yeni insanlar dahil olacak. Yeni uğraşlar ilginizi çekmeye başlıyor. Güzel gelişmeler olacak ve yüzünüz gülecek.

Haftalık Burç Yorumları