Haftalık Burç Yorumları 23 Mart & 29 Mart 2020

Haftalık Burç Yorumları 23 Mart & 29 Mart 2020

burcu haftalık burç yorumunuz bu hafta neler söylüyor? Aşk, para, sağlık ve iş hayatınız ile ilgili 23 Mart Pazartesi ile 23 Mart 2020 Pazartesi günü arasında burcunda yaşanacak gelişmeler haftalık burç yorumunuzda.

Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu 23 Mart & 29 Mart 2020

Bu hafta, Güneş'ten alacak olduğunuz etki ve enerji ile beraber yaşamsal konularda kendinizi daha canlı ve güvende hissetmeye başlıyorsunuz. Hedeflerinize yönelmekte sorun yaşamayacağınız bu hafta içerisinde adım atmanızın hiç de zor olmayacağını bilmelisiniz. Ayrıca, kişisel sorumlulukarınıza da sahip çıkacak, kaçmanın yollarını aramayacaksınız.

Hafta ortasından itibaren, yaşamsal konularda biraz daha hızlı düşünmeye ve hızlı hareket etmeye başlıyorsunuz. Kişisel olanaklarınızı da dilediğiniz gibi kullanma şansınız var. Ayrıca, desteğe ihtiyaç duyduğunuz konularda da arayışlarınıza olumlu geri dönüşler olabilir.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu 23 Mart & 29 Mart 2020

Bu hafta, burcunuzla olumlu etkileşim içerisinde olan gezegenler sayesinde beklentilerinize ulaşmakta zorlanmayacaksınız. Kişisel gücünüzden dilediğiniz gibi yararlanma şansınız var. Güçlü yanlarınızı ortaya çıkarmanın hiç de zor olmayacağını bilmelisiniz. Dönem içerisinde ufak tefek belirsizlikler yaşanacak olsa da bunları kafanıza takmamaya çalışın.

Haftanın ilerleyen günlerinde, aceleci davranışlardan kaçınmalısınız. Geçmişte aldığınız kararları yeniden uygulamaya koymak isteyebilirsiniz ancak bunun şu an için çok da mümkün olmadığını bilemlisiniz. Ayrıca, kişisel isteklerinizi de ifade ederken biraz daha dikkatli olmalısınız.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu 23 Mart & 29 Mart 2020

Bu hafta, alacak olduğunuz etkilerle beraber yeni ümitler ve beklentiler içerisine girebilirsiniz. İç dünyanızdaki hevesin üst seviyelere ulaşma ihtimali var. Olumlu tutum içerisinde olacağınız bir haftaya giriyorsunuz. Genel olarak şartların daha da sağlamlaşmasını arzu edebilirsiniz. Ayrıca, sosyal hayatınızdan da uzaklaşabilirsiniz.

Haftanın ortalarına doğru, finansal konularda yeni aktiviteler içerisine girebilirsiniz. Harekete geçmekte zorlanmayacağınız bir dönem sizi beklemekte. Şartlar ne kadar zorlayıcı olursa olsun, biraz daha hassas davranmalısınız. Çabalarınızın karşılığını alabileceğinizi de unutmamalısınız.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu 23 Mart & 29 Mart 2020

Bu hafta, harekete geçmenizi sağlayacak, cesaretinizi üst seviyelere çıkartacak ve kendinizi ön planda tutmanıza etkide bulunacak etkiler almaktasınız. Gezegenlerden alacak olduğunuz enerji ile beraber gelişmeleri biraz daha yakından takip edebilirsiniz. Atılımlarınıza yön vermekte zorlanmayacak ve özgür ifadelere yöneleceksiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, kendinize olan güveniniz tavan yapmaya başlayacak. İstikrarlı olduğunuz sürece genel olarak sorun ve sıkıntı yaşamayacaksınız. Kişisel konulara olan bakış açınızın da değişim gösterme ihtimali var. Ayrıca, sağlığınızla ilgili konularda da dengeli olmalısınız.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu 23 Mart & 29 Mart 2020

Bu hafta, gezegenlerden alacak olduğunuz etki ile beraber kendinizi daha güçlü hissetmeye başlıyorsunuz. Düşüncelerinize yön vermekte zorlanmayacağınız bu dönem içerisinde, iç dünyanızdaki hevesi ve arzuyu da açığa çıkarmakta başarılı olabilirsiniz. Tutumunuzun değişiklik gösterebileceği bir döneme giriyorsunuz. Ayrıca, toplumsal statünüz de değişiklik gösterebilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, mesleki konularda yeni bakış açısıyla hareket edebilirsiniz. Sahip olduğunuz kişisel şanstan dilediğiniz gibi yararlanma ihtimaliniz var. Koşullar ne kadar farklı olursa olsun, bir şekilde ayak uydurmaya çalışmalısınız. Güzel günler sizi beklemekte.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu 23 Mart & 29 Mart 2020

Bu hafta, iç dünyanızda endişe ve huzursuzluk yaratabilecek her türlü koşuldan uzaklaşma şansınız var. Endişelerinizi bir kenara bırakacak ve iç huzurunuzun yeniden olgunlaşması için uğraş verebileceksiniz. Harekete geçme konusunda biraz daha dikkatli olmalısınız. Enerjinizi dilediğiniz gibi kontrol etmek isterken olur olmadık adımlar da atabilirsiniz.

Hafta ortasından itibaren, gezegenlerin olumlu açısıyla beraber siz de daha ciddi adımlar atmaya başlayacaksınız. Düşüncelerinizi açığa çıkarmakta zorlanmayacak olmanız da önemli. Kişisel destek arayışlarınıza da olumlu geri dönüşler olabilir. Ayrıca, ev ve aile hayatıyla ilgili konulara da önem vermelisiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu 23 Mart & 29 Mart 2020

Bu hafta, kişisel olarak yeni değerlendirmeler içerisine girebilir ve hiç aklınızda olmayan yeni kararlar alabilirsiniz. Uzun zamandır var olan ve sizi içten içe yıpratan koşullardan da bu dönem içerisinde kurtulma şansınız var. Dönem içerisinde, etrafınızda bulunan insanlardan da yoğun etkiler alabilirsiniz. Sahip olduğunuz fikirleri açığa çıkartırken biraz daha tutumlu olmalısınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde, duygusal olarak yoğunluk yaşanabilir. Aşk hayatınıza olan ilginizin yoğunluk göstermesiyle beraber, birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki bağların daha da sıkı olabileceğini bilmelisiniz. Ayrıca, kişisel değerlendirmelerinize de yönelme ihtimaliniz var.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu 23 Mart & 29 Mart 2020

Bu hafta, sizi uğraştıran her konuya daha farklı bakmaya başlıyorsunuz. Zaman alan rutinlerinizi düzenleme içerisine sokabileceğiniz bu dönem içerisinde rahat nefes alma şansınız var. Fiziksel ve zihinsel olarak yeniden toparlanma içerisine girebilirsiniz. Odaklanma sorununuz da ortadan kalkmaya başlıyor. Günlük düzenin yeniden oluşma ihtimali var.

Haftanın ilerleyen günlerinde, kişisel girişimlerinizi masaya yatıracak ve daha farklı ilerletmeye çalışacaksınız. Değer verdiğiniz kişilerin görüşlerini de dikkate alabileceğiniz bu dönem içerisinde kişisel olarak gelişim gösterme şansınız var. Ayrıca, düşüncelerinizi de daha farklı ifade edebilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu 23 Mart & 29 Mart 2020

Bu hafta, gezegenlerden alacak olduğunuz etki ile beraber yaşamsal konularda canlılık gösterebilirsiniz. Kendinizi ortaya koymaktan kaçınmayacağınız ve hayatın güzelliklerine yönelebleceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yaratıcılığınızdan da dilediğiniz gibi fayda sağlayabilirsiniz. Girişkenliğiniz de üst seviyeye çıkmakta. Şans sizden yana ve bundan da mutlaka yararlanmalısınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde, ev ve aile hayatınızda var olan düzensizlikten kurtulmak isteyebilirsiniz. Yaşantınızdan keyif almanızı sağlayacak girişimlerde bulunabilirsiniz. Ayrıca, dönem içerisinde kişisel özgürlüğünüz de ön planda olabilir. Yeniliklere ayak uydurmaya çalışın.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu 23 Mart & 29 Mart 2020

Bu hafta, yaşamsal konularda önemli değişiklikler gündeme gelebilir. Genel olarak hızlı hareket etmeye başlıyorsunuz ve koşullar da sürekli olarak yenilenebilir. Odaklanmayı başardığınız takdirde yaşamsal konularda sorun ve sıkıntılarla karşılaşmayacağınızı bilmelisiniz. Ev ve aile hayatınızda da huzur daim olabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, yeni başlangıçlar ve bitişler gündemi fazlasıyla meşgul edebilir. Kişisel duyarlılığınızın üst seviyelere ulaşabileceği bugün içerisinde her şeye daha farklı bakmaya başlayabilirsiniz. Genel olarak bu haftanın tümündne keyif alma şansınız var.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu 23 Mart & 29 Mart 2020

Bu hafta, gezegenlerden alacak olduğunuz etki ile beraber yaşamsal konularda biraz daha düşünceli görünebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlara karşı daha net ve samimi yaklaşımlar ortaya koyabilirsiniz. Hızlı iletişim kurabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Cesaretiniz ve yaklaşımlarını, farklı gelişmelerle karşılaşabileceğiniz anlamına gelmekte.

Haftanın ilerleyen günlerinde, genel olarak mutlu ve huzurlu olmanızı sağlayacak enerjiler alabilirsiniz. Sahip olduğunuz fikirleri açığa çıkartırken sorun yaşamayacak olmanız da önemli. Ayrıca, finansal durumunuzu ilgilendiren yeni gelişmeler de gündeme gelebilir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu 23 Mart & 29 Mart 2020

Bu hafta, kişisel değerlerinizle ilgili konularda kendinizi koruma altına almak isteyebilirsiniz. Genel olarak kontrollü ve dikkatli hareket edebileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Kontrol sizin elinizde olduğu sürece herhangi bir sorun yaşamayacağınızı da bilmelisiniz. Ayrıca, finansal konular söz konusu olduğunda da harcamalarınızı biraz daha dengede tutmalısınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde, imkanları ve fırsatları daha doğru değerlendirmeye başlıyorsunuz. Yaratıcılığınızdan da dilediğiniz gibi yararlanma şansınız var. Sezgilerinize güvendiğiniz sürece herhangi bir sorun ve sıkıntı yaşamayacaksınız. Ayrıca, aşk ve ilişki hayatınızda da memnuniyet verici gelişmeler yaşanabilir.

Haftalık Burç Yorumları