Haftalık Burç Yorumları 25 Kasım & 1 Aralık 2019

Haftalık Burç Yorumları 25 Kasım & 1 Aralık 2019

burcu haftalık burç yorumunuz bu hafta neler söylüyor? Aşk, para, sağlık ve iş hayatınız ile ilgili 25 Kasım Pazartesi ile 25 Kasım 2019 Pazartesi günü arasında burcunda yaşanacak gelişmeler haftalık burç yorumunuzda.

Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu 25 Kasım & 1 Aralık 2019

Bu hafta, gezegenlerden alacak olduğunuz etki ile beraber hayatınızın önemli kısımlarında daha iyimser yaklaşımlar ortaya koymaya başlıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz düzenli olarak yükselmekte. Olasılıkları nasıl değerlendirmeniz gerektiğine de kolaylıkla karar verebileceksiniz. İçinde bulunduğunuz gündemi değerlendirmekte zorlanmayacağınız bir haftaya giriyorsunuz.

Haftanın ilerleyen günlerin, yaşamsal konulara olan bakış açınız değişim göstermeye başlayacak ve bunun da pozitiflik kazandıracağını bilmelisiniz. Cesaretinize ihtiyaç duyacağınız bir döneme giriyorsunuz. Ayrıca, duygusal konularda adım atarken önceliğiniz kendinizi koruma altına almak olmalı. Yeniliklere açıksınız ki bu zaafiyet göstereceğiniz anlamına geliyor.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu 25 Kasım & 1 Aralık 2019

Bu hafta, finansal durumlar biraz daha gündemde olabilir. Sizi etkileyen olumsuzlukları gidermek isterken gereğinden fazla para harcayabilirsiniz. Ortaklaşa işlerde olabildiğince dikkatli olmalı ve risklerden de uzak durmalısınız. Koşullar sürekli olarak değişim gösterebilir. Yapmanız gereken tek şey, değişen koşullara olabildiğince ayak uydurmak olmalı. Sahip olduğunuz kaynakları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın.

Bu hafta içerisinde, özellikle yaşamsal konularda iyimserliğinize fazlasıyla ihtiyaç duyabilirsiniz. Haftanın tamamında dikkatli olmalı, ölçülü davranışlar ortaya koymalısınız. Risk içeren her şeyden uzak durmanız gereken bir dönem. Ayrıca, dönem içerisinde ikili ilişkilerde de farklılıklar yaşanabilir. 

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu 25 Kasım & 1 Aralık 2019

Bu hafta, gezegenlerden alacak olduğunuz etkiyle beraber yaşamsal konularda çok daha hareketli ve aktif davranmaya başlıyorsunuz. Hareketsiz kalmayacağınız için, bazı konularda istediğiniz gibi ilerlemeyi başarabilirsiniz. Değişen koşullara ayak uydurmakta zorlanmıyorsunuz ki bunda da en büyük pay, karakteristik özelliklerinize ait. İkili ilişkilerde yüzünüz gülmeye başlıyor.

Haftanın ilerleyen günlerinde, yaşamsal konularında meydana gelebilecek değişimlere ayak uydurmaya çalışmalsınız. Şartları istediğiniz gibi benimseyebileceksiniz. Hedeflerinizle ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir. Karmaşık etkilerden nasıl fayda sağlayacağınızı artık daha net görebiliyorsunuz. Ayrıca, finansal konularda tutumlu olmanız gereken bir dönem.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu 25 Kasım & 1 Aralık 2019

Bu hafta, yaşamsal konularda yaşanacak gelişmeler ve değişimler sizi fazlasıyla meşgul etmeye başlıyor. İş ve kariyer hayatınıza olan ilginiz, dönem içerisinde sürekli olarak artış göstermeye başlayacak. Sahip olduğunuz zamanı dilediğiniz gibi değerlendirebileceksiniz. Çalışkanlığınız üzerinizde ve bu da başarıya ulaşmakta zorlanmayacağınız anlamına geliyor. Üstünüz olan kişilerin beğenisini kazanacaksınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde, aşk ve ilişki hayatınızda karmaşık sayılabilecek etkiler alabilirsiniz. Ortaya koyacak olduğunuz tepkileri daha doğru değerlendirmeye çalışın. Beklentilerinizi üst seviyelerde tutmadığınız sürece gelişmelerin sizi tatmin etmesini de sağlayabilirsiniz. Yaşamsal konularda olabildiğince kararlı olmanız gerekiyor.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu 25 Kasım & 1 Aralık 2019

Bu hafta, yaşamsal konularda daha akıcı ve keyifli koşullara sahipsiniz. İlginizi çekebilecek gelişmelerle karşılaşacağınız bir döneme giriyorsunuz. İstediğiniz gibi hareket edebileceksiniz ve bu da rahatlığınız sayesinde dikkatleri üzerinize çekebileceğiniz anlamına gelmekte. Kendinizi göstermek, sahneye çıkmak hiç de zor olmayacak.

Haftanın ilerleyen günlerinde, keyif alabileceğiniz ve yeni tecrübeler elde edeceğiniz gelişmelerle karşı karşıya kalacaksınız. Pozitif gelişmeler sayesinde kendinizi çok daha mutlu hissedeceksiniz. Koşullar sürekli olarak değişim gösterse de ayak uydurma noktasında herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Ayrıca, iş ve kariyer hayatınızda istediğiniz sonuçları alma şansınız var.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu 25 Kasım & 1 Aralık 2019

Bu hafta, ev ve aile hayatınızı ilgilendiren konularda yoğunluk söz konusu olabilir. Yaşamsal konularda başlangıç ve bitişlerin gündeme olacağını bilmeli ve kendinizi buna hazırlamalısınız. Kendi iç sesinizi dinlemeye önem vermelisiniz. Önceliklerinizi yeniden belirleyebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Değişimlere ve yeniliklere hazırlıklı olmanız gerekiyor. 

Haftanın ilerleyen günlerinde, dikkatinizi başka konular üzerinde toparlama ihtimaliniz var. Sorumluluklarınızda meydana gelecek olan değişimlere bir şekilde ayak uydurmayı başarırsanız her şeyin daha iyiye gitmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, hafta içerisinde yaratıcılığınızı da kullanmaya çalışmalısınız.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu 25 Kasım & 1 Aralık 2019

Bu hafta, zihinsel açıdan oldukça canlı ve pozitif davranışlar ortaya koyabilirsiniz. Koşullar değişim gösterse de ayak uydurma noktasında herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz. Çevrenizde bulunan insanlarla uyum içerisinde olmayı başardığınız sürece kendinizi çok daha mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz. Kişisel düşüncelerinizi aktarma konusunda da herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde, yakınlarınızı ziyaret etme düşüncesiyle hareket edecek ve yeni planlamalar yapacaksınız. Uyum yaratma konusunda fazlasıyla heveslisiniz. Özenli ve sabırlı olduğunuz sürece hiçbir şeyin canınızı sıkmayacağını daha önceden tecrübe etmiş olmalısınız. Ayrıca, ev ve aile hayatınıza ilişkin yeni konular gündeme gelebilir.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu 25 Kasım & 1 Aralık 2019

Bu hafta, iş ve kariyer hayatınızda çok daha çalışkan görünecek ve imkanları istediğiniz gibi değerlendirebileceksiniz. İmkanları değerlendirme noktasında herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Ayrıca, finansal konularda biraz daha tutumlu olmalı, yapılacak değerlendirmeler sonucunda gelir ve gider arasında bir denge kurmalısınız. Sınırlarınızı yeniden belirleyeceğiniz bir dönemdesiniz.

Haftanın ilerleyen günlerin, yaşamsal konularda yüzünüzü güldürmenizi sağlayacak fırsatlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Risk oluşturabilecek etkenlerden uzak kalmayı başardığınız takdirde kendinizi çok daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Ayrıca, zaman içerisinde görüş ayrılıkları yaşayabileceğiniz durumlar gündeme gelse de asi davranmamaya çalışın.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu 25 Kasım & 1 Aralık 2019

Bu hafta, gezegenlerden alacak olduğunuz etki ile beraber çok daha rahat hareket etmeye başlayacaksınız. Güven konusunda kendinizi sınırlama ihtimaliniz olsa da başlangıçlar noktasında biraz daha kararlı olmanız gerekmekte. Kişisel isteklerinizin karşılık bulmasını sağlayacak gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Yaşamsal konularda yeni yönlendirmeler gündeme gelebilir.

Hafta içerisinde atacak olduğunuz adımların sizi tedirgin etme ihtimali olsa da bunların aslında büyük sorun ve sıkıntı içerisine sokmayacağını görebilirsiniz. Mutluluğa ulaşmanızı sağlayacak adımlar atmaktan geri kalmayacaksınız. Ayrıca, yaşamsal konularda var olan sorumluluklarınızı da yerine getirmeye çalışmalısınız.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu 25 Kasım & 1 Aralık 2019

Bu hafta, mücadele ve kararlılık gerektiren konularda kendinizi çok daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz. Koşullar sürekli olarak değişim gösterse de ayak uydurma noktasında herhangi bir sorun yaşamayacağınızı da bilmelisiniz. Sabırsız olduğunuz sürece etkileri istediğiniz gibi yönlendiremeyecek ve değerlendiremeyeceksiniz. İçinizdeki inancı diri tutmanız gereken bir dönemdesiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, ev ve aile hayatınızda sizi huzursuz edebilecek durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Aklınızdaki soru işaretlerini bir şekilde gidermeye çalışın. Tam olarak göremediğiniz şeyler üzerinde önyargılı olmamalı ve fikirlerinizi değiştirmeye de açık olmalısınız. Zorluklar zamanla ortadan kalkacak, biraz daha sabırlı olun.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu 25 Kasım & 1 Aralık 2019

Bu hafta, yaşamsal konularda neşeli davranacak ve sürekli iyimserlik göstereceksiniz. Yeni koşulların ortaya çıkması, ayak uydurma noktasında zaman zaman aksaklık yaşayabileceğiniz anlamına gelse de bir şekilde ilerlemeyi başaracaksınız. Ayrıca, desteğe ihtiyaç duyacağınız anlarda dostlarınızın yardım eli size uzanabilir. Kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, aşk, iş ve sosyal hayatınızda kendinizi çok daha rahat hissedeceksiniz. Başkalarıyla olan iletişiminizde herhangi bir sorun yaşanmayacak. Aklınızdakileri dilediğiniz gibi karşı tarafa aktarmayı başaracaksınız. Siz yine de risk oluşturan her şeyden uzak kalmaya çalışın.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu 25 Kasım & 1 Aralık 2019

Bu hafta, karşılaşacak olduğunuz koşullar sürekli olarak değişim ve hareketlilik içerisinde olabilir. Özellikle de işinize ait konularda yeni gelişmelerle karşı karşıya kalacağınızı bilmelisiniz. İçinizdeki heyecanın iyiden iyiye artış gösterebileceğini bir sürece giriyorsunuz. Yaklaşımlarınızı bu doğrultuda değiştirmeyi başarırsanız her şey daha da iyi olabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, karşı cinsle olan yakınlaşmalar ve kurulacak iletişimler açısından biraz daha özenli ve dikkatli olmalısınız. Koşullar değişim gösteriyor olsa da siz, ayak uydurma noktasında herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Aksaklık yaşadığınız konularda kısa zaman içerisinde toparlanabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları