Haftalık Burç Yorumları 29 Haziran & 5 Temmuz 2020

Haftalık Burç Yorumları 29 Haziran & 5 Temmuz 2020

burcu haftalık burç yorumunuz bu hafta neler söylüyor? Aşk, para, sağlık ve iş hayatınız ile ilgili 29 Haziran Pazartesi ile 29 Haziran 2020 Pazartesi günü arasında burcunda yaşanacak gelişmeler haftalık burç yorumunuzda.

Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu 29 Haziran & 5 Temmuz 2020

Haziran'ın son, Temmuz ayının ilk haftasında, gezegenlerden alacak olduğunuz etkiler sayesinde kişisel alanınızda daha etkin yaklaşımlar ortaya koyabilirsiniz. Harekete geçmekte zorlanmayacak ve özellikle ev ve aile hayatınızda dilediklerinize kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Alacak olduğunuz her kararın önemli olabileceğini de unutmamalısınız.

Bu hafta, sürekli olarak koşuşturma içerisine girebilirsiniz. Sizi keyiflendirecek gelişmeler üzerinde yoğunlaşabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz ancak bunun için asla ama asla hızlı hareket etmemeye çalışın. Güzel gelişmelerle karşılaşma şansınız var.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu 29 Haziran & 5 Temmuz 2020

Haziran'ın son, Temmuz ayının ilk haftasında iletişimle ilgili konularda olumlu gelişmeler gündeme gelebilir. Düşüncelerinizi uygulama konusunda herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşanmayacak olması da önemli. Sizin yararınıza olabilecek gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz ve bundan yarar sağlamanız gerekmekte.

Bu hafta, olumlu haberler alabilecek ve tüm gelişmeleri lehinize çevirmenin yollarını arayacaksınız. Pozitif etkilerle karşılaşabileceğiniz bu dönem içerisinde tüm sorunların üstesinden gelme şansınız var. Ev ve aile hayatınızda da sizi mutlu edebilecek gelişmeler yaşanabilir.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu 29 Haziran & 5 Temmuz 2020

paragraf

paragraf

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu 29 Haziran & 5 Temmuz 2020

Haziran'ın son, Temmuz ayının ilk haftasında alacak olduğunuz etkiler sayesinde her şeyin daha da iyiye gitmesini sağlayabilirsiniz. Cesaretinizi toparlamakta zorlanmayacaksınız. Her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Sorunların ve sıkıntıların yavaş yavaş geride kalabileceği bu dönemden mutlaka yarar sağlamaya çalışmalısınız. Elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekmekte.

Bu hafta, kontrolü genel olarak elinizde bulunduracaksınız. Tepkisel yaklaşımlarınızı biraz daha dengeleyebilirseniz, ilerleyen günlerde sizi rahatlatabilecek gelişmeleri de daha kolay kontrol edebilirsiniz. İkili ilişkiler söz konusu olduğunda ise, biraz daha iyimser olmaya çalışın.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu 29 Haziran & 5 Temmuz 2020

Haziran'ın son, Temmuz ayının ilk haftasında yaşamsal konulardaki isteklerinizi destekleyebilecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Sorunların yavaş yavaş yeniden gündeme gelmesi, sizi harekete geçirebilecek en büyük etkendir. Olumlu gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Dengeleri yeniden kurabileceksiniz.

Bu hafta, size keyif verebilecek gelişmeler gündeme gelecek. Alacak olduğunuz etkilerden doğru anlamda yarar sağlayabildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Keyif alabileceğiniz gelişmelerle karşılaşacaksınız. Tüm sorunları geride bırakabileceksiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu 29 Haziran & 5 Temmuz 2020

Haziran'ın son, Temmuz ayının ilk haftasında ilginizi çekebilecek yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Biraz daha akılcı davranmaya çalışmalısınız. Dengeleri lehinize çevirebildiğiniz takdirde her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Beklentilerinizin yeniden gelişim gösterebileceği bir güne giriyorsunuz. Dengeli olmanız gerekmekte.

Bu hafta, yaşamsal konularda harekete geçmenizin çok da zor olmayacağını bilmelisiniz. Yaklaşımlarınızın gerçekçi olmasını sağladığınız sürece her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmalısınız. Sorunları geride bırakabileceğiniz bir gün.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu 29 Haziran & 5 Temmuz 2020

Haziran'ın son, Temmuz ayının ilk haftasında gezegenlerden alacak olduğunuz etki sayesinde ev ve aile hayatınıza daha rahat odaklanma şansınız var. Sorumluluklarınızı yerine getirme noktasında herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacak olmanız da önemli. Her şeyin dilediğiniz gibi olmasını sağlayabileceğiniz bir güne giriyorsunuz.

Bu hafta, hiçbir şey için acele etmemeli ve elinizden gelenin en iyisine odaklanmalısınız. Pozitif gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir güne giriyorsunuz. Başkalarının ne düşündüğüne çok fazla takılı kalmayacak olmanız da önemli. Adım adım ilerlemeniz gereken bir gün.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu 29 Haziran & 5 Temmuz 2020

Haziran'ın son, Temmuz ayının ilk haftasında düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmekte zorlanmayacak ve elinizden gelenin en iyisine odaklanmak isteyeceksiniz. Kendi fikirleriniz doğrultusunda hareket ederken biraz daha kontrollü olmalısınız. Olanakları nasıl değerlendirmeniz gerektiğini de iyi biliyorsunuz. Güzel gelişmelerle karşılaşacaksınız.

Bu hafta, düşüncelerinizi daha yoğun yaşamaya başlıyorsunuz. Zihinsel paylaşımların ön planda olabileceği bu dönem içerisinde herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacak olmanız da önemli. Güzel gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir dönem sizi beklemekte.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu 29 Haziran & 5 Temmuz 2020

Haziran'ın son, Temmuz ayının ilk haftasında parasal kaynaklı sorunları çözümlemek esas hedefiniz olabilir. Sorunların ve sıkıntıların son bulması için ne gerekiyorsa onu yapmak isteyeceksiniz. Kişisel yeteneklerinize her açıdan ihtiyaç duyabileceğiniz bir dönem sizi beklemekte. Biraz daha dikkatli olmaya çalışmalısınız.

Bu hafta, sizi memnun edebilecek gelişmeler gündeme gelebilir. Olayları çözümleme konusunda herhangi bir sorun yaşanmayacak olması da önemli. Kendinize ve yapmanız gerekenlere odaklanabileceğiniz bir gün. Pozitif gelişmelere hazırlıklı olmaya başlamalısınız.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu 29 Haziran & 5 Temmuz 2020

Haziran'ın son, Temmuz ayının ilk haftasında gezegenlerden alacak olduğunuz etkiden doğru anlamda yarar sağlama şansınız var. Özellikle sağlığınızla ilgili konularda sizi zorlayabilecek herhangi bir olumsuzluk meydana gelmeyecektir. Değişimlerden doğru anlamda yarar sağlama şansınız var. Olayları tek başınıza değerlendirmek yerine yardım talep edebilirsiniz.

Bu hafta, sizi strese sokabilecek bazı durumlar da gündeme gelebilir. Nerede ne yapmanız gerektiğine tam olarak karar veremeyecek olmanız, hata yapmanıza neden olabilir. Alacak olduğunuz her türlü etkiden doğru anlamda yarar sağlamaya çalışın.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu 29 Haziran & 5 Temmuz 2020

Haziran'ın son, Temmuz ayının ilk haftasında elde olmayan nedenlere çok fazla takılı kalmamalısınız. Gerekli olanları yerine getirmek için mücadele etmeye devam ediyorsunuz ancak bunun kolay olmayacağını kabullenmeli ve atacak olduğunuz adımları da ona göre atmalısınız. Elinizden gelenin en iyisini yapmaya ihtiyacınız olan bir dönem.

Bu hafta, gelişmeleri lehinize çevirmekte zorlanmayacaksınız. Yaklaşımlarınızın her açıdan dikkat çekici olabileceği bir sürece giriyorsunuz. Etrafınızda olan biten her ne varsa, yakından takip edebildiğiniz takdirde her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Dengeli olmalısınız.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu 29 Haziran & 5 Temmuz 2020

Haziran'ın son, Temmuz ayının ilk haftasında geleceğinizle ilgili konularda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Düşündüklerinizi uygulama konusunda herhangi bir zorluk yaşamayacaksınız. Beklentileriniz sürekli olarak değişim göstermeye başlıyor. Nerede ne yapmanız gerektiğine daha net karar vermeye odaklanmalısınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde, yaşamsal konularda sizi zorlayan her ne varsa onun üzerinde yoğunlaşmak isteyeceksiniz. Gelişmeleri lehinize çevirmenizin aslında çok da zor olmayacağını bilmelisiniz. Doğru adımlar atabildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Elinizden gelenin en iyisine ihtiyacınız olan bir gün.

Haftalık Burç Yorumları