Haftalık Burç Yorumları 29 Mart & 4 Nisan 2021

Haftalık Burç Yorumları 29 Mart & 4 Nisan 2021

burcu haftalık burç yorumunuz bu hafta neler söylüyor? Aşk, para, sağlık ve iş hayatınız ile ilgili 29 Mart Pazartesi ile 29 Mart 2021 Pazartesi günü arasında burcunda yaşanacak gelişmeler haftalık burç yorumunuzda.

Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu 29 Mart & 4 Nisan 2021

Bu hafta, kendinizi daha canlı ve enerjik hissedeceksiniz. Kişisel güvenliğinizden yana da sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacak olmanız önemli. Hedeflediklerinize adım adım yaklaşabileceğiniz bir süreçten geçmektesiniz. Dengeleri korumayı başardığınız takdirde her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde, odaklanma açısından ufak tefek sorunlar gündeme gelebilir. Yüksek enerji altındasınız ve bundan da dilediğiniz gibi yarar sağlama şansınız var. Ayrıca, bazı konularda da aradığınız desteği bulabileceksiniz. Güzel gelişmelerle karşılaşabileceğini bir hafta.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu 29 Mart & 4 Nisan 2021

Bu hafta, burcunuzun alacak olduğu etkiler sayesinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Olumlu etkiler ve beklentiler içerisine giriyorsunuz. Kişiliğinizi net olarak ortaya koyma şansına da sahipsiniz. Belirsizliklerin tamamen ortadan kalkabileceği bir süreçten geçmektesiniz. Sorunların ve sıkıntıların son bulma ihtimali bir hayli yüksek.

Haftanın ilerleyen günlerinde, değişim gösteren koşullardan kaynaklı olarak beklenmedik sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi biraz olsun frenlemek isteyeceksiniz. Çevresel koşullara uygunluk göstermekte zorlanmayacak olmanız da önemli. Hata yapmayacağınız bir dönemdesiniz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu 29 Mart & 4 Nisan 2021

Bu hafta, burcunuz üzerinde etkili olan enerjilerden dilediğiniz gibi yarar sağlama şansınız var. İçsel sorunları ve sıkıntıları da yavaş yavaş çözüme kavuşturmayı başaracaksınız. Sağlam adımlar atmak için biraz daha beklemede kalmalısınız. Ayrıca, sosyal hayatınızdan yana da güzel gelişmeler gündeme gelebilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, etrafınızdaki insanlara karşı daha hassas yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Hislerinizi açıkça ifade etmekten de kaçınmayacakısınız. İstediklerinize ulaşmak için biraz daha zaman ihtiyaç duyabilirsiniz. Biraz sabırlı olmaya ihtiyacınız var.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu 29 Mart & 4 Nisan 2021

Bu hafta, alışık olmadığınız bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Cesaretinizi net olarak ortaya koymak isteyeceksiniz ancak buun için biraz daha zaman ihtiyacınız olduğunu da unutmayın. Hata yapmadığınız takdirde her şeyi istediğiniz gibi şekillendirme şansı da elde edebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle meslek hayatınızda dengeleri lehinize çevirmek için mücadele edeceksiniz. Pozitif koşullar altındasınız ve bundan doğru anlamda yarar sağlayabildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu 29 Mart & 4 Nisan 2021

Bu hafta, düşündüklerinizi uygulama konusunda herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız. Heves ettiklerinize adım adım ulaşma şansına da sahipsiniz. Esnek düşünebildiğiniz sürece her şey daha da iyiye gidebilir. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan da uzak durmanız gerekiyor. Hata yapmaktan kaçınmalısınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde, gerçekleştirmek istedikleriniz doğrultusunda hareket ederken herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Koşullar üzerinde etkinlik göstermek isterken sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacak olmanız da önemli. Güzel gelişmelerle karşılaşacaksınız.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu 29 Mart & 4 Nisan 2021

Bu hafta, içsel huzursuzlukları geride bırakmayı başaracaksınız. Endişe yaratabilecek her şeyden uzak durma şansınız var. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmak isterken daha kontrollü olmalısınız. Zorlukların ve sıkıntıların yavaş yavaş geride kalabileceği bir süreçten geçiyorsunuz. Dengeleri lehinize çevirmeniz zor olmayacak.

Haftanın ilerleyen günlerinde, düşündüklerinizi uygulamak isterken ufak tefek engellerle karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebileceksiniz. Kişisel beklentilerinizin de karşılık bulabileceği bir süreçten geçiyorsunuz. Daha kontrollü olmanız gereken bir süreçtesiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu 29 Mart & 4 Nisan 2021

Bu hafta, devam eden koşullar üzerinde etkinlik göstermekte zorlanmayacaksınız. Burcunuzun alacak olduğu etkilerden de dilediğiniz gibi yararlanma şansınız var. Olumsuzlukları geride bırakma şansınız bir hayli fazla. Dengeli olabildiğiniz takdirde her şey daha iyiye gidebilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, çabalarınızın karşılığını almayı başaracaksınız. Olanaklar üzerinde etkinlik göstermeniz, sandığınız kadar zor olmayacak. İçsel sorunların ve sıkıntıların da son bulabileceğini bilmelisiniz. Rahat nefes alabileceğiniz bir gündesiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu 29 Mart & 4 Nisan 2021

Bu hafta, sizi uğraştıracak yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Fiziksel ve zihinsel olarak kendinizi toparlamanın yollarını aramalısınız. Koşullar üzerinde etkinlik göstermeyi başardığınız sürece kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Dengeleri tamamen lehinize çevirmek için biraz daha zaman ihtiyacınız var.

Haftanın ilerleyen günlerinde, yarar sağlayabileceğiniz gelişmelerle karşılaşacaksınız. Aşk ve evlilikte destekleyici enerjiler de söz konusu olabilir. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atabildiğiniz takdirde her şey daha da iyiye gidecek.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu 29 Mart & 4 Nisan 2021

Bu hafta, burcunuzun alacak olduğu etkiler sayesinde kendinizi canlanmış hissedeceksiniz. Kendinizi ortaya koyma noktasında daha kararlı olmanız gerekiyor. Genel olarak istediklerinize ulaşabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Sorunlar yavaş yavaş geride kalmaya başlayacak.

Haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle aşk ve ilişki hayatınızda kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Zihinsel karmaşıklığı geride bırakmayı başardığınız sürece mutluluğa ulaşmanız da zor olmayacaktır. Keyif alabileceğiniz etkiler söz konusu. Ayrıca, ev ve aile hayatınızda da bağlayıcı etkiler gündeme gelebilir.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu 29 Mart & 4 Nisan 2021

Bu hafta, önemli değişiklikler gündeme gelebilir. Harekete geçmekte zorlanmayacağınız bir süreçten geçiyorsunuz. Tüm sorunların ve sıkıntıların son bulabileceğini aklınızda bulundurmalısınız. Dengeli olabildiğiniz takdirde herhangi bir sorunla karşılaşmayacak olmanız da önemli. Sorunları yavaş yavaş geride bırakacaksınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde, aşk hayatınızın güzel yanlarından keyif almaya başlayacaksınız. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızda ne kadar sorun varsa üstesinden gelme şansınız var. Gözünüzde büyüttüğünüz her ne varsa onu da çözüme kavuşturacaksınız.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu 29 Mart & 4 Nisan 2021

Bu hafta, burcunuzun alacak olduğu etkilerden daha net yarar sağlama şansınız var. Düşündüklerinizi uygulamak için biraz daha zaman ihtiaç duyabilirsiniz. Çevresel koşullara da çok fazla takılı kalıyorsunuz. Cesaretinizden dilediğiniz gibi yarar sağlayacaksınız. Sorunları ve sıkıntıları geride bırakma şansınız var.

Haftanın ilerleyen günlerinde, gerekli olanlar üzerinde etkinlik göstermeyi başaracaksınız. Koşulları tamamen lehinize çevirme şansınız var. Olumsuzlukları geride bırakmak için ne gerekiyorsa onu yapmalısınız. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmaya çalışın.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu 29 Mart & 4 Nisan 2021

Bu hafta, burcunuzun alacak olduğu etkilerden doğru anlamda yarar sağlama şansınız var. Dengeleri gereğinden fazla zorlamaktan da kaçınmalısınız. Dikkatli ve kontrollü olabildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız. Hatalarınızdan ders çıkartmanız gereken bir süreçtesiniz. Sınırları gereğinden fazla zorlamamaya çalışın.

Haftanın ilerleyen günlerinde, fikirlerinizi uygulama konusunda sorun ya da sıkıntı yaşamayacaksınız. Sezgilerinize de her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Mümkün olanlar üzerinde etkinlik göstermeye öncelik vermelisiniz. Hata yapmaktan kaçınmanız gerekiyor.

Haftalık Burç Yorumları