Haftalık Burç Yorumları 5 Ağustos & 11 Ağustos 2019

Haftalık Burç Yorumları 5 Ağustos & 11 Ağustos 2019

burcu haftalık burç yorumunuz bu hafta neler söylüyor? Aşk, para, sağlık ve iş hayatınız ile ilgili 5 Ağustos Pazartesi ile 5 Ağustos 2019 Pazartesi günü arasında burcunda yaşanacak gelişmeler haftalık burç yorumunuzda.

Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu 5 Ağustos & 11 Ağustos 2019

Bu hafta, hayatınızın önemli noktalarında risk almaya müsait olacaksınız. Kişisel yaklaşımlarınız gayet açık bir şekilde ortada olacak. Son derece tutkulu ve hareketli olacağınız bir haftaya giriyorsunuz. Kişisel konular söz konusu olduğunda sizden beklenmeyecek düzeyde cesur davranma ihtimaliniz de var.

Aşk ve ilişki hayatınızda abartıya kaçacak yaklaşımlarınız bulunabilir. Eğlenmek ve keyif almak istiyorsunuz ancak kendinize olan güveniniz, normal davranışlardan uzaklaşmanıza neden olabilir. İş ve kariyer hayatınızda ortak hareket etmeye daha fazla önem vereceksiniz. Finansal durumunuzu da kontrolünüz altında tutmanız gerekiyor. Zihinsel olarak fazlasıyla aktif olacağınız bir döneme kendinizi hazırlamalısınız.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu 5 Ağustos & 11 Ağustos 2019

Bu hafta, Güneş'ten alacak olduğunuz etki bir hayli yoğun olacak ve bu etkiyi kontrol etmekte zorluk yaşayacaksınız. Heyecan seviyesi yüksek olacak durumlar içerisine girme ihtimaliniz var. Abartılı yaklaşımlarınız, çevrenizde bulunan insanları rahatsız edebilir. Ev ve aile konularında da sizi biraz olsun heyecanlandıracak durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Haftanın tamamında hareketli olacaksınız. Mars, bazı durumlarda karmaşıklık yaşanmasına neden olabilir. Arkadaşınız olan bir kişiyle tartışma yaşanma ihtimali var. Olası düşmanlıklara kendinizi hazır tutmalısınız. Tek başınıza adım atmakta ve ilerlemekte zorlanacağınız bir hafta. Etrafınızda bulunan insanlarla uyumu yakalamaya çalışmalısınız.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu 5 Ağustos & 11 Ağustos 2019

Bu hafta, yakın çevre ve aile bireyleri konusunda canlılık yaşanacak ve dikkatinizi bu yönde ilerleteceksiniz. Kişisel olarak gelişim göstermeye çalışıyorsunuz. Daha istekli ve pozitif bakış açısına sahip olduğunuz sürece sorun yaşamayacaksınız. İkili ilişkiler de dikkat çekmekte. Kuracağınız diyaloglarda temkinli olmalısınız.

Sahip olduğunuz enerjiyi bu hafta içerisinde en iyi şekilde analiz ettiğinizden emin olmalısınız. Ortak kararlar almaya müsaitsiniz. Fiziksel olarak sahip olduğunuz koşulların değişmesini arzu edeceğiniz için yaklaşımlarınız farklılık gösterebilir. Daha dayanıklı olmanız gerekiyor. Ayrıca, dönem içerisinde sağlığınıza da gereken önemi vermeye çalışın.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu 5 Ağustos & 11 Ağustos 2019

Bu hafta, sahip olduğunuz enerjiyi yönetmekte ve kaynakları değerlendirmeye almakta doğru yolu bulmaya çalışacaksınız. Gezegenlerden aldığınız etki doğrultusunda önemli adımlar atacaksınız. Güçlü destekler aldığınızı da kabul etmek gerekiyor. İstikrarlı olduğunuz sürece sorun yaşamayacağınız günlere giriyorsunuz.

Söz konusu parasal durumlar olduğunda biraz temkinli olmalısınız. Harcama yapmaya fazlasıyla müsaitsiniz ve bu durum maddi dengenizin sarsılmasına neden olabilir. Aşk ve ilişki hayatınızda güzel olanın peşinden gitmek isteyeceksiniz. Tutkulu yaklaşımlar sergiliyorsunuz. İçinizdeki heyecan her geçen gün biraz daha artacak.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu 5 Ağustos & 11 Ağustos 2019

Bu hafta, Güneş'ten aldığınız etki sayesinde hayatınızın her alanında daha etkin ve başarılı olacaksınız. Hareketli bir döneme giriyorsunuz. Kendinize güvenmeli ve karşılaştığınız şartların üstesinden gelebileceğinize inanmalısınız. Düşüncelerinizle, davranışlarınızla ve zekanızla dikkat çekeceksiniz.

İçinde bulunduğunuz durum ne kadar zorlayıcı olursa olsun, bu hafta içerisinde iyimserliğinizi koruma altına almalısınız. Yerine getirmeniz gereken sorumluluklarınızı çok fazla ertelememeye çalışın. Doğru ayarlama ve planlamalar yüzünüzü güldürecektir. Sosyal olarak fazlasıyla aktif olacağınız bir sürece giriyorsunuz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu 5 Ağustos & 11 Ağustos 2019

Bu hafta, gezegenlerden aldığınız etkiden kaynaklı olarak duygusal olarak beklenmeyecek düzeyde kırılganlık göstereceksiniz. Özel konulara daha fazla ilgi duyacak ve şartları lehinize çevirmek adına elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız. Biraz destekleyici olabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Kendi iç dünyanıza ayırdığınız zaman normalin çok daha üzerinde olacak.

Haftanın genelinde biraz gölgede kaldığınızı hissedeceksiniz. Zihinsel olarak yoğun olacaksınız ve bu da araştırmalara verecek olduğunuz önemden kaynaklanmakta. Ayrıca, bu hafta içerisinde ev ve aile konularına, arkadaşlıklara ve görüşmelere dikkat etmelisiniz. Gelişmeler sizin düşüncelerinizin tersine olabilir.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu 5 Ağustos & 11 Ağustos 2019

Bu hafta, parasal harcamalarınız dikkat çekici olacak. Ortaklaşa konularda biraz daha dikkatli olmalı, gelişmeleri daha doğru ele aldığınızdan da emin olmalısınız. Mars'tan alacak olduğunuz etki, finansal durumunuzun önemli olacağı anlamına geliyor. Sizi zorlayacak her türlü etkiye hazır olmanız gerekiyor.

Hayatınızın önemli noktalarında iyimserlik göstermeye başlıyorsunuz. Aklınızın karışık olmasına neden olabilecek durumlarla karşılaşacaksınız ancak ayak uydurmakta zorluk yaşanmayacak. Sosyal açıdan eğlenmeye ve huzuru bulmaya yöneleceksiniz. Pozitif etki alacağınız günler de var. Farklı bir hafta olacak.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu 5 Ağustos & 11 Ağustos 2019

Bu hafta, Mars'tan alacak olduğunuz etkiyle beraber ilerleme ve kararlılık konusunda net olacaksınız. Sürekli olarak yenilenmenin yollarını arayabilirsiniz. Uzun süredir aklınızda olan ancak bir türlü yapamadığınız şeyleri bu süreç içerisinde yapma şansına sahip olacaksınız. Geçmiş işlerin yeniden gündeme gelme ihtimali var.

İş ve kariyer hayatınız söz konusu olduğunda biraz daha temkinli olmalısınız. Plan ve proje noktasında yanlış adımlar atma ihtimaliniz var. İlgi alanlarınız değişim gösterecek. Dönem içerisinde karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirdiğinizden de emin olmalısınız. İmkanlardan fayda sağlamaya çalışın.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu 5 Ağustos & 11 Ağustos 2019

Bu hafta, şans sizden yana olacak ancak biraz daha dikkatli olmalısınız. Sizin açınızdan gerekli olabilecek önlemleri aldığınız sürece herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Riskli durumlardan kaçınmanın yollarını aramanız gerekiyor. Aksine atacağınız adımlar, ilerleyen günlerde başınızın ağrımasına neden olabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde gizli kapaklı işler yapmak biraz daha ilginizi çekebilir. Aklınızda çok fazla neden sorusu var. Güneş'ten alacağınız etki, yaşamsal noktalarda koruma altında olacağınız anlamına geliyor. Medya ve akademik konularda farklı sonuçlar elde edeceksiniz. Fırsatlardan en iyi şekilde fayda sağlamaya çalışın.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu 5 Ağustos & 11 Ağustos 2019

Bu hafta, çok da alışık olmadığınız etkilerle karşılaşacaksınız. Gezegenlerden alacak olduğunuz etki, başkalarından kaynaklı olan maddi durumunuza işaret etmekte. Ortak konularda kazançlı çıkabilirsiniz. Size bunu sağlayan etkileri kabullenmeli ve ayak uydurmanın yollarını aramalısınız. Haftanın ilerleyen günlerinde güçlendiğinizi hissedeceksiniz.

Bu hafta, parasal konuların yanı sıra iş ve kariyer planlamalarınız da ön plana çıkıyor. Odaklanma açısından aksaklıklar meydana gelebilir ancak sahip olduğunuz gücü doğru kullanmayı başarırsanız herşeyi lehinize çevirme şansına da sahip olursunuz. Ortaklaşa hareket etmenin önemli olduğunu unutmamalısınız.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu 5 Ağustos & 11 Ağustos 2019

Bu hafta, hayatınızda gelişen olayları yeniden gözden geçirecek ve muhasebesini yapmak isteyeceksiniz. Güneş'ten aldığınız etki, sizin için önemli olabilecek noktalar üzerinde yoğunlaşacağınız anlamına geliyor. Şimdiye kadar aldığınız kararları yeniden gözden geçirmelisiniz.

Hafta içerisinde karşılaşacağınız fırsatlar var ve sizin bu fırsatlardan en iyi şekilde faydalanmanız gerekiyor. İş ve kariyer hayatınız açısından önemli sayılabilecek gelişmeler var. Amaçlarınız doğrultusunda hareket edin. Mutlaka engellerle karşı karşıya kalacaksınız ancak bu engellerin sizi yıldırmasına müsaade etmeyin.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu 5 Ağustos & 11 Ağustos 2019

Bu hafta, ilgilendiğiniz işler üzerinde daha tutkulu ve kararlı olmanızı sağlayacak etkiler alıyorsunuz. Koşullar üzerinde mutlaka temkinli olmalısınız. Görevlerinizi ve sorumluluklarınızı yerine getirirken içinizdeki heves her geçen gün biraz daha artış göstereceksiniz. Enerjiniz zaman zaman düşüşte olacak ancak çok sorun olmayacaktır.

Haftanın genelinde sağlığınıza gereken önemi verdiğinizden emin olmalısınız. Düşünceler ve inançlar arasında sıkış kalabilirsiniz. İç dünyanızdakileri dış dünyaya aktarırken zaman zaman aksaklıklar yaşanabilir. Abartılı davranışlarda bulunmamaya çalışın. Aksi halde zarar görme ihtimaliniz var. Temkinli olmak bazen en iyi seçecek olabilir.

Haftalık Burç Yorumları