Haftalık Burç Yorumları 8 Temmuz & 14 Temmuz 2019

Haftalık Burç Yorumları 8 Temmuz & 14 Temmuz 2019

burcu haftalık burç yorumunuz bu hafta neler söylüyor? Aşk, para, sağlık ve iş hayatınız ile ilgili 8 Temmuz Pazartesi ile 8 Temmuz 2019 Pazartesi günü arasında burcunda yaşanacak gelişmeler haftalık burç yorumunuzda.

Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu 8 Temmuz & 14 Temmuz 2019

Bu hafta, koşulların gelişimlerine bağlı olarak duygularınızın sizi yanlış yönlendirmesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Güneş, uzun zamandır iş ve kariyer hayatınız üzerinde sizi etkilemekte. Devam etmekte olan çalışmalarınıza bu hafta içerisine fazlasıyla önem vereceksiniz. Alabileceğiniz yeni kararlar var. Dengeli olmak sizin birincil hedefiniz olsun. Bunu sağladığınız takdirde kazançlı çıkacaksınız. Ev hayatınız için para harcama ihtimaliniz var. Sağlığınıza da gereken önemi verdiğinizden emin olun. Haftanın tamamında aşk hayatınız sizin için biraz geri planda kalabilir.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu 8 Temmuz & 14 Temmuz 2019

Bu hafta, Boğa burcunun alacağı etkiler biraz karmaşık olacak. Güneş, özellikle iş ve kariyer hayatınızda biraz daha mantığınızı kullanmanızı sağlayacak. İkili ilişkilere önem vereceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Ortaklaşa konulardan fayda sağlamanın yollarını arayacaksınız. İşbirlikleri ve anlaşmalar sizin için önemli olmaya başlayacak. Hafta ortasına doğru sosyal hayatınızda hareketlenme yaşanabilir. Bazı konularda ortaya biraz çaba koymanız gerekecek. Söz konusu birlikteliğiniz olduğunda ise sorunlarla karşılaşmayacak ve mutlu olacaksınız.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu 8 Temmuz & 14 Temmuz 2019

Bu hafta, Güneş'ten alacak olduğunuz etkiyle beraber kendinizi biraz daha mutlu hissedeceksiniz. Hayatınızın belirli bölümlerinde rahat davranışlarınızın ortaya çıkmasıyla beraber özgürlük ihtiyacınız iyiden iyiye artabilir. İş hayatınızda biraz düzensizlik yaşanabilir ancak kendinizi yıpratmanızın da bir anlamı yok. Ev ve özel hayatınız gündeme geldiğinde kendinizi bu alanlarda biraz daha ilgili bulacaksınız. Sorumluluklarınız artış gösterecek. Üzerinize düşenleri zamanında yaptığınızdan emin olmalısınız.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu 8 Temmuz & 14 Temmuz 2019

Mars, bu haftanın tamamında burcunuzla etkileşim içerisinde olacak ve mücadele konularında kendinizi hazır hissedeceksiniz. İş ve özel hayatınızda beklenmedik girişimlerde bulunma ihtimaliniz var. Kişiliğiniz ve bireysel isteklerinizi biraz daha belirgin şekilde ortaya koyuyorsunuz. Söz konusu ikili ilişkiler olduğunda elinizden geldiği kadar dengeli davranmaya çalışın. İstekleriniz konusunda aşırıya kaçma durumunuz var. Duygularınızı ifade ederken daha rahat hissedeceksiniz. Hafta ortasından sonra sezgileriniz daha yoğun bir şekilde ortaya çıkıyor.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu 8 Temmuz & 14 Temmuz 2019

Bu hafta, kişisel yeteneklerinizden biraz daha yararlanmaya çalışın. Söz konusu maddi durumunuz olduğunda elinizden geldiği kadar gerçekçi olursanız sizin adınıza haftanın genelinde bir sorun yaşanmaz. Ayağınıza kadar gelecek fırsatlar var. Maddi gelirinizi artırmak istiyorsanız bu etkilerden yararlanmaya çalışın. Çaba ve girişimleriniz sonuçsuz kalmayacak. İletişim açısından daha canlı hissedeceksiniz. Hareketliliğiniz dikkat çekiyor. Haftanın tamamında kuracak olduğunuz iletişimlerde biraz daha dengeli olmaya çalışın. Duygusal konularda yıpranma ihtimaliniz var. Kendinizi biraz korumaya almalısınız.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu 8 Temmuz & 14 Temmuz 2019

Bu hafta, hayatınızın belirli bölümlerinde değişiklikler meydana gelebilir. Dikkat etmeniz gereken noktalar var. Güneş, yeteneklerinizi ortaya koymanızda size yardımcı oluyor. Kazanç kapılarınızı sonuna kadar açabilirsiniz. Özellikle ikili ilişkilerde biraz daha tutkulu davranmanız şart. Sosyal hayatınız üzerinde aktiflik gösteriyorsunuz. Hedeflerinizde güncellemeler olabilir. Kendi amaçlarınızla, hayalleriniz arasında çelişki yaşanma ihtimali var. Zihinsel olarak odaklanma sorunları gündeminizde olacak. Kafanızdaki gereksiz düşüncelerden kurtulmaya çalışın.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu 8 Temmuz & 14 Temmuz 2019

Bu haftanın tamamında hareketli günler geçirmeye başlıyorsunuz. Girişimlerinizi rahatlıkla ortaya koyabilirsiniz. Burcunuzla etkileşim halinde olan Güneş, kişisel yaklaşımlarınızı rahatlıkla ortaya koymanızı sağlayacak. Yaklaşımlar konusunda cesaretiniz artıyor. Risk alma eğiliminiz var ancak biraz daha dikkatli olmalısınız. İş ve kariyer hayatınızda daha fazla çaba göstermeniz gereken anlar var. Rekabet duygunuz artacak. Yapacak olduğunuz değişiklikler açısından engellerle karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkilerde soğukkanlı olmalısınız. Aşk hayatınızdaki gelişmeler içinizi rahatlatacak.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu 8 Temmuz & 14 Temmuz 2019

Bu hafta, koşulların hızla gelişim ve değişim göstermesiyle karşı karşıya kalacaksınız. Aslında bu dönemi yeni bir dönem olarak görmenizde yarar var. Biraz beklemede kalacak ve sonrasında harekete geçeceksiniz. Elde olmayan nedenlerle karşılaşırsanız bu durumları çok fazla kafanıza takmamaya çalışın. İkili ilişkiler açısından meşgul olacağınız çok fazla gelişme var. Merkür'ün burcunuzla iletişim halinde olması, sezgilerinizi istediğiniz gibi kullanabileceğiniz anlamına geliyor. İletişim hayatınız biraz daha aktifleşmekte. Sosyal hayatınızda daha ciddi görüntü çiziyorsunuz.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu 8 Temmuz & 14 Temmuz 2019

Bu hafta, sosyal hayatınızda yapacak olduğunuz paylaşımlar size birçok fırsatı beraberinde getirebilir. Hedeflerinize her geçen gün biraz daha yakınlaştığınızı hissedeceksiniz. Sorumluluklarınız artıyor olsa da detaylar üzerindeki öngörüleriniz sizi şanslı kılmakta. Çalışma hayatınızda bu hafta ne kadar disiplinli olursanız başarıya o kadar yakınlaşacaksınız. Geleceğe yönelik hedefleriniz açısından belirleyici etkilerle karşılaşabilirsiniz. Anlaşmalar ve ortak işlerde güzel gelişmeler yaşanacak. İş ortamındaki iletişimlerde de dikkatli olmalısınız. Parasal konularda çok fazla risk almamaya çalışın.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu 8 Temmuz & 14 Temmuz 2019

Bu hafta, normalden daha hızlı ve hareketli geçecek. Yeni gelişecek olan şartlar, hayatınızda yeni başlangıçlar yaşanmasına ve yeni kararların gündeme gelmesine neden olabilir. Özellikle iş ve kariyer hayatınızdaki ilişkiler bu açıdan önem kazanmakta. Karşılaşacağınız yeni durumlar pek hoşunuza gitmeyecek ve sizi zorlayacaktır. Sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getirdiğinizden emin olmalısınız. Mars, ikili ilişkilerde sert tepkiler ortaya koymanıza neden olabilir. Aranızın iyi olduğu kişilerle düşman olma ihtimaliniz var.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu 8 Temmuz & 14 Temmuz 2019

Bu hafta, hiç alışık olmadığınız etkilerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Güneş'ten alacak olduğunuz destek, yabancısı olduğunuz şartlarda size destek çıkmakta. Düşünce boyutunda olan her konuda kendinizi biraz daha geliştirme şansına sahip olacaksınız. İş ve kariyer hayatınız bu hafta sizi yorabilir. Fiziksel açıdan kendinizi bu haftaya hazırlasanız iyi edersiniz. Yürütmekte olduğunuz işlere odaklanmakta başarısız olabilirsiniz. Düşünce ve davranışlarınızda biraz denge kurmalısınız. Fikir ayrılığı yaşayacağınız kişilerle aranızda sorun meydana gelebilir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu 8 Temmuz & 14 Temmuz 2019

Güneş, bu hafta ortaklaşa işler ve yatırımlar açısından sizi biraz daha duygusal düşünmeye itebilir. Koşulların bağlayıcı olması, karmaşık etkiler almanıza neden olacak. Tek başınıza hareket etmek istiyorsunuz ancak bunun mümkün olmadığını bilmelisiniz. Yaşantınıza karşı daha pozitif bakış açısına sahipsiniz. İkili ilişkiler söz konusu olduğunda zaman zaman gerginliğiniz artacak. Geçmişten kaynaklanan sorunları bir kenara bırakmayı öğrenmenizin zamanı geldi. Kendinizi eleştirmenizin de bir anlamı yok.

Haftalık Burç Yorumları