Kova Burcu 2023 Burç Yorumu

Paylaş
Takip et
Kova Burcu 2023 Burç Yorumu

Kova burcu 2023 yıllık burç yorumu. 2023 yılında aşk, para, sağlık ve iş hayatında Kova burcunu neler bekliyor? 2023 yılı Kova burcu için hangi konularda daha iyi geçecek? Hepsi Kova burcu 2023 yıllık burç yorumunuzda.

KOVA BURCU 2023 GENEL BAKIŞ

Sevgili Kovalar, 2023 yılı tamamen sizin döneminiz denebilir. Özellikle dijital kaynaklardan elde edilecek gelirlere büyük önem vermelisiniz. Bu alanlardan para kazanmakta herhangi bir sorun yaşamayacağınız gibi aksine çok şanslı olacaksınız.

Lider özelliklerinizi göstermekte, öncülük etmekte, işinizi büyütmekte ve yeni yatırımlar yapmakta rahatsınız. Yılın tamamında akıl alan değil akıl veren taraf konumunda olacaksınız. Yüksek kazançlı işlere adım atacağınız bir yıl sizi bekliyor.

2023, evlenmeyi düşünmeyen Kovaların da fikirlerini değiştirecek gibi durmakta. Evliliğin göründüğü, yeni aşkların kapınızı çalacağı bir sürece giriyorsunuz.

İŞ, KARİYER VE PARA OLANAKLARI

2023 yılında sosyal hayatınızdaki hareketlilik iş tekliflerini de beraberinde getirebilir. Satürn'ün burç değiştiriyor olması, sırtınızdaki yüklerin azalmasına ve maddi kaynakların da artmasına işaret etmekte.

Bu yıl üzerinde durduğunuz işleri kolay bir şekilde halletme şansınız var. Özellikle Mayıs ayından sonra yaşanacak olan gelişmeler şaşırtıcı etkiye sahip.

AŞK, EVLİLİK VE İLİŞKİLER

Kovalar, 2023 yılının hemen başlarında evlilikle ilgili fikir alışverişi yapabilirsiniz. İlişkinizin ciddiyet kazanması için gerekli olan adımları atmaya heveslisiniz. Temmuz ve Ağustos dönemi, aşk hayatınızda tazeliğe işaret ediyor.

Evli olan ve ufak tefek sorun yaşayanlar Mart, Nisan ve Mayıs aylarına odaklanmalı. Bu dönemlerde evliliğinizdeki sorunları tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

İlişkisi olmayan Kovalar için mart, nisan ayları dikkat çekiyor. Bolca flört ve yeni tanışmalar yaşanabilir.

SAĞLIK

2023 yılında mutlaka dolaşım sisteminize dikkat etmeniz gerekiyor Kova burcu. Kas ve kemik problemleri biraz olsun başınızı ağrıtabilir. Gerekli önlemleri aldığınızdan mutlaka emin olmalısınız.

2023 TUTULMALARI NELER GETİRİYOR?

20 Nisan 2023'deki Güneş tutulması iletişim, eğitim ve hukuksal anlamda ışık tutmakta. Bu alanlarda kendinizi daha net ifade edecek ve şanslı hissedeceksiniz. Girişkenliğiniz üst seviyelere çıkarken, ikili ilişkilerde de dikkat çekeceksiniz.

Mayıs ayındaki tutulma, kariyer hayatınızı istediğiniz konuma getirmenizi sağlayabilir. Ev ve aile hayatınıza yönelebilir, yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilir ve var olan işinizi büyütmek için dijital kaynaklı adımlar atabilirsiniz.

14 Ekim 2023 tutulması, kendinizi geliştirmek için bazı eğitimler alma isteğinizi artırabilir. Yurt dışı kaynaklı işler ve geziler de ön plana gelmeye başlıyor.

28 Ekim 2023 tutulması ise, mayıs ayında başlatmış olduğunuz işlerin verimliliğini artıracak. İlişkiniz canlanacak, evlilik teklifi yapacak ya da alacaksınız.

İlginizi çekebilir:
Kova Burcu Günlük Yorumu