Kova Burcu Kasım 2018

Kova Burcu Kasım 2018

Kova Burcu Kasım 2018 Aşk

Kova burcu, Kasım 2018 içerisinde aşk ve ilişki hayatınızı yönetmek isterken biraz olsun partnerinize karşı kırıcı olabilirsiniz. Aşk hayatınızın değerli olduğunu, partnerinize değer verdiğinizi siz de iyi biliyorsunuz. Hal böyleyken beklenmedik davranışlar sergilememelisiniz. Şimdiye kadar sahip olduğunuz mutluluğun geride kalmaması adına davranışlarınızı gözden geçirmeniz daha doğru olacaktır. Birlikteliği olmayan kişiler, mantığınıza yatmayan bir ilişkiye başlamamaya dikkat edin. Hisleriniz zarar görebilir.

Kova Burcu Kasım 2018 İş

Kova burcu, Kasım 2018'de gezegenlerden alacak olduğunuz destek sayesinde iş ve kariyer hayatınızda kendinizi daha verimli hissedeceksiniz. Geride kalan dönemlerde gözden kaçırdığınız ufak tefek kısımlar aslında büyük sorunları beraberinde getirmişti. Bu dönemin genelinde ise her şey daha iyiye gidecek. Maddi konularda arzu ettiğiniz özgürlüğe yavaş yavaş ulaşacaksınız. Denge kurduğunuz sürece pek sorun yaşanmayacaktır Kova burcu. Kasım 2018, iş ve kariyer hayatınız açısından verimli geçecek.

Kova Burcu Kasım 2018 Sağlık

Kova burcu, Kasım 2018'de sağlığınızla ilgili konularda pek sıkıntı yaşamayacaksınız. Sorunlarınız ve sıkıntılarınız yavaş yavaş geride kalacak. Köklü sağlık sorunlarınızın dışında sizi uğraştıracak herhangi bir olumsuzluk da bulunmuyor. Kaslarınızdan kaynaklı ağrılarınız olabilir Kova burcu. Kasım 2018'de fiziksel olarak kendinizi zorlamamaya çalışın. Ağrılarınız dayanılmaz bir seviyedeyse mutlaka bir hekime danışmalısınız.

Kova Burcu Kasım 2018. Kova Burcu Kasım 2018 aylık burç yorumu.
Google+
WhatsApp