Kova Burcu Temmuz 2019 Aylık Burç Yorumu

Kova Burcu Temmuz 2019 Aylık Burç Yorumu

Kova Burcu Temmuz 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Kova burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Kova Burcu Temmuz 2019 İş

Kova burcu Temmuz 2019'da kariyer gezegeninizin desteğini üzerinizde hissedeceksiniz. Özellikle Temmuz ayının ortalarına kadar güzel girişimler yapmanız muhtemel. Bu dönem içerisinde çok fazla fırsatla karşılaşacaksınız. Her açıdan güzel bir ay sizi bekliyor ancak dikkat etmeniz gereken önemli noktalar var. Bu ay içerisinde fazla ısrarcı ve inatçı görünmemeye özen gösterin. Kişilik olarak biraz daha özenli ve dikkatli olmanız gerekiyor.

Duygularınız açısından bir değişim sürecindesiniz ve mutlaka meslek yaşantınızı da düşünmeniz gerekiyor. Kişisel çalışmalarınız, iş arkadaşlarınızdan tepki görmenize neden olabilir. Maddi açıdan güzel ve bir hayli başarılı olacağınız dönemdeyiz. İstekleriniz, başarıyı size getirecektir. Karşınıza birçok fırsat çıkacak ve bu durumu arzularınızla birleştirdiğiniz sürece güzel noktalara yükselmeniz muhtemel bir durum.

Temmuz 2019'da, Mars'ın olumlu etkisini üzerinizde hissedeceksiniz. Özellikle katılacağınız iş toplantılarında dikkat çekmeyi başaracaksınız. İş dünyasında önemli noktalara ulaşmış kişilerden arzu ettiğiniz desteği alabilirsiniz. Etrafınıza ışık saçıyorsunuz. Gözler üzerinizde olacak. İleriye dönük planlar yapmak istiyorsanız, bundan daha güzel bir zaman olamaz. Kariyerinizi çok önemli şekilde etkileyecek kişilerden faydalanmayı başaracaksınız. Şartlar ne olursa olsun, tercihlerinizi en iyi şekilde yapmalısınız.

Kova Burcu Temmuz 2019 Aşk

Kova burcu Güneş aşk gezegeniniz ve Temmuz 2019'da sıra dışı duygulara sahip olmanıza neden olacak. Sosyal hayatınız, ilişkiler konusunda sizi destekliyor. Güçlü aşk hayatına sahip olmanız muhtemel bir durum. Arzu ettiğiniz aşk hayatına ulaşmak istiyorsanız, gergin ve itici olmamaya özen göstermelisiniz. Zaman zaman istediğiniz şekilde anlaşılmayacaksınız ve bu durum birlikteliğinizi daima riske sokacak. Alttan alan taraf olmalısınız. Birlikte olduğunuz ya da olacağınız kişiyle asla tartışma içerisine girmeyin. Düşünce ve fikirlerinizi savunurken asla kırıcı olmayın.

Temmuz ayı içerisinde arkadaş ortamınızdan kaynaklı gelişmeler yaşanacak ve bu sayede ideal birlikteliğinize kavuşma fırsatı yakalayacaksınız. Bazı Kova burcu insanları bu dönem içerisinde evlilik kararı alabilir. İlişkinizde ciddi adımlar atmak istiyorsanız, iyi bir dönemdesiniz. İdealleriniz doğrultusunda bir aşk arıyorsunuz ve bu durum sürekli olarak farklı ortamlarda bulunmanıza neden olacak. Eğitim hayatınızda ya da çıkacağınız tatilde bir kişiyle yakınlaşabilirsiniz.

Temmuz 2019'da karşınıza çıkan karşı cinsin hal ve hareketlerinden fazlasıyla etkilenebilirsiniz. Sosyal çevrenizde yapılanmaya girebilirsiniz. Aslında sizinle aynı görüşe sahip olmayan kişi ya da kişilere de ilgi duymanız muhtemel. Zaman zaman kendinizi ifade etmekte zorlanacaksınız. Bu gibi durumlarda zekanızı kullanın.

Kova Burcu Temmuz 2019 Sağlık

Kova burcu Ay sizin sağlık gezegeniniz ve Temmuz 2019'da olumlu etkiler alıyorsunuz. Bazılarınız ailelerinin sağlık durumuyla ilgilenmek zorunda kalabilir. Ayrıca bu dönem içerisinde gergin ve sinirli olmak size zarar verecektir. Sizi rahatlatacak terapilere yönelebilirsiniz. Hobilerinize zaman ayırın ve sizi mutlu edecek aktvitelere yönelin. Son olarak, Temmuz ayı içerisinde tartışmalara kesinlikle girmeyin. Aksi halde üzerinizdeki gerginlikten dolayı mide ağrıları çekebilirsiniz. Sinir sisteminiz de hassas olacak.

İlginizi çekebilir:
Kova Burcu Günlük Yorumu