Oğlak Burcu 2023 Burç Yorumu

Paylaş
Takip et
Oğlak Burcu 2023 Burç Yorumu

Oğlak burcu 2023 yıllık burç yorumu. 2023 yılında aşk, para, sağlık ve iş hayatında Oğlak burcunu neler bekliyor? 2023 yılı Oğlak burcu için hangi konularda daha iyi geçecek? Hepsi Oğlak burcu 2023 yıllık burç yorumunuzda.

OĞLAK BURCU 2023 GENEL BAKIŞ

2023, Oğlak burcu için 15 yıldır devam eden mesleki sorunların son bulması ve bundan sonraki 4 yıllık dönemi etkileyecek kararların alınmasına anlamına gelmekte. İş hayatınızda yoğun bir süreç sizi beklemekte. Bu noktada dikkat etmeniz gereken nokta, yöneticiniz ve patronunuza karşı olan yaklaşımlarınız.

Çalışmalarınızı ve planlarınızı kabullendirmek, yeni bir kariyere adım atmak istiyorsanız, 2023 yılı size bu anlamda müthiş fırsatlar getirecek. 2023 yılında sizin anahtar kelimeleriniz iş, para ve kariyer olacak.

İŞ, KARİYER VE PARA OLANAKLARI

Yaklaşık 15 yıldır devam eden talihsizliğinizi bu yıl kırıyorsunuz. İş, para ve olanaklar konusunda bolluk söz konusu. Adınızdan sıkça söz ettireceksiniz. Tam anlamıyla küllerinizden yeniden doğacaksınız.

Mayıs 2023'de ekecek olduğunuz tohumlar, kısa zaman içerisinde filizlenecek. Bu dönemde aile bireylerinden de destek söz konusu. İstediklerinize adım adım ulaşacağınız güzel bir yıla giriyorsunuz.

Kurumsal firmada çalışan Oğlaklar için de terfi yaşanabilir. Mayıs ayından sonra kariyer basamaklarını hızla tırmanacaksınız. Değişikliklerden istediğiniz verimi alacağınız, hak ettiğiniz noktaya ulaşabileceğiniz bir yıl.

AŞK, EVLİLİK VE İLİŞKİLER

2023'ün ilk yarısı ilişkiler açısından daha monoton görünmekte Oğlak burcu. Bu noktada ciddi ilişkinizi yönetme konusunda zorluk yaşama ihtimaliniz var. Merkür Retrolarında çok dikkatli olmaya çalışın.

Oğlak burcu, 2023 yılının tamamında aşk ve ilişki hayatınızı mutlaka birbirinden ayırmalısınız. Gerçek aşkı bulacağınız bu dönem içerisinde hata yapmamanız sizin açınızdan daha iyi olabilir.

SAĞLIK

2023 yılında sağlığınız dikkat çekiyor. Sağlığınızı ilgilendiren hemen her şeye dikkat etmelisiniz. Sağlıksız beslenmemeli ve cildinize zarar verebilecek her şeyden uzak durmalısınız. Özenli olmanız kaçınılmaz.

2023 TUTULMALARI NELER GETİRİYOR?

20 Nisan 2023 tutulması, aile işi yapanlar için yükselişe, kurumsal firmada çalışan ya da kendi işini yapanlar için de yeni iş tekliflerine ışık yakmakta. Kendi işini yapmayı düşünenler için de güzel gelişmeler yaşanabilir.

Mayıs 2023 tutulmasıyla beraber ekip kurmakta, iş fikirleri geliştirmekte ve yeni insanlar tanımakta şanslı olacaksınız.

14 Ekim'deki tutulma, işle ilgili yoğun tempoyu, toplantıları, seyahatleri ve karar aşamalarını beraberinde getirecek. Yoğun döneme hazırlıklı olmalısınız.

28 Ekim 2023 tutulması görüşmeler açısından yoğunluğa işaret ediyor. Size kazanç sağlayacak işlere yoğunlaşmakta şanslı olacaksınız. Olumlu etkiler alacağınız bir dönemin başlangıcı.

İlginizi çekebilir:
Oğlak Burcu Günlük Yorumu