Oğlak Burcu Mart 2019 Aylık Burç Yorumu

Oğlak Burcu Mart 2019 Aylık Burç Yorumu

Oğlak Burcu Mart 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Oğlak burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Oğlak Burcu Mart 2019 İş

Venüs, Mart ayı içerisinde ortaklıklar söz konusu olduğunda çevreye bağlı faktörlerin büyük bir önem kazandığı bir tabloyu ortaya çıkartmakta. Venüs, Mart ayı süresince isteklerinizin gerçekleşmesi konusunda size destek verecek. Hem kişisel istekleriniz hem de parasal konular belirli bir kombinasyon içerisinde olacak. Aynı zaman Merkür ve Mars birlikte hareket edecek ve iş hayatınızda daha kıvrak, daha hareketli olmanızı sağlayacak.

Bu dönem içerisinde, işle ilgili konularda çok hızlı düşünecek, çok hızlı hareket edeceksiniz. Bunlardan dolayı zaman zaman huzursuz ve sabırsız olabilirsiniz. Şartlar nasıl olursa olsun, çalışma ortamında lider olmayı başaracaksınız. Kişisel ilişkileriniz konusunda sizi destekleyecek ve aynı zamanda size maddi kaynak olacak bir işin peşindesiniz.

Mart 2019'da, çevrenizde bulunan insanlardan iyi bir şekilde faydalanacaksınız. Özellikle sanatsal konularda birlikte çalışmalar yapabilir ve iyi denilebilecek maddi kazanımlar elde edebilirsiniz. Kafanızdaki sabit bakış açısından kurtulmalısınız. Bu tarz değişimler kendinizi rahat hissetmeniz açısından oldukça önemli. İnatçı olmanız size zarar verecektir.

Oğlak Burcu Mart 2019 Aşk

Mart ayı içerisinde aşkın her türlü sunduklarından faydalanacaksınız. Duygusal anlamda sizi besleyecek her türlü aşka kapınız açık olacak. Birlikteliği olan kişiler, partneriyle birlikte çalışmalar veya ortak paylaşımlar içerisine girmeli. Partnerinizle birlikte vakit geçirmek size fazlasıyla iyi gelecektir. Size imkânsız gibi gelen birçok şeyi partnerinizle başarabilir ve daha sonra bu durum aranızdaki bağın güçlenmesine yardımcı olabilir.

Mart ayı, çok aktif olacağınız sosyal hayatı da beraberinde getiriyor. Bazı Oğlak burcu insanlarının hiç beklenmedik birliktelikleri olabilir. Yaş olarak kendinizden büyük ya da küçük bir kişiyle duygusal anlamda yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Mart ayının sonlarına doğru istediklerinize kavuşabilirsiniz. Hem iş hayatınızı hem de aşk hayatınızı bir denge içerisine sokacaksınız.

Söz konusu aşk olduğunda zaman zaman gizlilik sergileyebilirsiniz. Bu davranışınız, birlikte olduğunuz kişiyle aranızın bozulmasına neden olabilir. Temkinli olmalı ve gereksiz davranışlardan uzak durmalısınız.

Oğlak Burcu Mart 2019 Sağlık

Mart ayında çok fazla çalışacak ve para kazanma isteğinizden dolayı enerjinizin neredeyse tamamını kullanacaksınız. Bu nedenle yeterince dinlenmeli ve gerekli besinleri tüketmelisiniz. Aksi halde sağlık konusunda sıkıntılar meydana gelebilir. Kendinizi iyi ve rahat hissediyor olmanız, rahatsızlanmayacağınız anlamına gelmez. Bu dönem içerisinde özellikle yanıcı ve kesici aletlere karşı temkinli olmalısınız. Spor yapmak, abartmamak kaydıyla, size iyi gelecektir.

İlginizi çekebilir:
Oğlak Burcu Günlük Yorumu