Terazi Burcu 2023 Burç Yorumu

Paylaş
Takip et
Terazi Burcu 2023 Burç Yorumu

Terazi burcu 2023 yıllık burç yorumu. 2023 yılında aşk, para, sağlık ve iş hayatında Terazi burcunu neler bekliyor? 2023 yılı Terazi burcu için hangi konularda daha iyi geçecek? Hepsi Terazi burcu 2023 yıllık burç yorumunuzda.

TERAZİ BURCU 2023 GENEL BAKIŞ

Sevgili Teraziler, 2023 yılının en şanslı burçları arasında yer almaktasınız. Yılın hiç bitmesini istemeyeceksiniz ancak her günün dolu dolu, şanslı ve hızla geçecek olması sizi biraz buruk bırakabilir. Yine de özellikle aşk ve para açısından çok büyük etkiler alacaksınız.

Yeni umutlar yeşertmekten korkuyor olsanız da 2023 yılına içiniz rahat girebilirsiniz. Çok üzüldüğünüz, hayal kırıklarının yaşandığı dönem tamamen geride kalıyor. Özellikle yurt dışı kaynaklı gelişmeler dikkat çekici durumda.

2023'ün genelinde maddiyat, seyahatler, yeni kurulacak bağlantılar, aşk ve evlilik konuları ön planda olacak. Dijital projeler üzerinde de fazlasıyla yoğunlaşacaksınız. Bu yıl sizin yılınız Teraziler, tadını çıkartmalı ve en iyi şekilde değerlendirmelisiniz.

İŞ, KARİYER VE PARA OLANAKLARI

2023 yılına iş ve kariyer açısından hızla giriş yapacak olsanız da sizi esas mutlu edecek ve bolluk yaşanmasını sağlayacak gelişmeler için mayıs ayına odaklanmalısınız. Şimdiden ne yapmak isteyeceğinize ve hangi adımları atacağınıza karar vermeniz iyi olabilir.

Finansal kaynaklarınızdaki artış sayesinde uzun zamandır yaşadığınız sorunlar son bulmaya başlayacak. Mesleki açıdan canlılık yaşayacağınız bir süreçtesiniz. Bu yıl içerisinde kendi işinizi, kendi ekibinizi kurabilirsiniz.

AŞK, EVLİLİK VE İLİŞKİLER

Teraziler, 2023 yılının Haziran ayına kadar olan sürecinde aşk hayatınızda çok fazla hareketlilik yaşanmayacak ancak Haziran ayından sonra şansınız bir hayli açılacak. Yeni tanışmalar ve flörtler bu süreçte çok fazla ilgi çekici olabilir.

İlişkisi olmayan pek fazla terazi kalmayacak. Sosyal hayatınızdan kaynaklı yakınlaşmalar, aşk hayatınızı yönetme konusunda sorunlar yaşanmasına neden olabilir. Haziran ayından sonra tam olarak ne istediğinize karar verebilirsiniz.

Evli teraziler ise, yoğun gündeme sahip olacak. Zorlukların tamamen aşılabileceği ve aşkın tazelenebileceği bir sürece gireceksiniz. Güzel gelişmeler, 2023 yılında sizinle...

SAĞLIK

2023 yılında su tüketimine çok dikkat etmeniz gerekiyor. Yıl içerisinde böbrek rahatsızlıkları ve taş düşürme durumları yaşanabilir. Gerekli önlemleri aldığınız takdirde pek fazla sorun yaşanmayacak.

2023 TUTULMALARI NELER GETİRİYOR?

20 Nisan 2023 tutulması, evlilik kararlarının alınacağına ve ortaklık kaynaklı projelere işaret etmekte.

Mayıs 2023! Bu yıl döngünüzün yaşanacağı tarih olarak dikkat çekmekte. Ciddi adımların atılacağı, aşk hikayenizi yazacağınız ve iş hayatınızdaki yükselişi hayretler içerisinde izleyebileceğiniz bir dönem. Mayıs 2023 tutulması sizin için çok şey ifade etmekte. Finansal olarak da önü arkası kesilmeyecek fırsatlar söz konusu.

14 Ekim 2023 tutulmasıyla beraber de yeni yatırım planlamaları yapmaya daha yatkın olacaksınız. Sağlığınızın da dikkat çekici olacağı bu dönemi daha temkinli geçirmelisiniz.

28 Ekim tutulması, duruşunuzun daha güçlü olmasını, sosyal hayatınızın değişmesini ve yaklaşımlarınızı etkileyecek. Büyük değişimlerin yaşanacağı bir yıla giriyorsunuz.

İlginizi çekebilir:
Terazi Burcu Günlük Yorumu