Terazi Burcu Mart 2019 Aylık Burç Yorumu

Terazi Burcu Mart 2019 Aylık Burç Yorumu

Terazi Burcu Mart 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Terazi burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Terazi Burcu Mart 2019 İş

Mart 2019'da iş hayatınızda performansınız artıyor. Performansınızın hızla yükselmesi ve iş konusunda sahip olduğunuz potansiyel sonucunda sorumluluklarınız da artış olacak. Bu durumdan kaynaklı olarak bocalamalar yaşanabilir. Yaptığınız işte ön tarafta olmak ve göze girmek için çabalayacaksınız. Kariyerinizle ilgili önemli adımlar atacağınız bir ay. Geleceğinizi büyük ölçüde ilgilendiren çalışmalara dâhil olabilirsiniz.

Mart ayı içerisinde işinize daha duygusal yaklaşacaksınız. Sizin duygusal bir kişiliğe sahip olmanız bu konuda çok önemli artılar kazandıracak. Çalışma ve iş çevrenizdeki insanlara kendinizi sevdireceksiniz. Arkadaşlık ve dostluk ilişkileriniz genişleyecek, yaşamınızla ilgili sınırlarınızda artış olarak ve sürekli olarak farklı fikirlerle donanacaksınız. Bu duruma, benliğiniz açısından dikkat etmelisiniz.

Ortak işlerde bulunan Terazi burcu insanları bu dönem içerisinde işlerini genişletebilir. Sistemli çalışıyor ve aynı şekilde düşüncelerinizi hayata geçiriyorsunuz. Hedefiniz var ve sizin onlara ulaşmanız hiçte zor değil. Finansal açıdan yeni fikirlere sahip olacak ve bu konuda beklediğiniz önemli haberleri alacaksınız. Yapmakta olduğunuz işlerin kendiliğinden yoluna girdiğini göreceksiniz. Şubat 2019'da, iş konusunda kendinizi istediğiniz gibi ifade edebileceksiniz.

Terazi Burcu Mart 2019 Aşk

Mart ayında hem duygularınızda hem de arzularınızda ileriye bağlı olarak artışlar yaşanacak. Duygusal açıdan oldukça canlı ve dinamiksiniz. Bazı aşkların gerçekleşmesi uzak yollarla bağlantılı olabilir. Bazı Terazi burcu insanları da, çalışma arkadaşıyla duygusal anlamda yakınlaşabilir ve yeni bir aşka yelken açabilir. Ortaklığınızın iş ve aşk olması muhtemel.

Mart 2019'da sosyal yaşantınızı istekleriniz doğrultusunda kullanabileceksiniz. Sosyal yaşantınızla ilgili yoğunluğunuz artabilir. Oldukça tempolu bir dönem içerisindesiniz. Duygusal yaşantınızda istediğiniz tempoya sahip olabilirsiniz. Hem aşkı hem de işi paylaşacağınız ortamlarda olacaksınız.

Bu dönem içerisinde sizin fazlasıyla sıkılmanıza neden olabilecek durumlar yaşanabilir. Birlikteliği olan kişiler, bu dönem içerisinde ilişkisini gözden geçirebilir. Aynı zamanda eskiden bir şeyler yaşadığınız bir kişiyle tekrar duygusal anlamda yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Bu konuyla ilgili şunu unutmamalısınız; eski aşklar size bir şey kazandırmayacaktır.

Terazi Burcu Mart 2019 SağlıkMart ayı içerisinde özellikle yanıcı ve kesici aletlerden uzak durmanız faydanıza olacaktır. Dikkatsiz davranışlarınız sonucunda ayaklarınız ve elleriniz zarar görebilir. Stresi üzerinize çekmek istemiyorsanız, gergin ortamlardan olabildiğince uzak durmalısınız. Dostlarınızı yargılamadan dinlemek yararınıza olabilir. Terazi burcu kadınlarının, özellikle bu dönem içerisinde yumurtalık kontrollerinde bulunmalarında fayda var.

İlginizi çekebilir:
Terazi Burcu Günlük Yorumu