Terazi Burcu Mayıs 2019 Aylık Burç Yorumu

Terazi Burcu Mayıs 2019 Aylık Burç Yorumu

Terazi Burcu Mayıs 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Terazi burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Terazi Burcu Mayıs 2019 İş

Terazi burcu Mayıs ayının ilk haftasından sonra Mars ve Güneş işbirliği yapacak ve içinizdeki cesareti, olumlu bir şekilde ortaya çıkartabileceksiniz. Bu dönem içerisinde cesaret isteyen işlere daha fazla yöneleceksiniz. Atacağınız adımlar, başlatacağınız işler ve girişimler uzun yıllar boyunca size fayda sağlayacak. Yatırım yapmayı düşünüyorsanız, sadece kendinizi değil ailenizi veya eşinizi de düşünerek yapmalısınız.

Mayıs 2019'da, birlikte olduğunuz kişinin ya da ortağınızın maddi olanaklarını istediğiniz düzeyde kullanabilirsiniz. Sizden daha üst seviyede olan kişileri kıskanacaksınız ve sürekli olarak yükselme isteğine sahip olacaksınız. Aynı zamanda var olan işinizi de sahiplenebilirsiniz. Mayıs ayı içerisinde menfaatlarinizi düşünecek ve bu düşünceyle hareket edeceksiniz.

Mayıs ayı içerisinde hem kendinizin hem de ailenizin çıkarları doğrultusunda hareket edeceksiniz. İş konusundaki sınırlarınızı korumak isteyecek ve davranışlarınızı da buna göre yapacaksınız. Sergileyeceğiniz tutum, çevrenizdeki insanlar açısından bencillik olarak görülebilir. Ancak sizin başarılı olmanız için bu şekilde davranmanız gerekiyor. İnsanların sizi bu yönde eleştirecek olmasını fazla takmamalı, geleceğinize odaklanmalısınız.

Terazi Burcu Mayıs 2019 Aşk

Terazi burcu Mayıs 2019'da hayatınıza yeni insanlar girecek ve bu kişilerle sürekli olarak fikir alış verişi yapacaksınız. Yaratıcılığınız üst seviyelere ulaşıyor ve bu sayede istediğiniz kişileri etkileyebilecek, bulunduğunuz ortamda daha fazla ön plana çıkabileceksiniz. Düşünceleriniz sürekli olarak değişim gösteriyor ve bu durum karşı cinsin ilgisini çok fazla çekecek.

Mayıs ayının ilk günlerinden itibaren Venüs'ün güçlü etkisini hissetmeye başlayacaksınız. Özellikle entelektüel açıdan size getiriler sağlayacak birliktelik kurabilirsiniz. Bu dönem içerisinde karşınıza çıkan aşklar, her anlamda sizi yukarılara taşıyacaktır. Birliktelik konusunda bir takım kararsızlıklar söz konusu olabilir ve bu gibi durumlarda yakın arkadaşlarınızın düşüncelerine önem vereceksiniz.

Siz, herkes tarafından sevilen ve herkese değer veren bir kişiliğe sahipsiniz. Bu nedenle çevreniz fazlasıyla geniştir. Bu dönem içerisinde kimi zaman arkadaşlığı aşk ile karıştırabilirsiniz. Aynı zamanda birlikte okuduğunuz kişiyle duygusal yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Kuracağınız birliktelik uzun süreli olacaktır. Bazı Terazi burcu insanları Mayıs ayı içerisinde sürpriz evlilik kararı alabilir. Yanlış kararlar alamaya müsaitsiniz ve evliliğinizin boşanma ile sonlanmasını istemiyorsanız, dikkkatli olmalısınız.

Terazi Burcu Mayıs 2019 Sağlık

Terazi burcu uzun süredir varolan rahatsızlığınızı, Mayıs ayı içerisinde olumlu bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz tedavi yöntemini keşfedebilir ve sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Mayıs ayı içerisinde dikkat etmeniz gereken nokta, tartışmalardan olabildiğince uzak durmanız olacak. Olumsuzluklar karşısında kolaylıkla etkilenebiliyorsunuz. Ayrıca beslenmenize ve uyku düzeninize de dikkat etmeniz gerekiyor. Spora ve hobilerinize yönelin, bu sayede kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:
Terazi Burcu Günlük Yorumu