Yay Burcu 2023 Burç Yorumu

Paylaş
Takip et
Yay Burcu 2023 Burç Yorumu

Yay burcu 2023 yıllık burç yorumu. 2023 yılında aşk, para, sağlık ve iş hayatında Yay burcunu neler bekliyor? 2023 yılı Yay burcu için hangi konularda daha iyi geçecek? Hepsi Yay burcu 2023 yıllık burç yorumunuzda.

YAY BURCU 2023 GENEL BAKIŞ

Sevgili Yay burcu, 2023 yılında anahtar kelimeleriniz ikili ilişkiler, sosyal ve ailevi ilişkiler, taşınma işleri, aşk ve imzalar olacak. Haziran ayına kadar olan süreçte, iş ve sosyal çevre değişikliğine yoğunlaşacaksınız. Yine bu süreç içerisinde yeni çalışma arkadaşları da gündemi meşgul edebilir.

2023 yılına şanslı başlayan burçlar arasında yer alıyorsunuz. Her açıdan bunu değerlendirmeniz gerekiyor. Öncelikleriniz konusunda dikkatli olduğunuz takdirde yılın geri kalanında da pek sorun yaşamayacaksınız.

İŞ, KARİYER VE PARA OLANAKLARI

2023 yılında yaptığınız işin reklamını doğru yaptığınız takdirde harika geri dönüşler alacaksınız. Ek gelir ve hobilerden kazanımlar için de güzel bir yıl. Kazanç kapılarının sonuna kadar açık olması, güzel gelişmeleri beraberinde getirebilir.

Haziran 2023'den sonra yurt dışı kaynaklı işler ilginizi çekmeye başlayacak ve bu doğrultuda planlamalar yapacaksınız. Kariyeriniz açısından atağa kalkmanızı sağlayacak adımlar atacaksınız.

AŞK, EVLİLİK VE İLİŞKİLER

Evliliğinde sorun yaşayan ve sonlandırmak isteyen yaylar için haziran ayından sonrası bu kararın uygulanması için uygun görünüyor. Ancak ay düğümlerinin yer değiştirmesi, ayrılık kararından ekim sonrasında geri dönüleceğine işaret etmekte.

2023 yılına ilişkisiz girenler için mayıs sonrasında gerçek aşk ışıkları yanmakta. Bu süreçte başlayacak bir ilişki 2024 yılına doğru dolu dizgin devam edecek. 2024 yılı bu açıdan daha çok daha güzel bir yıl olabilir.

SAĞLIK

2023 yılında yorgunluktan kaynaklı sinirsel etkiler göstermeye fazlasıyla yatkın olacaksınız. Bu yıl içerisinde troid problemleri ve boğaz ağrıları sizi çok fazla yıpratabilir. Temmuz ayından sonra da göz sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor.

2023 TUTULMALARI NELER GETİRİYOR?

20 Nisan 2023 Güneş tutulması, aşk hayatınızdaki olumlu gelişmelere işaret ediyor. Birlikte olduğunuz kişi ve ailesiyle ilgili memnuniyet verici adımlar atılabilir. Bu süreç yeni bir aşkın da habercisi konumunda. Çocukları olan yaylar ise, çocuklarının gelişimi ve hobileri ile ilgili konularda gelişmelere hazırlıklı olmalı.

Mayıs 2023 tutulması ile beraber evliliğinizdeki kararlar konusunda ayrılıklar yaşanabilir. Mahkeme ile ilgili konular için olumlu neticeler, bu dönemden sonra gerçekleşecek.

14 Ekim 2023 tutulması, planlanan yolculuklarla ilgili güzel gelişmelere, yeni sosyal çevreye, etkinliklere ve eğlenceli gelişmelere işaret ediyor.

28 Ekim tutulması ise, ev değiştirmek isteyenler için olumlu bir sürecin başlangıcı anlamına geliyor. Ortak kararlar almakta zorlanmayacaksınız. Çok daha sağlıklı hareket edebileceğiniz bir dönemin başlangıcı olacak.

İlginizi çekebilir:
Yay Burcu Günlük Yorumu