Yay Burcu Ekim 2019 Aylık Burç Yorumu

Yay Burcu Ekim 2019 Aylık Burç Yorumu

Yay Burcu Ekim 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Yay burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Yay Burcu Ekim 2019 İş

Yay burcu Ekim ayı içerisinde iş hayatınız hareketleniyor olacak. İletişim seviyeniz üsy seviyeye çıkıyor ve bu da dikkat çekmenizi sağlayacak. Üstleriniz ve çalışma arkadaşlarınız fikirlerinize önem verecek. İsteklisiniz, sahip olduğunuz bilgiyi artırmak istiyorsunuz. Kendinizi geliştirecek olmanız, daha fazla sorumluluk almanızı sağlayacak. Daha fazla iş imkanı bulacak, daha geniş alanlarda çalışma imkanı yakalayacaksınız. Ne istediğinizi biliyorsunuz ve ilerleme konusunda da sıkıntı çekmeyeceksiniz.

Ekim 2019'da hedeflerinize ulaşmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Karşınıza çıkan engelleri birer birer atlatacaksınız. İş hayatında daha fazla tecrübe sahibi oldunuz. Edindiğiniz tecrübeleri sergileme zamanı geldi. Ekim ayı içerisinde çok fazla iş toplantısına ve iş aktivitelerine katılacaksınız. Şartların istediğiniz gibi gelişiyor olması, daha fazla para kazanmanızı sağlayacak. Özellikle iş arayan Yay burcu insanları, istedikleri ve arzu ettikleri şartlara sahip bir şirkette işe başlayabilir.

Ekim ayı içerisinde parasal hareketler hızlanıyor olacak. Daha fazla para kazanabilirsiniz. Maddi güce sahip olmak istiyor ve bu konuda da çok hırslı davranıyorsunuz. Aslında istediğiniz tek şey güven içerisinde olmak. Lüks hayata sahip olmak istiyorsanız, ne kadar çalışmanız gerektiğinin de farkında olmalısınız. Yapmış olduğunuz çalışmaların karşılığını alacaksınız. Çalışma arkadaşlarınız da iş konusundaki istekli davranışlarınıza ayak uydurmakta zorluk yaşamayacaklar.

Yay Burcu Ekim 2019 Aşk

Yay burcu Ekim ayı içerisinde iletişiminiz aşk açısından önemli bir hal alacak. Düşüncelerinizi ve isteklerinizi karşınızdaki kişiye en doğru şekilde aktarmalısınız. Birlikte olduğunuz kişiyle zaman zaman tartışmalar içerisine gireceksiniz. Gereksiz yere kalp kırmamaya çalışın. Sorunları büyütmek yerine, en az zararla atlatmaya çalışmalısınız. Birbirinizi sevdiğiniz ancak bir nedenden dolayı ayrıldığınız partnerinizle de aranızı düzeltebilirsiniz.

Sosyal olarak güzel bir çevreye sahipsiniz ve arkadaşlarınız size değer veriyor. Bu dönem içerisinde arkadaşlarınızın sosyal çevresinden de faydalanacaksınız. Karşı cinsin, sizin karşınızda pek şansı olmayacak. İstediğiniz kişiyle, istediğiniz şekilde yakınlaşabileceksiniz. Sabırlı davranmayı başaramazsanız, zarar gören taraf siz olursunuz. Bir kişiye yakınlaşırken tedbiri elden bırakmayın. Hangi ortama girerseniz girin, hemen fark edileceksiniz.

Karşı cins konusunda atılgan olacaksınız. Zaten fark ediliyorsunuz ancak siz fark edilmeyi beklemeden harekete geçeceksiniz. Sevdiğiniz kişiyle daha fazla yakınlaşacaksınız. Bazı Yay burcu insanları, bu dönem içerisinde evlilik kararı alabilir. Gizlilik içerisinde yürüttüğünüz ilişkiniz de açığa çıkabilir. Davranışlarınız, konuşmalarınız ve fiziksel görüntünüz fazlasıyla dikkat çekiyor olacak.

Yay Burcu Ekim 2019 SağlıkYay burcu Ekim 2019'da ayaklarınızı, belinizi ve boğazınızı koruma altına almalısınız. Size zarar verecek yiyecek ve içeceklerden uzak durmalısınız. Yine bu dönem içerisinde akciğerinizi önemselisiniz. Ekim ayının genelinde kendinizi enerjik hissedeceksiniz. Sağlığınız açısından öenmli bir dönem içerisindesiniz sevgili Yay burcu. Sorunlardan ve sizi bunaltan koşullardan olabildiğince uzaklaşmalısınız.

İlginizi çekebilir:
Yay Burcu Günlük Yorumu