Yay Burcu Kasım 2018

Yay Burcu Kasım 2018

Yay Burcu Kasım 2018 Aşk

Yay burcu, Kasım 2018 içerisinde aşk ve ilişki hayatınızda hata yapma lüksünüz olmayacak. Birlikteliğinizin iyiye gitmediğini, düzeltilmesi gereken sorunların olduğunu da görüyor olmalısınız. Sorumluluklarınızın getirdiği baskı birlikteliğinizden uzaklaşmanıza neden olmakta. Birlikteliğinize, kendinize, partnerinize ve aranızdaki sevgiye inanıyorsanız biraz geriye çekilmeli ve hem partnerinize hem de kendinize toparlanmak için zaman tanımalısınız. Birlikteliğiniz yoksa da merak etmeyin, Kasım 2018'de aşk hayatınız hareketli geçecek.

Yay Burcu Kasım 2018 İş

Yay burcu, Kasım 2018 ile birlikte iş ve kariyer hayatınızda gezegenlerden alacak olduğunuz destek sayesinde adım adım başarıya ilerleyeceksiniz. Belki de bundan üç ay önce daha iyi durumdaydınız ve mutluydunuz. Arada kalan iki aylık dönem iş ve kariyer hayatınızda sizi gereğinden fazla zorladı ve beklenmedik başarısızlıklarla karşılaştınız. İleriye dönük adımlar atamadığınız gibi geri adım atmak zorunda kaldınız. Şimdi, toparlanma ve attığınız geri adımlar karşısında avantaj sağlama zamanı.

Yay Burcu Kasım 2018 Sağlık

Yay burcu, Kasım 2018'de sağlığınızla ilgili olarak beklentilerinizi çok yukarılara çıkartmamalısınız. Tamam, fiziksel ve zihinsel açıdan çok iyisiniz ancak bu en basit şekliyle soğuk algınlığına dahi yakalanmayacağınız anlamına gelmiyor. Kendinizi koruma altına almalısınız. Herhangi bir rahatsızlığa yakalandığınızda sağlığınızı önemsemeniz pek faydalı olmayacaktır Yay burcu. Yakın zaman içerisinde doktor kontrolüne de gitmelisiniz.

Yay Burcu Kasım 2018. Yay Burcu Kasım 2018 aylık burç yorumu.
Google+
WhatsApp