Yay Burcu Mart 2019 Aylık Burç Yorumu

Yay Burcu Mart 2019 Aylık Burç Yorumu

Yay Burcu Mart 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Yay burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Yay Burcu Mart 2019 İş

Mart ayı beklemediğiniz düzeyde gelişmeleri de beraberinde getirecek. Yönetici pozisyonunda çalışan Yay burcu insanları bu dönem içerisinde çok büyük ve karlı anlaşmalara imza atabilir. Gösterdiğiniz performans ve başarı sayesinde şirketiniz çok büyük kazançlar elde edecektir. Çalıştığı yerden memnun olmayan Yay burcu insanları, bu dönem içerisinde yeni iş teklifleri alabilir. Aldığınız teklifleri iyi değerlendirmelisiniz.

İş konusunda bazı anlaşmalar yapacak ve bunların bazılarını da gizlemek isteyeceksiniz. Düşüncelerinizde gizlilik söz konusu olacak. İş ilişkilerinizde belli bir dinginlik peşindesiniz. İş üzerine bazı insanlarla tanışabilirsiniz. Tanıştığınız kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Herkes iyi niyetli olmayabilir.

Mart ay içerisinde işle ilgili seyahatler söz konusu olacak. Yaptığınız yolculuklar size önemli katlılarda bulunacak. İleriye yönelik gelişimlerin temelini bu ay içerisinde atabilirsiniz. Bazı Yay burcu insanları bu dönem içerisinde aile işlerine yoğunlaşabilir. Ailenizin, iş hayatınıza saygı göstermesi sizi sevindirecek. Yaratıcılığınız üst düzeyde ve bu özelliğiniz sizi diğerlerinden bir adım önde tutacak. İstediğiniz şartlara sahip olabileceğiniz, mevkiinizi yükseltebileceğiniz ve gelecek yılların temelini atacağınız bir ay içerisindesiniz.

Yay Burcu Mart 2019 Sağlık

Söz konusu aşk olduğunda, Mart ayı içerisinde eski alışkanlıklarınıza özlem duyabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle daha fazla birlikte olacak ve güzel zamanlar geçireceksiniz. Geride bıraktığınız aşkı da özlemeniz muhtemel. Bu dönem içerisinde duygularınız oldukça yoğun ve bu durum olumlu bir şekilde ailenize yansıyacak.

Mart 2019'da karşınıza farklı ve ilgi çekici kişiler çıkabilir. Sevecen ve duyarlı bir yapıya sahipsiniz. Tanıştığınız kişiler, sizin bu özelliğinizden faydalanmak isteyebilir. Sosyal hayatınız hareketleniyor ve bu konuda kendinize olan güveniniz üst düzeye çıkacak. Sergileyeceğiniz davranışlar biraz uçuk olabilir ve yaşadığınız aşkı da gözünüzde çok fazla büyütebilirsiniz.

İşi ve aşkı Mart ayı içerisinde bir dengeye oturtacaksınız. Seyahatler sonucunda yeni bir kişiyle tanışabilir, duygusal anlamda yakınlaşabilirsiniz. Aşk hayatınız ve sosyal yaşantınız oldukça eğlenceli olacak. Bekâr olan kişiler için birçok fırsat, birlikteliği olan kişiler içinde tekrar aşkı tazeleme fırsatları çıkacak.

Yay Burcu Mart 2019 Sağlık

Mart ayında, özellikle mideniz dikkat etmelisiniz. Bu dönem içerisinde midenizden sorun yaşama ihtimaliniz oldukça yüksek. Strese bağlı kramplar söz konusu olabilir. Yaşanacak sorunları en aza indirmek istiyorsanız, stresli ve gergin ortamlardan uzak durmalı, sizi mutlu edecek aktivitelere dâhil olmalısınız. Ağır kaldırmamaya özen gösterin, iskelet sisteminizde oldukça zayıf. Fiziksel açıdan değişim yaşamak istiyorsanız, bu ay uygun değil.

İlginizi çekebilir:
Yay Burcu Günlük Yorumu