Yay Burcu Nisan 2019 Aylık Burç Yorumu

Yay Burcu Nisan 2019 Aylık Burç Yorumu

Yay Burcu Nisan 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Yay burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Yay Burcu Nisan 2019 İş

Yay burcu Nisan 2019'da bir türlü girmeye cesaret edemediğiniz iş istekleriniz değişecek ve şuan çalıştığınız işten daha farklı bir işe yöneleceksiniz. Bu dönem içerisinde işle ilgili bir takım aksilikler gündeme gelebilir ve yılın ilk günlerinden itibaren kendinizi bu duruma hazır tutmalısınız. Ciddi bir işe sahip olan Yay burcu insanları, işiniz kadar ciddi kararlar alabilir ve önemli adımlar atabilirsiniz.

Ailenizle birlikte iş yapıyorsanız fevri hareketlerden ve ani tepkilerden kaçınmalısınız. Sizden daha büyük olan kişilerin tepkilerini fazlasıyla alabilirsiniz. Ailenizin geleneklerine ters davranışlar sergileyebilirsiniz. Üstünüz olan kişiler, Nisan ayı içerisinde daha fazla kuralcı ve disiplinli davranabilir. Sosyal yaşantınız, iş hayatınız açısından sorun yaşamanıza neden olabilir.

Nisan 2019'da, düşüncelerinizi yeniden gözden geçirmeli ve fikirleriniz konusunda kendinize hakim olmalısınız. Sizi huzursuz eden işlerden uzaklaşmak isteyecek, aslında sizin için gereksiz olan konulara yönelebileceksiniz. Bu durum, gereğinden fazla yıpranmanıza neden olacaktır. İş konusundaki takıntılarınızdan kurtulmalısınız. Düşüncelerinizi aktarmak adına, sınırlarınızı ortadan kaldırmak isteyeceksiniz.

Yay Burcu Nisan 2019 Aşk

Yay burcu Nisan 2019'da aşk gezegeniniz Merkür sizi olumlu düzeyde etkiliyor olacak. Özellikle sosyal hayatınız müthiş düzeyde olacak. Nisan ayı içerisinde heyecanlı günler yaşanacak ve bunlara hazırlıklı olmalısınız. Süregelen birlikteliğiniz daha da netleşebilir. İş hayatınızda ya da sosyal hayatınızda birçok aşk fırsatıyla karşılaşabilirsiniz.

Birliktelik söz konusu olduğunda güven arayışı içerisine giriyor ve birliktelik kuracağınız kişinin fikirlerinizle uyumlu olmasına ve üstün nitelik taşımasına özen gösteriyorsunuz. Katılacağınız sosyal ortamlarda, karşınıza çıkan kişilerin üstün niteliklerinden kolaylıkla etkilenebilirsiniz. Nisan ayı içerisinde maceraya daha fazla yönelebilir, bu durumdan fazlasıyla keyif alabilirsiniz.

Nisan 2019'da, Venüs'ün de etkisiyle hoş sürprizlerle karşılaşacaksınız. Bazı Yay burcu insanları, bu dönem içerisinde ideal olarak gördükleri kişiyle tanışma ve yakınlaşma fırsatı elde edebilir. Eğitim hayatına devam eden Yay burcu insanları da bu dönem içerisinde bu alanda yakınlaşmalar yaşayabilir. Sizi fazlasıyla etkileyecek arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Yay Burcu Nisan 2019 Sağlık

Yay burcu Nisan 2019'da sinirlerinize hakim olduğunuz sürece, sağlık açısından sorun yaşamayacaksınız. Özellikle boynunuza ve baş bölgenize özen göstermeniz gerekiyor. Sizi zorlayacak ağırlıklar kaldırmamalı ve iskelet sisteminizi zorlamamalısınız. Özellikle spor yapan Yay burcu insanları bu duruma daha fazla dikkat etmeli.

Nisan 2019'da, uyku düzeninize dikkat edin ve sağlığınızı zora sokacak girişimlerden uzak durmaya çalışın. Özel zevkleriniz konusunda da aşırıya kaçmamanız gerekiyor. Yeme ve içme alışkanlıklarınıza dikkat etmeli, kesinlikle spor yapmalısınız. Duygusal açıdan çelişki içerisine girmemeye çalışın. Hobilerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir.

İlginizi çekebilir:
Yay Burcu Günlük Yorumu