Yengeç Burcu 2023 Burç Yorumu

Paylaş
Takip et
Yengeç Burcu 2023 Burç Yorumu

Yengeç burcu 2023 yıllık burç yorumu. 2023 yılında aşk, para, sağlık ve iş hayatında Yengeç burcunu neler bekliyor? 2023 yılı Yengeç burcu için hangi konularda daha iyi geçecek? Hepsi Yengeç burcu 2023 yıllık burç yorumunuzda.

YENGEÇ BURCU 2023 GENEL BAKIŞ

Sevgili Yengeçler, 2023'ün en şanslı burçları arasında yer alıyorsunuz. Haziran 2023'e kadar olan süreçte, Mayıs 2022'den beri var olan projeler, işler ve yatırımlar konusunda atağa kalkacaksınız. Bu yıl sizin anahtar kelimeniz maddiyat olacak. 2023'de maddi kazancınıza ekleme yapmakta hiç sorun yaşamayacak ve paraya para demeyeceksiniz.

İş hayatınızın ana teması dijital anlamda ise, kazanç kapılarınızın sonuna kadar açık olacağınız aklınızın bir köşesine bulundurmalısınız. Neredeyse 15 yıldır var olan para kazanma konusundaki sıkıntılarınızın bu yıl son bulacağı müjdeleniyor. Engellerin tamamen ortadan kalktığı 2023 yılını fırsatlar açısından mutlaka iyi değerlendirmelisiniz.

İŞ, PARA VE KARİYER OLANAKLARI

Ateş burcunda yaşanacak olan tutulma, 2022'nin sonundan beri gündeminizde olan projeler için artık kazanç sağlayabileceğiniz anlamına gelmekte. Yeni iş arkadaşları edinebilir, işlerinizi de istediğiniz gibi rayına oturtabilirsiniz.

28 Ekim 2023'den sonra ise önünüz tamamen açılacak ve 2024 yılına daha net adımlar atarak, hazır bir şekilde gireceksiniz. Şansın bu yıl tamamen sizden yana olduğunu bilmeli ve çalışmalarınızı da buna göre şekillendirmelisiniz.

AŞK, EVLİLİK VE İLİŞKİLER

Mayıs 2023'e kadar sizi yoğun bir süreç bekliyor ve bunun üzerine bir de aşk hayatınız eklendiğinde bir hayli yorulacaksınız. Ani evlilik kararları gündemde. Oğlak burcu ile birliktelik yaşayan Yengeçler için Ekim 2023 sonrası çok daha güzel gelişmelere gebe. Evli olan yengeçleri ise, çocuklarıyla ilgili yeni haberler beklemekte.

SAĞLIK

Satürn, Mart 2023'de balık burcuna geçiyor ve bu da yengeçler için mide problemleri anlamına gelmekte. Yediklerinize ve içtiklerinize dikkat etmeniz gerekmekte. Temmuz 2023'den sonra da göz sağlığınız ön planda olacak. İhmalkâr davranmamanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

2023 TUTULMALARI NELER GETİRİYOR?

20 Nisan 2023'de koç burcundaki tutulma, kariyeriniz için beklenmedik gelişmelerin müjdeleyicisi anlamına geliyor. Çok önemli basamakları çıkabileceğinize işaret etmekte.

5 Mayıs tutulması gelir artışı, sosyal hayatınızda hareketlilik ve dikkat çekme anlamına gelmekte. Çevrenizdeki insanlar isminizden bolca bahsedecek gibi durmakta.

14 Ekim 2023'deki tutulma, aile hayatınızdaki bağların daha da güçlenebileceği, yuva kurma ve yeni bir bakmaya yorulmakta. Ev üzerinden iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

28 Ekim 2023 tutulması ise, aşk hayatınızdaki önemli gelişmelere işaret ediyor. Aşk hayatınızda örmüş olduğunuz bütün duvarlar teker teker yıkılacak. Yeniden aşka yelken açmaya hevesli olabileceğiniz sürece gireceksiniz.

İlginizi çekebilir:
Yengeç Burcu Günlük Yorumu